Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЕДНО ПИТАНЕ?нови  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 21:26



Здравейте. Аз отскоро съм ви почитателка , но клуба е страхотен. Бих желала да ви задам въпрос във връзка с по-високата ви усведоменост по някои въпроси. И така през ученическите години преминах през плуване, баскетбол, аеробика и тези спортове допринесоха за оформянето на една стегната фигура от, която за сега съм доволна. В момента впредвид напрегнатото ми ежедневие и късното ми прибиране вечер от работа единствената ми грижа за тялото е около 100 коремни преси почти ежедневно, упражнения с леки гири , а на краката си съм "забранила " асансьр независимо от случая. Смятам скоро да ги поглезя с велоергометър /краката де/ за който не съм убедена във вълшебствата които продавача се помъчи да ме убеди , че върши , но си ми е мечта и ще го купя.
Та въпроса ми към вас почитаеми е смятате ли , че тези грижи ще спомогнат за подръжка на стегната мускулатура и за вбъдеще впредвид факта , че наближавам 26 години. Какво друго бихте правили вие на мое място за около30 до 40 минути дневно тълкувани като единствено свободно време/ако партньора ви понякога ви позволи и тях/. Чакам съвет и ви желая усмивки.




Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: kiara]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано15.07.02 22:28



Ами дай си телефона де ...



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: kiara]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано16.07.02 06:31



produljavai v sushtiq duh i mislq che tva she e gore-dolu dostatuchno za podrujka na figurata
nqma da e zle da hodish da tichash



The End!!!


Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: kiara]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано16.07.02 09:56



Аз също имах един период от време, в който се поддържах с каквото мога, защото нямах време за плуване или фитнес.
Ходех пеш много, изка4вах стълбите по няколко пъти, правех лицеви опори и коремни преси и когато имах поне 4ас време правех една гимнастика (около 30 мин.) сборна от малко упражнения от каланетиката и от тези на Синди и се 4увствах добре. Ако се 4увствах фит завършвах гимнастиката с много бягане на място, ска4ане, ножици, разли4ни видове подскоци и усуквания на тялото, но не винаги, защото кръвното ми пада от подобен вид движение.
Няма какво да се залъгваме не оформя тялото дори не го стяга, просто беше за тонус. Това е проблема на хората, които оби4ат спорта, 4е не могат да го откажат или спрат дори в крити4ни периоди все намират на4ин да се движат:)
А когато половинката не те оставя да спортуваш използвай го...прави си гимнастиката с него или излезте на дълга разходка

Редактирано от *** на 16.07.02 10:00.



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: kiara]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано16.07.02 10:57



както казаха в "сблъсък":
секс, танци и ябълки, като може и без танците и ябълките

:: No one lives forever ::



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: Fast Taker]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 20:53



Еx може може ама съм от старата гилдия на моногамните.Цветя да искаш за "бране" а понякога и сами си идват.



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: Cherniq]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 20:55



Времето не стига и за фитнес , а и мнението ни на тази тема с партньора ми се различават.......прекалено е ревнив тъпо , но факт върху който работя.



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: ***]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 20:58



Това за половинката ми допадна. Благодаря.



Тема Re: ЕДНО ПИТАНЕ?нови [re: SEAL]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 20:59



Aбсолютно единомислие



Тема може [re: kiara]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано16.07.02 21:18



да клякаш вкъщи
ако ти е лесно може и на 1 крак:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - 4alga ringtones i
http://magapasa.hit.bg - 4alga klipove



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.