Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 04.07.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Плиссссснови  
Автор Aby (®)
Публикувано10.06.02 17:15



Под голяма пара съм и нямам време да изчета клуба. Много се извинявам, ако задавам въпрос на който отговора е вече написан.

Разбрах, че с лигави упражнения няма да направя кръст или плочки на корема си и за това си отделих време за сериозно занимание, но нямам програма и не искам да правя една която ми даде някакъв неук футболист.
За това искам да помоля Елия или някой който наистина разбира от фитнес да ми пусне програма.

Много, много благодаря предварително.



Път след път, пътища много...

Тема Re: Плиссссснови [re: Aby]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано10.06.02 19:27



kak sa ti mazninkite?



Тема Re: Плиссссснови [re: Aby]  
Автор eлия ()
Публикувано11.06.02 11:58



Аби миличка...
Сега... първо хич не се притеснявай дали е задаван вече въпроса... и да е задаван - много важно... този Клуб не е да се отговори по веднъж на въпрос и край...да го закриваме... нали за това сме тук... да дискутираме...
Сега на въпроса ти... не се връзвай така да искаш... и после ако някой ти направи програма - да я изпълняваш... така може такава беля да си докараш, че да се чудиш откъде ти е дошла...
Едно и също нещо е - да ти постави лекар диагноза и да ти предпише лечение по Интернет.... едно и също е... все за здравето става дума...
Сериозно ти казвам... че така спокойно могат да те осакатят... примера с неправилното изпълняване на коремните преси е пресен....
Представи си фитнеса като песен... програмата е текста само... за да се направи текст, подходящ за един певец, трябва да се познава пвеца и стил му... публиката му и имиджа му... Тогава поета пише текст... така и програма не може да се напише бз да те познава човек... програма не е това, да се опишат куп упражнения насипно...
После--- след като се направи програма - СЪОБРАЗЕНА С КОНКРЕТНИЯ ЧОВЕК трябва още куп неща... да ти се покаже как да ги изпълняваш правилно тези упражнения... те пък зависят от уредите с които разполага залата... от конкретната структура на човека...от здравето ти... от куп неща... като се покаже как се изпълняват правилно... трябва пък да се следи как ти се отразяват... и да се променя неподходящото... Освен това, работейки за едни мускули...има и други за които трябва да се работи за да не стават грешки... да се следи за интензивността и врметраенето... повторенията и тежестите... и както често казвам.. даже захвата...
Абе много неща са...
Запомни... не разчитай на Интернет за тези неща... потърси инструктор... квалифициран.. не самозванец



Тема Re: Плиссссснови [re: eлия]  
Автор Aby (®)
Публикувано11.06.02 16:51



Благодаря миличка, това ще направя. Сега съм на йога и по малко коремни, лицеви и гирички, но тръгвам на фитнес и дано случа с инструктор.


Път след път, пътища много...

Тема Re: Плиссссснови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано11.06.02 17:44



ami to ot poslednoto ti izrechenie izliza che kluba e nenujen



Тема Re: Плиссссснови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано11.06.02 18:13



Не е така Черен... тук може да дискутираме, спорим, съветваме...даваме идеи... коментираме... Но програмите да нещо много индивидуално... както направих паралела с диагнозите...
Иначе и лекарите може да си говорят на медицински теми, без да поставят диагноза на конкретен човек за конкретно нещо...
Примерно... звездичките си избра упражнение, което и хареса и много и пасна... а то между другото е вариант на това, което тя казваше, че не го усеща - мъртвата тяга... примерно само... ето ти полза...



Тема Re: Плиссссснови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано11.06.02 18:21



dobre de....programite naistina sa strogo individualni
tva za ideite mi haresva



Тема Re: Плиссссснови [re: Cherniq]  
Автор Aby (®)
Публикувано13.06.02 04:06



Хе, дори и в тази тема имаше много полза. Моя приятелка е бивш фитнес инструктор и случайно се заговорихме за програмата която споменах и тя я отрече напълно по ред причини. Да ти кажа честно, ако го нямаше този клуб нямаше да мисля много, нямаше да съм прочеле неща които всъщност ме накараха да пусна темата и щях да си правя тази програма. Освен, че не е за мен, а е мъжка се оказа, че трябвало да го предупредя за една травма на гърбът ми. Тя наистина е сериозна, но мога ли да предположа, че има общо с коремните преси.
Та исках да кажа, че клуба е много полезен, а това че го преглежда често професионалист го прави силно необходим клуб.

Тенкс мила, спести ми доста ядове.



Път след път, пътища много...

Тема Re: Плиссссснови [re: Aby]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано13.06.02 13:08



i nqma li da izdadesh programata po koqto she rabotish



Тема Re: Плиссссснови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано13.06.02 20:39



Ами само едно нещо ще ти кажа от личния ми опит... Само да напомня, че практическия ми опит е много беден де... та.. до сега не ми се е случвало да направя програма, и да не я променя в процеса на работа... много бързо... за това и съм толкова предубедена.. впрочем питала съм колеги... и знаеш ли какво викат.... "Що да я променям... да вдига там"... Професионално...нали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.