Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 03.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема След 6 месеца  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.02.03 20:05



Откакто тренирам според препоръките на

изминаха 6 месеца.

През 6-тия месец определено навляхох в плато и силата спря да нараства с предишните темпове от 10-25% на месец. Поради смяна на упражненията немога да дам точни проценти за нарастване на силата през последния месец, но средно са около 5%. Имам подозрение, че спада в нарастването на силата ми се дължи на външни фактори като нервна напрегнатост и някои леки опити да ме пробият грипни вируси, но това ще разбера в близко бъдеще.

Умението ми да концентрирам силата си вече е по-скоро рутина и все по-рядко ми се налага да го правя съзнателно.

Отскокът ми е приятно лек и приятно висок. За съжаление преди години не съм засичал отскок и нямам база за сравнение. Това, което ми прави много приятно впечатление е силата и координацията на ръцете и краката ми при тренировките ми по Таекуон-до. Определено сега за 4 месеца непостоянни тренировки съм поне толкова бърз колкото преди когато бях натрупал 3-4 години усилено трениране. А най-шантавото е, че изобщо не разтягам по утвърдения статичен метод, отнемащ почти час в разчепване. Загрявката ми засега (все още не съм прегледал сериозно лекцията за разтяжка) се изразява в препоръчаните от Христо пълни и бавни кръгове в ставите и след това започвам да дозагрявам с удъри. Това пак казвам, противоречи на 10 години опит в спорт, в който бях постигнад доста. В залата ми за фитнес от скоро има чувал и там открих, че след 1-2 серии полукел вече съм загрял да ритам яко. Пренасям този опит в залата за ТКД като правя няколко полуклека повдигайки с гръб едно магаре и съм готов за ритници! Няма начин да съм във форма от нещо друго освен от фитеса, защото нищо не правя, а формата си съм загубил преди повече от 4-5 години. И преди съм се връщал 2-3 пъти към ТКД, бях адски схванат и слаботелесен.

Най-важното е, че еуфорията ми продължава! И се подхранва от чудесни резултати и невероятно удоволствие от спорта.


Ето една усмивка от старата лента, когато вече леко бях започнал да позагубвам форма (около 1996г.)




Тема Re: След 6 месецанови [re: Spidercho]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано21.02.03 13:30



abe nali ne trenirase po ni4iq sistema, sega pak fit.. edikakvo si ... :)))))
hubavo e kogato imas stimul i takova jelanie.
pri men puk izminaha 5 sedmici otkato ..... vklu4ih TURBOTO :)))))) (ili po- skoro injecion-a )
ne ka4ih mnogo masa, no kato se ima vpredvid ot kakvo sdhamo sustoqnie zapo4nah si e napravo dobre, imam pove4e plutnost i zna4itelna sila.
ste mi pripomnis li kak se ka4vaha snimkite za da postna nqkolko?

nonya bizzz


Тема 7607136400нови [re: Bum-Bum]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 13:35



тц тц...страшна работа



Тема Re: След 6 месецанови [re: Bum-Bum]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.02.03 13:45



Е как така без система тренирам От самото начало казвам винаги, че тренирам по препоръките от сайта на Христо.

Абе разбрах те тебе, че си по системите с директно впръскване

Като натиснеш IMG дето е до усмивчиците отдолу и в полето най-накрая ти се изписва [image][/image]. Слагаш адреса на картинката посредата и става нещо подобно на това [imаge]http://i.dirbg.com/clubs/icons/frown.gif[/imаge]
Трябва веднага да ти го направи на картинка. Ако остане написано както моето значи има проблем - адреса или нещо друго не е наред.



Тема Re: 7607136400нови [re: Yossarian]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.02.03 13:52



Ех, тия злоупотреби с достъп до информация



Тема Re: След 6 месецанови [re: Spidercho]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано21.02.03 14:38



abe ne stava nesto, mai ne sum gi ka4il kadeto trqbva, znam li... ne gi pravi na snimka nito sega, nito posle :)))))
karai, qvno ne bilo pisano da gi ka4a :))))

Редактирано от Bum-Bum на 21.02.03 14:45.



Тема Re: След 6 месецанови [re: Spidercho]  
Авторidealen myj (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 18:32



Otskoka ti e mnogo dobyr. Ne kazvam otli4en, zashtoto po-nadolu shte razberesh zashto. Vidiah i snimkite ti na koito izglejdash strahotno (tia otpredi 2 meseca). Imash pozdravleniata mi.
Imam brat, koyto e na 30 godini. Ne trenira i vodi zasednal na4in na jivot. Niama da mi poviarvash sega kato ti kaja, 4e ima dosta po-dobro tialo ot teb i ska4a dosta po-navisoko. Na voleybol ve4e e 4upil na niakolko dushi prystite :))).
Az treniram i se hrania mnogo dobre v sravnenie s nego, no ne moga da se doblija do nego, nito po razmeri, nito po sila. Kaji mi sega ot kakvo se polu4ava tova neshto. Niama spravedlivost na toya sviat ey.
Vsi4ko dobro.



Тема Re: След 6 месецанови [re: idealen myj]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.02.03 18:52



Природата си знае работата. За нас остава да се литкаме



Тема Re: След 6 месецанови [re: Spidercho]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано22.02.03 13:16



gledah ti v li4niq sait pise 4e si izrasnal nqkade do troqn, kade po- to4no e tova?

nonya bizzz


Тема Re: След 6 месецанови [re: Bum-Bum]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано24.02.03 11:45



Между табелата на Троян и табелата на Бели Осъм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.