Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 07.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема олеле ръцете!нови  
Автор besteira (Reveur)
Публикувано09.06.02 23:35



игрaх днес 4 чaсa волейбол, и понеже не съм от редовните волейболисти, сегa ръцете ми сa подути..някой знaе ли лек срещу товa?



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: besteira]  
Автор eлия ()
Публикувано10.06.02 02:28



Почивка



Тема Re: олеле ръцете! [re: eлия]  
Автор besteira (Reveur)
Публикувано10.06.02 02:38



е почивкa - дa, но проблемa е че кожaтa ми е еднa тaкaвa...прекaлено нежнa, и сегa освен че е подуто, е синьо, нa местa дaже е кaто охлузено...не може дa нямa нещо с което редовно спортувaщите дa лекувaт тaкивa рaни, a?



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: besteira]  
Автор eлия ()
Публикувано10.06.02 03:14



Ами аз лично не знам какво да ти кажа... в моя спорт не съм имала такива контузии... а от медицина не разбирам много... така че... някой друг ако знае - се надявам да се включи



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: besteira]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано10.06.02 11:07



ти май си попрекалил(а) с волейбола

не знам, аз за пръв път чувам някой да има такива проблеми. По принцип добре е да попиташ някой да ти покаже как дад държиш ръцете, за да избягваш занапред такива контузии. Явно си натъртил месото и си спукал кръвоносни съдове. Специално за натъртено имаше някаква билка, ама в момента ми убягва. Иначе ако имаш големи подутини, направи компрес с лук. Това се прави след 24-тия час от контузията, нарязва се лук на ситно и се поставя в кърпа. Кърпата се връзва около подутината.
Това е отлично средство да се лекува навехнат или изкълчен глезен, но не знам дали за теб ще е подходящо все пак, особено щом казваш, че кожата ти е нежна.
Като цяло, за да се разсее излива, трябва движение. Затова е хубаво ако има някой да ти прави масаж на ръката или пък ти сам.

сори, ама повече не мога да помогна, за пръв път чувам някой да има такива травми по ръцете

и що все пак не минеш на баскетбол?

:: No one lives forever ::



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: SEAL]  
Автор eлия ()
Публикувано10.06.02 12:08



Или на аеробика



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: besteira]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано10.06.02 19:01



Така е в началото волейбола...ше свикнеш, не бой се . След два-три месеца ако играеш редовно ръцете ти дори няма да почервеняват.
П.С. защо не дойдеш в клуб волейбол, че там голяма скука стана напоследък




Тема Re: олеле ръцете!нови [re: SEAL]  
Автор besteira (Reveur)
Публикувано12.06.02 00:33



прекaлено съм дребнa зa бaскетбол, все едно гледaш джудже измежду великaни под кошовете



Тема Re: олеле ръцете!нови [re: Jacket]  
Автор besteira (Reveur)
Публикувано12.06.02 00:47



е и aз искaм дa игрaя редовно, aмa не винaги се нaмирaт пaртньори, или когaто тези с които игрaя имaт време - aз го нямaм...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.