Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 13.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Доволна от себе синови  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 14:03



Здравейте клубари,
От скоро попаднах на страниците на клуба, прочетох доста интересни неща и темите и дискусийте ме подтикнаха да отида в фитнес-залата. Не мога да кажа, че сам идеалният спортист и че съм в блестяща форма, но от време на време посещавам фитнесите. Мога да кажа, че изглеждам прилично, разбира се имам онези излишни 2-3 кг(които ме тормозят), но след тренировка тонуса, настроението и самочувствието скачат.
Искам да ви благодаря, за това,че подържате клуба с мнения и доколкото разбрах сте доста отзивчиви и помагате на нуждаещите се от съвет.
Мотивирана съм да сваля излищните килограми и да стегна тялото си. Най-проблемна ми е коремната област и талията. Ще се радвам на препоръки и съвети от ваша страна!





Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 07:41



Коремни преси в различни варианти. Но изискват голяма упоритост. Иначе само се мъчиш, а ефектът не идва. Аз лично се зоря бая.... Но тъй като и при мен това е проблемната област, съм решила да съм упорита. Така, че просто прави преси като постепенно увеличаваш бройката им. Освен това има различни варианти на изпълнение, но това трябва да ти покаже някой по-тренирал от мен.Е успех!



Тема Re: Доволна от себе си [re: Диaнa]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано09.06.03 11:16



Упражняването на мускулите в коремната област както и на вс. друг мускул би довело до увеличаване/ намаляване на размер и/ или релеф.
Единственото, което работи за намаляване на телесните мазнини е диетата и аеробната тренировка (както и някои препарати, но това е въпрос на др тема)

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 11:43



Благодаря за споделените мнения и опит! Наистина си трябва доста потене и постоянство! Днес отново ще посетя залата, сезона е мотивиращ за тренировки.
Аз все пак искам да попитам какви преси правите (пълни или частични)?
Диета ми е трудно да пазя, но все пак внимавам какво хапвам. Е плочките са трудна цел, но ще се радвам да сваля 4-5 см от обиколката
Успех!



Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано10.06.03 14:02



Коремна стена се гради не само с коремни преси, а и с тичане - спринт или в комбинация с бавно бягане (фартлек), тичане с високо вдигане на коленцата, лицеви опорки и такива разни екстри . И със сигурност не ти е ти е скучно



Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 15:40



Koremnite presi i izobshto uprajnenijata za tazi chast na tjaloto izgrajdat muskulite, no bjaganeto i drugi aerobni aktivnosti (ot koito bjaganeto se smjata, che e nai-efikasno) pomagat za topeneto na mazninite. Ti mojesh i po hiljadi koremni presi da pravish na sedmica i da napravish strahotni muskuli, no ako te sa skriti pod sloi maznina - vidim rezultat njama.



Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 22:05



За целата е необходимо да се правят коремни преси с малки амплитуди на движение, т.е. много бавни движения при максимално напрягане на мускулите и тогава ще усетиш реален ефект на стягане на тялото, което е постигане на половина на желания резултат на намаляване на мерките. Разбира се това ще го почувстваш едва след поне 2 седмици тренировки по аеробика (3 пъти седмично) и (2 пъти седмично) каланетика + хранителен режим от вида: салата на корем + плодове + минерална вода. Резултатът е около 2-3 кг. на месец по-малко и около 1 номер по-малки дрехи в областа на ханша. Мускулната треска преминава след първата тренировка и от там натаък се получава като наркотична зависимост желанието ти да тренираш.Е, успех и пиши как се чувстваш.



Тема Re: Доволна от себе синови [re: Диaнa]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 12:08



Много благодаря за съветите!
Ехе това ще е трудно!
Ще се постарая да се движа повече, но ми е много трудно да играя аеробни упражнения и да тичам, задъхвам се ужасно и не ми е приятно. Но за целта ще опитам :))
ще задам още един въпрос - коремните преси и интензивните занимания ще ми помогнат ли да намаля обиколката на талията.
Благодаря още веднъж и ще пиша за резултати!



Тема Re: Доволна от себе синови [re: nov]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано17.06.03 13:01



Да, ще ти помогнат, но зависи и какво ядеш. Дори много да тренираш, ако се тъпчеш, няма да свалиш от обиколката. А за талията има специални упражнения. Тичането също ще помогне. Абе баланс му е майката.......



Тема Re: Доволна от себе синови [re: genuine]  
Авторнoж (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 13:44



Е от време на време се изкушавам със забранени храни - хапвам сладко или баничка и пица, но като правило се храня здравословно. Наблягам на плодове, зеленчуци, салати и черен хляб.

Такава е структурата ми, иначе съм висока 1.76 и съм 61 кг. Иска ми се да стана 58-59, но по-важно е да се стегна в коремната област и талията.

Ще се опитам да тичам и ще споделя резултат!

Много 10Х




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.