Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 12.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови  
АвторlSKASHTA (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 15:58



Здравейте,
Моля някой който се е справил с целулита си да помогне.
От 2 месеца ходя на аеробика 4-5 пъти седмично, не се лишавам от хапване р но не посягам към сладкото, газираното и много рядко ям тестени храни. Масажи не мога да си позволя поради финансови причини. От това което чета по списанията би трябвало да премахна поне частично целулита си, но вчера гледах едно предаване по Н.Т. , в което един масажист каза , че целулита се маха само и единствено с масажи . \това изказвани ме втрещи и предполагам , че е само рекламен трик. Но все пак ....????
Ако има някой който се е справил с ГАДИНАТА ЦЕЛУЛИТ да пише и да съветва моля!!!!! И не е ли достатъчно това което правя??



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: lSKASHTA]  
АвторKitty (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 17:37



Nqma nachin da se sprawish s tazi beda napylno. Oswen towa pri wseki e indiwidualno.
Pri men naprimer znachitelno namalqwa kato otslabna, daje sama ne wqrwam na towa, kato se ima predwid che i mnogo slabi jeni go imat, no si e fact ()ne znam ti kak si s kilogramite.
Polzwam ot wreme na wreme anticellulitni gelowe i kremowe, no s tqh trqbwa da si uporita i postoqnna (na 2rata sedmica ti piswa da se majesh), oswen towa nikoga ne gi polzwam samostoqtelno, ami prawq i dieta i sportuwam.
Posledno si wzeh na AVON ot maiskiq katalog krema, sega chakam da widq dali shte ima rezultat.
A otnosno masajiraneto - mojesh i sama da go prawish s anticellulitniq krem/gel. Moje da si wzemesh elektricheski massajor, a moje i ot rykawicite, prednaznacheni za towa.
Uspeh



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: lSKASHTA]  
Автор besteira (sonhador)
Публикувано05.05.03 19:10



ако ставаше само с масаж, нямаше да има толкова оплакващи се жени! прерови в клуб Козметика или в Женски клуб, имаше пред 2-3 месеца постинг за някакъв специален масаж, който да си правиш сама , освен това като дотуриш спорт , ама постоянно, а не да го подкараш всяко чудо за 3 дни - ще го намалиш....дали ще изчезне напълно - незнам
успех ти пожелавам !



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: Kitty]  
АвторlSKASHTA (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 11:49



ZDRAVEI,
Радвам се , че ми пишеш. Аз нямам проблем с килограмите- висока съм 170 см и тежа 53кг. и са ми в повече 1-2 кг., но се нодявам с редовни посещения на аеробика да се справя с тях. Не съм ползвала от тези кремове, но при тренировки си увивам бедрата и дупето с наелони, което ми препоръча инструкторката.За тези 2 месеца съм намалила значително големите дупки по краката виждащи се в нормално състояние. Наскоро прочетох, че целулита се "храни " с мазнини и въглехидрати. Иска ми се намеря някакъв списък с храните , коита са такива. Ако имаш някаква информация пиши къде да я намеря.
БАЙ И УСПЕХ, ЧЕ ПЛАЖОВЕТЕ НИ ЗОВАТ А ДЪЛГИ БАНСКИТЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ИЗМИСЛЕНИ. МОЯТ ПРЕЗ ДЕН ГО ПРОБВАМ И МИ СЕ ПЛАЧЕ



Тема za hraniteнови [re: lSKASHTA]  
АвторKitty (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 14:15



Ami wyw wsichki knijki za dieti, razdelno hranene, zonata, dori i uchebnika po biologiq :)), mogat da ti kajat koi hrani sydyrjat wyglehidrati i maznini.
Ne iskam da se wpuskam tuk w obqsneniq, zashtoto shte stane mnogo dylgo, no nakratko: wyhlehidratnite hrani sa testenite i sladkite hrani (plodowete syshto sa wyglehidratna hrana, no te sydyrjat prosti wyglehidrati, koito ne se natrupwat i ne se preobrazuwat w maznini, sydyrjat i mnogo celuloza), dori kazwat che e po-dobre neshto mazno da izqdesh otkolkoto sladkishi i drugi ot sorta, za mazninite... hm, te mislq che sa qsni.
Uspeh s banskiq



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: lSKASHTA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано08.05.03 10:13



напълно оттърване от целулита НЯМА - лекарско мнение, той си е генетично заложен и е вторичен полов белег. С тренировки, диети, масажи и др. са много полезни не само за целулита, можеш да подобриш състоянието си, но никога няма да изчесне 100%. Дори професионалните спортистки имат целулит. Това не трябва да те отчайва. Продължавай в същия дух и ще се чувстваш много добре, само оттърването от целулита да не се превръща във фикс идея.



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: mania4ka]  
АвторlSKASHTA (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 13:58



ако това е вярно направо ми се сика да се гръмна, но май ще трябва да се примиря. Надявам се поне видимия целулит/ този който без да стискам / , а той е малко, да изчезне ????????????
дали е възможно ????????
ША СА ОПИТАМ


жЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И УСПЕХИ



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: mania4ka]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано08.05.03 15:51



Така си, въпрос на хормони, за това мъжете нямат такива благинки, както и портокалова кожа



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: lSKASHTA]  
Автор Di5 ()
Публикувано08.05.03 20:24



Смело мога да кажа че почти съм се отървала от целулита. Моя е наследство от бременноста, макар че и тогава не съм спирала да ходя, разхождах се много, не качих кой знае колко много килограми, но се сдобих с него. Сега обаче с много спорт, диети и сауна вече почти е изчезнал. Видим целулит вече нямам. Дори има една зона в която вече дори и като стискам няма и виждам че все по надолу слиза и и се увеличава за сметка на тази в която като стисна все още се забелязва нещо .



Тема Re: Niakoi koito se e spravil s CELULITA?нови [re: Di5]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 03:03



Първо привет на Di5 - it's a small world.

По темата - и аз съм на същото мнение. И аз се преборих с целулита с много спорт (бягане и вдигане на тежести) и подходяща диета (ограничаване на мазнините и солта най-вече). Смятам да добавя малко масаж, за да затвърдя резултата, но все не ми остава време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.