Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 02.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови  
Автор eлия ()
Публикувано02.06.02 23:37



Така...качих още доста неща за фитнес центровете - информация, която Геврек си е дал труд да събере... за сега освен него и Iva_g други не си дават зор гледам... Както и да е...
Но... МНОГО МОЛЯ да ми съдействате... като направите някои неща поне, които няма да ви струват нищо... отидете на сайта и поне гласувайте за него, за да го държим в класацията... значи... може да гласувате един път месечно през бутона.... и го държа и в Топ100 на Гювеча... моля да го направите... а аз ще ви напомням всеки месец... Това първо...
Второ... има там една секцийка за Клубарите... тези, които пишем доста тук... Абе хора... пратете по една снимка и напишете няколко думи са себе си... или ако пък сте толкова срамежливи... кажете да я махна... че празна като стои се излагаме направо...
Трето... малко да обясня... понеже там ще излизат само неща, публикувани в Клуба.... тоест... дискусии проведени в Клуба тук... или мнения пуснати тук в Клуба... то не искайте да качвам материали изпратени ми по мейл... нали е за всички... пуснете тук това, което имате за казване... като мине темата на втора страница - ще я кача на сайта със стойностното от дискусиите по нея. От тук молбата ми е следната... моля ви... пишете на кирилица... защото адски уморително ми е да кирилизирам текстовете... и имам чувството, че скоро ще се откажа да го правя и латиницата ще я игнорирам...
Така... четвърто... защо да не помогнете да популяризираме малко сайта... като влизат там хората... може и темите, които дискутираме тук да ги заинтересуват и да влезнат в Клуба...
Дайте лапа помощ де...



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано02.06.02 23:53



ti imash 1000000snimki v neta. shto ne sloji pone edna na saita?
glasuvah za saita predi nqkolko dni



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано03.06.02 02:24



Преди няколко дни е за миналия месец... Това е месечна класация и от Събота тече новия месец... така че - нов глас...
Аз ще сложа за мен... но пак ли да вися сама...



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано03.06.02 02:56



vsushnost pak govorq gluposti
kato nqmam rabota dnite minavat bavno
glasuvah za saita na 1.VI.2002godina
razglejdah i klasaciqta
vsichki satove bqha s maluk broi glasove - ot edin do pet



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: eлия]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано03.06.02 09:00



be... za fitneszalite v studentski grad 6e pi6e6 li ne6to? 6toto moa da si razmardam manekenskiq zadnik zaradi krasivite ti o4i (verno ne sam gi vijdal ama ne moje da ne sa krasivi - nali sa ogledalo na du6ata) i da se pomotam nasam-natam... ma ne znam vlizam li v kluba, 6toto ve4e ne hodq na fitnes i se zanimavam s BI... pi6i kvo te interesuva za klubovete - samo mqsto ili i taxi, uredi i t.n.
kaji kak moga da ti pomogna ako moga, de


Редактирано от galopante на 03.06.02 13:57.



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: eлия]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано04.06.02 01:13



здрасти
ще пробвам да ти уредя една малка изненадка
относно популяризирането на сайта
нищо не обещавам засега обаче. трябва да говря
току що пробвах да гласувам но ми вади някаква
грешка и не ми зачита вота. утре ще пробвам пак
ако ти трябва хеп за дизайна и оформлението -
насреща съм



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: Satriani]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано04.06.02 02:00



hihiii.......da ne si reshil da otpechatash adresa vurhu novite banknoti ot 100 dolara



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: eлия]  
Автор besteira (Reveur)
Публикувано04.06.02 06:06



aз може ли?или е сaмо зa клубaри?



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано04.06.02 09:09



Еми тя се занулява в началото на месеца... за това трябва да се гласува всеки месец....
Бе Черен ти вярно май си влюбен.... а честито да ти е



Тема Re: ЗА САЙТА - СЪДЕЙСТВИЕ ЩЕ ИМА ЛИ, ИЛИ ДА!!!!нови [re: besteira]  
Автор eлия ()
Публикувано04.06.02 09:11



Еми ти нали си Клубарка... тоест - пишеш в Клуба тук... така че ако имаш намерение да пишеш и занапред... давай... Прати ми една снимка... няколко деми... какво от кога тренираш...евентуално мерки или постижения... кво работиш... какво те интересува... де да знам и аз какво... каквото ти хрумне




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.