Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 01.07.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Slabeiaaa.... HELP!нови  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано08.07.02 11:30



Leleiiiii otkakto sum si v Bulgaria sum smuknala 5 kilograma tova pokaza kantara vchera...UJAS! Muskulchetata mi shte se stopiat a tolkova sum se trudila vurhu tiah...Niama da obisniavam kak ama hich ne mi se iade! Kazvaite kakvo da pravia...zashtoto az kato si pochna da sportuvam pak iako shte goria kak da si nabaviam malko masa....AMa ne mi kazvaite da iam meso ili takiva neshta shtoto gi draifam kato se nasilia.... Ufff, mai triabva da se zamislia dosta seriozno nad problema... HEeeeeeeeeelpppppppppp!

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: BuHeTy]  
Автор eлия ()
Публикувано08.07.02 17:13



Ха-ха...направо ще ти завидят на въпроса значи. Ама за някои наистина си е проблем. И аз съм така лятото, само салатки, сиренце, млекца, и плодове набивам, и от време на време някое сладоледче за ужас на отслабващите и за кеф на мъжката част от населението. Та сега сериозно...защото те разбирам напълно. Опитай се да хапваш по-малки количества и по-леки храни, но по-често. И вечерта като се позахлади да хапваш малко по-калорични храни. Това поне е моята рецепта. Надявам се да ти свърши работа.



Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: BuHeTy]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано09.07.02 09:05



Единственото решение е да се храниш, колкото и прости4ко да зву4и. Яж под режим. Не пропускай хранене, каквото и да ти струва. Никой не те кара да ядеш месо, намери алтернатива да си набавиш белтъ4ините в храненията. В междинните хранения хапвай плодове и пий много те4ности. Ве4ер наблягай на въглехидратните храни. Според мен не е толкова до коли4еството храна, колкото до режима:)



Редактирано от *** на 09.07.02 09:13.



Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: BuHeTy]  
Автор happy!!! (Новобранец!)
Публикувано09.07.02 11:40




Спряла си добавките,... не си се климатизирала и настроила на българска кухня... или нещо подобно. Ще ти мине ... повече търпение.
Добре направените мускули не изчезват току така, освен ако си изнервена, стресирана, дълго време гладуваш или някакви аномалии.

Сигурно си свалила само мазнини!



Тема hahaнови [re: BuHeTy]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано09.07.02 18:21



da ti imam problema
mi qj po 2 sladoleda extra na den nali jenite gi obi4ate:)
ama qj COLOSSEUM:) 4e sa po 1kg

Posetete http://mistermeth.hit.bg - 4alga ringtones i
http://magapasa.hit.bg - 4alga klipove


Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: eлия]  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано11.07.02 12:21



Ehhhhh...az sum otviknala da vecheriam...Hahhaa a i ne zakusvam nishto drugo osven priasno mliako edna chasha... Ufff... Shte se opitam da napravia nehsto po vuprosa... A ti v kakuv chas vecheriash...be az bih hapvala i malko nasila, ama mi pisna da draifam..
BTW mai sum s novo gadje

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: ***]  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано11.07.02 12:22



Ama za da si ustanovia niakakuv rejim triabva da mi se iade...a to...hich ne mi se iade, a veche kazah che kato iam bez da mi se shte draifam...

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: hahaнови [re: Frankie The 4 Finger]  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано11.07.02 12:28



Heheheheeeeee..... Shte stana edno SlAdOleDeNo momiche i Yikeda triabva da si smeniat imeto na pesenta ot "Ledeno momiche" na "Sladoledeno momiche"
Ama Kolizeum mi e omruznal veche...da ne govorim che vchera biah v Djimis i sled kato mi vruchiha ciala chasha sladoled grebnah samo dve lujichki i melbata beshe bezceremonno anatemosana v drugia krai na masata...Veche i sladoleda ne mi haresva...

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: Slabeiaaa.... HELP!нови [re: BuHeTy]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано11.07.02 13:33



Напълно те разбирам още пове4е аз се боря също за малко маса:) И сега съм болна и повярвай, 4е нямам грам апетит, но не искам да губя още килограми, затова се налага да се тъп4а. Опитвам се да не губя темпото и режима, просто малко по-леки неща ям. Така, 4е не знам как ще се залъгваш, но опитай, защото ина4е ще слабееш

Редактирано от *** на 11.07.02 13:34.



Тема Re: haha [re: BuHeTy]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано11.07.02 22:51



Всъщност говориш за D2, тяхна е тази песен ...
... ново гадже, а?! Хммм, това не ми харесва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.