Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 27.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Упражнения за гърдинови  
Автор profligate (член)
Публикувано01.07.02 01:53



Здравейте:-)

Влизам за първи път тук почти и не съм чела всички теми, така че моля да ме извините, ако въпроса вече е засяган, но искам да ви помоля да ме посъветвате какви упражнения трябва да правя за стягане на бюст. Или ако темата е обсъждана - да ме ориентирате за времето горе долу.

Благодаря


просто протегни ръце...


Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: profligate]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано01.07.02 03:14



temata e obsujdana nqkolko puti
idi na saita na kluba
tuk razgledai po-starite stranici

v domashna obstanovka licevi opori mu e maikata.......



The End!!!


Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: Cherniq]  
Автор profligate (член)
Публикувано01.07.02 03:43



Благодаря ти. Уж ходих там, но явно нещо съм била разсеяна:-)

просто протегни ръце...


Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: profligate]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано01.07.02 05:52



ne sum siguren che tam ima tochno taq informaciq



The End!!!


Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: Cherniq]  
Автор profligate (член)
Публикувано01.07.02 12:52



Ужас!!! :-))

Попрегледах темите в сайта (направили сте го страхотно - поздравления!), но не намерих тема за това наистина. Връщах се и в старите теми и също не намерих. Далеч съм от мисълта, че всичко съм прегледала, но продължавам търсенето:-) Благодаря ти за лицевите опори. Само ако можеш и да ми кажеш по колко лицеви опори трябва да правя, за да очаквам някакъв ефект. Ако може да се каже така де. Но вероятно има някакъв минимум?


просто протегни ръце...


Тема licewite oporiнови [re: profligate]  
Авторbesteira (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 16:28



edin typ wypros: kak e prawilno da se prawqt - rycete usporedno na tqloto ili prependikulqrno? ne znam tochno kak da go opisha de , zashtoto na edni snimki ot komplex uprajneniq sa pokazani laktite sa usporedno na tqloto, no ne sym sywsem sigurna.....ima li razlika za otdelnite muskuli, ako se prawi po dwata nachina? i drugoto - ako prawish licewi opori samo s edna ryka - towa zaslujawa li si , ili e bezmisleno natowarwane na stawite (neshto takowa bqh chelq nqkyde)



Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: profligate]  
Автор eлия ()
Публикувано01.07.02 23:10



Не се притеснявай за предишни обсъждания на темата... това е все едно да не отиваш при лекар с определени симптоми, защото се притесняваш, че друг пациент вече го е питал за тези симптоми - виж ако ти питаш едно и също… това е друго... но иначе хич не се притеснявай и си питай за всичко, което ти хрумне...

Сега... за стягането на бюста са подходящи упражненията за гърди, но не очаквай чудеса. Това, което могат да допринесат упражненията за гърди е стягане и възстановяване на мускулите, под гърдите. Ако възстановяването на тази мускулна маса е съпроводено със намялявяне ня мазнините, то може да няма видим ефект в големината на гърдите, а ефекта да е само тонизиращ. Това обаче няма да промени много формата на гърдите, и промените, които настъпват с напредването на възрастта. Вероятно знаеш, че гърдите са орган, който е обграден от мастна тъкан. Упражненията за гърди може да допринесат по някакъв начин за по добрия вид на гърдите, имам в предвид визуален ефект.
Но все пак фитнеса не е пластична хирургия и също така не подценявай генетичните фактори.
В началото всяко базово упражнение, което правиш и ти харесва ще има ефект. След време обаче ще трябва да сменяш упражненията, или да включваш допълнителни упражнения.



Тема Re: licewite oporiнови [re: besteira]  
Автор eлия ()
Публикувано01.07.02 23:15



Различни мускули се натоварват в различна степен при промяна на мястото на ръцете...а и краката...
С една ръка... мисля... че бих се очудила ако ги направиш...
Има куп варианти на лицеви опори...



Тема Re: Упражнения за гърдинови [re: profligate]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано02.07.02 01:03



pozdravleniqta sa za eliq. dokolkoto znam samo tq se zanimava sus saita



The End!!!


Тема Не е така...нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано02.07.02 01:58



Аз съм техническо лице... а Сайта се създава от мненията и присъствието и участието на всички нас тук...
Аз само технически прехвърлям текста... така ч в сайта и ти имаш дял Черен... за което ти благодаря... и на всички други...
Все повече хора казват, че са го чели... което показва че и тези, които задават въпроси също участват пълноценно в смисъла на този сайт




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.