Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 09.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Cherniq]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано20.12.02 20:34



Ми щом ше требва, ше пием по едно

Обаче тази, която в момента ми стои на десктопа определено не ти е минавала



Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Fast Taker]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано20.12.02 21:43



яяя, и тейкъра се появи отново. как ти е кракът? нали май му беше разтегнал нещо?

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: Виж сянови [re: Spidercho]  
Автор old_moon ()
Публикувано20.12.02 22:00



andjyk de..
ti se zanimavash s kvo li ne i otdavash dyljiomoto na 2-te povtorenia..

i kakvo, onazi snimka koito pokaza e ot predi 4 meseca?
.., a ot 10 godini trenirash niakakvo boino izkustvo?

.. i s tova zamestvane na hrana s proteinova napitka.., hich ne mi haresva. Vij mejdu drugoto da si piinesh protein biva, ama da si zamenia cialo iadene s 2-3 lyjici protein kak li ne.. E ako iskam da sym koja i kosti, bih go napravil. Zavisi ot celite..
I chak pochvam da se byrkam s tezi diskusii, tuk uj fitnes, ti predlagash na horata powerfilski izpylnenia, btw kolan polzvash li? .. poneje klek ili myrtva tiaga za 2 povtorenia na max, ne vijdam kak stava, osobeno myrtva tiaga.. Kogato vdigam bez kolan, imam chuvstvoto che shte mi se raztvori krysta otzad ot naprejenie..

www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: Виж сянови [re: Spidercho]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 22:06



Ne sum suglasen s tova, che se opitvash da predstavish podhoda si kato niakakva edva li ne universalna istina. Iasno e , che se aresvash , che si gord s postijenieto si. Tova e nai-vajnoto. No kak moeto tialo ili tvoeto tialo shte reagira na edna i sushta sistema e neshto , chiato subektivnost ne pozvoliava da se praviat niakakvi generalni izvodi. Bratovched mi i toi blsuska ot tri meseca, po suvsem klasicheski nachin. 3-4 uprajenia po tri serri 6-8 povtorenia , vsiaka muskulna vednuj sedmichno i izglejda pochti kato teb , imaiki predvid, che dokolkoto vidiah na snimkata predi da pochnete i dvamata imate analogichna fizika. Sega na vid e pochti tolkova izhcisten kato teb , no moje bi malko po harmonichen. I ako mi kajesh koia e po-merodavnata istina??????????



Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Kaeйлин]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано20.12.02 23:08



О, за кракът вече забравих, сега ме боли още малкия пръст от плажния волейбол през лятото и на последък, докато правих гръбни преси на лежанка, за заздравяване на изпочупеният ми кръст, коланът с който си вързвах краката се скъса ненадейно и изпускайки десеткилограмов диск за да се подпра на земята, последният се стовари върху ръката ми, а тя от своя страна се удари отнова в земята и се получи много неприятно подуване на две места.
А ти как си



Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Fast Taker]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано21.12.02 01:18



направо еталон за здравето, сравнено с теб :))))))))))))))))))))))

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Fast Taker]  
Автор Cherniq (редник)
Публикувано21.12.02 13:24



koq puk e taq kak taka sum q propusnal

maliii.....snoshti mnogo tejka vecher beshe.....napravo mi se......

23.VI.2003 УВО


Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Cherniq]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано21.12.02 13:31



Що си седял толкоз до късно, тая вечер филма по ххл не беше много добър ..



Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Fast Taker]  
Автор Cherniq (редник)
Публикувано21.12.02 13:36



aaa....na men si mi beshe interesno

23.VI.2003 УВО


Тема Re: Изминаха 4 месеца...нови [re: Cherniq]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано21.12.02 13:40



... абе филма от 1:30h не беше чак толкоз лош ... ама аз не го гледах ... тая русата накрая дето се появява вече съм я ... ъ, гледял и в други филми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.