Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 17.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Коя част на тялотонови  
Авторзaпoчвaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 20:56



коя част на тялото се тренира според вас като карате велоаргометара?Тренира ли се вътрешната част на бедрото, ами седалището като само седи на седалката?



Тема Re: Коя част на тялотонови [re: зaпoчвaщa]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 16:20



Не раз4итай на велоергометъра за оформяне на крака. Аз загрявам на пътека малко, после клякам за предно бедро, клякам за страни4но бедро (Елия ми беше дала идея за упражнения) после на уредите натоварвам предно и задно бердро, после правя напъни, накрая с лост натоварвам седалищни мускули и въпреки това ми се струва 4е малко натоварвам краката ..не знам как би ти стигнал един велоергометър????
ако имаш избор поне ползвай пътека според мен велоергометърът е ала-бала:)




Тема уффнови [re: ***]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 16:42



сори "страни4но бедро" :) пълна глупост ама съм разсеяна малко...вътрешно бедро да се разбира:)



Тема Re: уфф [re: ***]  
Автор meg (различна)
Публикувано19.11.02 23:22



Кажи, моля те за тези клякания за предно и вътрешно бедро, как ги правиш точно??

"....тогава ще разбереш каква чудна сила се предава от човек на човек".


Тема след като си загряла добренови [re: meg]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 09:23



слагаш лост с тежест каквато ти понася на раменете си, разтваряш леко краката, слагаш под петите си дискове, за да те повдигнат леко и клякаш до долу ако можеш. аз правя полуклекове, за да натоваря пове4е предното бедро, не толкова седалищните мускули.
доколкото съм 4ела и съдейки по тялото си мисля 4е за тези мускули се иска по-голяма тежест. аз издържам 50 кг., но е опасно за ставите и правя по 8-10 повторения.

следващите клякания са за вътрешно бедро. това е по идея от Елия. пак слагаш лост на раменете си, разтваряш леко краката, като обръщаш пръстите навън, колкото можеш. стойката е малко балетна и трудно се пази равновесие. клякаш докъдето можеш и изтегляш нагоре. трябва да усещаш натоварването във вътрешната 4аст на бедрата.

това са клаканията с лост, които правя.
много ефективни са напъните (напади), натоварват добре бедрата и седалищните мускули. можеш да ги правиш с два дъмбела в ръцете или с лост на раменете. аз губя равновесие с лост и затова предпо4итам дъмбели.

другите упражнения за крака изпълнявам на уреди.

дано съм помогнала.



Тема Re: Коя част на тялотонови [re: ***]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано20.11.02 10:58



напъни се правят на друго място и по друг повод, а това което имаш впредвид явно са напаДи



nonya bizzz

Редактирано от Bum-Bum на 20.11.02 11:02.



Тема хайденови [re: Bum-Bum]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 11:09



да не осторумни4им:) Елия много оригинално ме беше коригирала и няма нужда някой да я копира. Сложила съм в скоби4ки другия превод на упражнението. А за другото място...всеки си знае.



Тема Re: Коя част на тялотонови [re: Bum-Bum]  
Автор happy!!! (Новобранец!)
Публикувано20.11.02 13:57



Майтапчия



Тема Re: след като си загряла добренови [re: ***]  
Автор meg (различна)
Публикувано21.11.02 09:26



Много ми помагаш, благодаря ти!!!
А би ли споделила и няколко, ако не всички упражнения за крака на уредите, които правиш. И на мен ми се иска да наблегна на краката, а това което ми казват в залата ми се струва малко.

"....тогава ще разбереш каква чудна сила се предава от човек на човек".


Тема Re: след като си загряла добренови [re: meg]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано21.11.02 09:59



zasto bolsinstvoto ot jenite s4itat 4e fitnes trenirovkata se svejda samo do uprajnqvane na krakata?

nonya bizzz



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.