Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 12.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема След 9 месеца ефирно тренираненови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 16:05



Писна ми да пиша всеки месец какво става с мен в следствие на тренировките ми То голяма файда няма. В това общество пълно със здрави българи и още по-красиви българки - място за таквиз кат мен - нет. И да добавя, че споменатите пръщят и от акъл, най-вече.
Само ще се изнаглавя да кажа, че темпът ми на всилване и вкуравяване е запазен, а увереността в партията е железобетонен!

По отношение на храненето ми напоследък, бих споделил скромната си лудост Сутрин след 11ч хамкам 200 гр кашкавал за основа На обед 300-400 гр пилешко печено с една салатка за вкус. Малко след това взимам една Активия със сливи за естествения ми рътъм и най-вече, щото съм троянско чедо и сливите са ми страст. Към това добавям 1 или 2 сметани Данон, щото някак ми се струват добро решение на задачата с 2-те неизвестни. Сметанката много добре се хлъзга с една биричка, а още по-добре с 2 Вечер следва една свинска пържола с 3-4-5 яйца. А понякога когато гледам да мина по най-малкото съпротивление - тресвам 300-400 гр. кашкавал.
Всичкото това се гарнира с разни леки нещица са овкусяване. Без сол или захар! И тук леката ми тайничка - джинджифила!
А кашкавал с горчиво кефенце е направо шидьовъРъ!

ПП: Писна ми от хора, дето ме питат кво да направят, за да не са торба с лайна [тук трябваше да има ПИИИИИП, ама бъзера е на ремонт], да се стегнат, да незнам си какво ... на които казвам какво да правят и след това ми обясняват разни мъдрости дето били чули от мощни капацитети. Акъл имам откъде да черпя! Всеки си избира източниците. Ако сте мъдреци от друга вяра, добре сте ми дошли на масата, ама не ми завирайте моркови в устата!

ПП2: Отгазирайте бирата! Да не помпа вътрешността на същността.

ПП3: Вечер червено вино.

Аре и кой по-здрав, кой по-лайнян!

ПП4: И да го оправят тоя бъзер в сервиза, бе деба

Редактирано от Spidercho на 19.05.03 16:28.



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: Spidercho]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано19.05.03 16:43



Bravo sensej!
Az sym na edin sheik i 2 gyrdichki dnes, kvo she kajesh.
Vecherta sym si prigotvila oshte gyrdichki i malko krastavici( i kashkaval).
Beautiful!!!


some things never change, and some do


Тема Re: След 9 месеца ефирно трениране [re: Spidercho]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 16:53



Сланина не ядеш ли бре



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: gal]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 17:47



Ще кажа, че вече си на космодрума и си готова за излитане

Галски, ти имаш толкова познания в областта, че само малко ефективно структуриране им е нужно и си номер е-д-н-о! Плаша се направо



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 17:49



Сланината е дифицит през лятото, брат Не я произвеждат гадовете.
Само по-сланинести мръвки се намират



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: Spidercho]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано19.05.03 18:21



da pitam baba dali niama vyv frizera neshto osnalano, priatel v nujda se poznava, pyk moje i niakoia nedelia da i idem na gosti v kazanlyk i da si napravim edno slanina BBQ na dvora

some things never change, and some do


Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: Spidercho]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:24



Хапни малко въглехидрати приятелю, мозъка ти не се храни, преди пишеше по-добре Шегувам се. Не се сърди!



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: gal]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 19:10



Ухааааа! С много зор, ама ме нави



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: analog]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано19.05.03 19:14





Тонът ми го докара бирата, иначе заставам зад всяка мисъл в това, което съм написал. И нека уточня, че ям въгледихрати, защото съм фен на ябълков пай, на разни треви и плодове и на още неща. Не съм привържениик на крайностите. Но основата казах коя е

А мозъка ми служи все по-пълноценно



Тема Re: След 9 месеца ефирно тренираненови [re: Spidercho]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 20:20



Къв дефицит...аз в който магазин да вляза има наредена сланина...кеф ти с пипер, кеф ти без пипер, кеф ти солена, кеф ти пушена
Иначе трябва да го пробвам кафето как върви с кашкавал щот много мразя горчиво кафе пък заместителите на захарта са големи боклуци...ти с колко бучки кашкавал го пиеш твойто?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.