Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 12.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За бързо и ефикасно...нови  
Автор Teди® (Блясък)
Публикувано22.04.03 11:04



стягане на дупе и бедра...Какви упражнения са подходящи?

Мерси



"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Teди®]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано22.04.03 12:43



Има 2 варианта:
1) Тичаш на пътека, тичаш в парка, тичаш след новата деветка (трамвая), въртиш педали, ръцаш на степер, лягаш на пода и махаш с крака като по списанията, ядеш много салата и ябълки. Правиш и всичко, което ще ти кажат приятелките в кафето и инструктурките във фитнеса.
2) Правиш мъртва тяга с толкова тежко, че да не можеш да направиш 5 повторения.



Ако избереш вариант 1 - ще избереш вариант 1.
Ако избереш вариант 2 - кажи ми и ще ти обясня ВАЖНИ подробности.



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Spidercho]  
Автор Teди® (Блясък)
Публикувано22.04.03 12:58



само да те предупреда, че никога не съм правила сериозно упражнения и съм малко боса в това отношение...въпроса ми е - ако тичам няма ли и да отслабна? Защото в никакъв случай не искам това да стане...само искам малко да се стегна...
а дали ще избера 1) или 2) зависи от това кое дава по-добри, бързи и трайни резултати?

мерси



"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Teди®]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано22.04.03 13:07



Явно не си ме разбрала
1) малумно
2) ефективно

Питаш за стягане - отговарям ти.
За отслабване не става дума още. Там играе и храненето.



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Teди®]  
Автор viper (новак)
Публикувано22.04.03 14:05



изходно положение - лег, сгъване на краката в коленете, лек разкрач малко повече от ширината на раменете, многократни повдигания на таза докато опорната точка е на петите и раменете.
това е жестоко за задни бедра и ханша
за квадрицепсите страхотно е СИСИ КЛЕК

примерен вариант е да изпълняваш упражненията в суперсерия до отказ в 2-3 серии мисля че е предостатъчно.



Тема За бързо´-не знам,ама е ефикасно...нови [re: viper]  
Автор besteira (sonhador)
Публикувано22.04.03 14:42



100 бройки на ден "деми плие" - ако нямаш представа от балет - това е полуклек, изправен гръб, краката стоят един пред друг като петата на предния стои пред средата на ходилото на задния уф, бе май не го обясних добре това със стъпалата, важното е дупето и гърбът да са равни като приклякаш и изправяш.



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Teди®]  
АвторTediquot; (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 19:26



Най-бързия начин за стягане е да обуеш ластични гащи (за последствията - вж. "Дневникът на Бриджит Джоунс") А иначе бих казала че стягането иска две неща. Първо да се махне сланинката чрез диета и ежедневно движение (няма значение какво, важното е да гори калории и да те кефи за да го практикуваш редовно и много - аеробика, танци, колоездене, тичане, плуване, всичко върши работа) А второто е оформяне на мускулите чрез клекове с щанга на тила, напади с гирички в ръцете, мъртва тяга (картинката на спайдерчо). Може втората фаза да не ти трябва - ако по природа си имаш хубаво дупе то просто ще си цъфне като му стопиш сланинките и бричовете. За всеки случай виж тоя сайт, на него има картинки с мусули, като кликнеш на gluteus (така му е латинския ник) и ще се появат десетина филмчета с упражнения.

http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Spidercho]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 03:14



Какво му е малоумното на тичането?



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: no bullshit]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано23.04.03 11:10



Според теб какъв протокол за тичане и изпълнен в какво количество е необходим за бързо и ефикасно стягане на дупе и бедра?

Според мен тичането не отговаря на изискването за бързо и ефикасно.



Тема Re: За бързо и ефикасно...нови [re: Spidercho]  
Автор Teди® (Блясък)
Публикувано23.04.03 12:46



наистина не съм те разбрала

хайде давай подробностите около 2), че съм се нахъсала тъкмо


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.