Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 08.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема imam edno pitane...нови  
Авторthe_bitch (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 19:18



ako na den qm ne pove4e ot 2 kofi4ki kiselo mlqko...ili ina4e kazano ako na den ne priemam pove4e ot 1000 kcal i pravq ejednevno po 400cal na steper-a mi(onq gotiniq sporten ured nali se se6tate)+30 koremni presi vseki den+10jenski licevi...

ta spored vas ima li 6ans ot cqlata taq programa za organizam4eto mi ,da otslabna..
i ako ima gore doly kolko i za kolko vreme....

mi kvo da se prai-6e se vtalqvam-lqto ide..puk i zdravoslovniq jivot mi e mania mnoooogo otdavna...

mi are..kefete se..:)))



Тема Re: imam edno pitane...нови [re: the_bitch]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано30.05.02 19:24



tova e suuuper otvratitelna programa - sportuvai si ama i se hrani - ima6 nujda ot energiq,... 2 kofi4ki kiselo mlqko na den "zdravoslovno' li e spored teb/




Тема Re: imam edno pitane... [re: the_bitch]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано30.05.02 20:26



ужас, не знам на колко си години, но 1000 кал. на ден със сигурност не могат да са достатъчни за организма ти!

щом искаш да си щастлив, бъди!


Тема miiiнови [re: Jasmine]  
Авторthe_bitch (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 20:30



po4ti na 14 sum ama iskam da se vtalq ....ne sum to4no debela no imam dosta kilca za svalqne 6tot po vsi4ki pokazateli sum nad idealnoto,no ne i nad optimalnoto teglo za rusta mi...



Тема Внимавай!!!нови [re: the_bitch]  
Автор puredew (новак)
Публикувано30.05.02 21:41



Ей, момиче, внимавай!
С две кофички кисело мляко на ден - не се расте!
А, ти си на 14 все още така, че сега се развиваш точно като жена - може на ръст вече да не порастнеш, но като жена има още време, така че такива строги диети
по-добре не си помисляй, че после да не съжаляваш - защо нямаш цици или това онова!
И не си мисли, че онези другите ужасно кльощавите момичета са много харесвани - момчетата не обичат кльощави жени - не се залъгвай!
Храни се умерено и спортувай - така ще махнеш излишните поне спред теб кг и ще оформиш красиво тялото си.
Хайде, успех и мисли с главата си!

Редактирано от puredew на 30.05.02 21:41.



Тема Re: miiiнови [re: the_bitch]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано30.05.02 23:05



ako na 20 ima6 problemi s tegloto,togava pravi tezi gluposti!!! 6te vidi6 kak pubrtetat 6te izvae tqloto ti!!!




Тема Re: miiiнови [re: the_bitch]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано30.05.02 23:09



първият път, когато аз сериозно се заех да отслабвам бях на 16. приличах на ходеща топка от излишества , така че ми е познато как се чувстваш. сега, въобще недей да правиш такива глупости като ядене по 2 кофички мляко- ти се на възраст, в която се нуждаеш от много витамини и всякакви видоде храни- недей да се ограничаваш така- вместо да диетуваш по- добре направи здравословният начин на хранене свой начин на живот. има много книжки за тази работа- прецепи кой тип хранене най- много ти харесва- аз лично има афинитет към разделното хранене, но това си е личен избор. избягвай прекалено много сладко, тесто и мазно, не яж нищо тежко след 6-7 часа и се опитай да консумираш много плодове /на гладно по възможност/ и зеленчуци. започни редовно да спортуваш- аз лично бягав 5 пъти седмично по около 1.5 км- така за около 6 месеца свалих 8-9 кг., които задържах като тегло, но по- важното е че действително си оформих тялото такова, каквото го исках, макар да не го съзнавах- нали знаеш, никога не си достатъчно слаб ако искаш подробности- пиши ми.

щом искаш да си щастлив, бъди!


Тема Разбира се, че имаш шанс...нови [re: the_bitch]  
Автор eлия ()
Публикувано31.05.02 07:39



Почти 100% ще отслабнеш... и заедно с това почти 100% ще се разболееш от нещо...
Не прави глупости... с упорит труд, правилно хранене и много спорт стават нещата... а не с глад или Ъптроник



Тема Re: imam edno pitane...нови [re: the_bitch]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано31.05.02 08:58



В интерес на истината...ще отслабнеш...можеш да прибавиш само че към киселото мляко и витамини и минерали...обаче нали все някой ден ще започнеш отново да се храниш нормално...и ефекта на отслабването ще се загуби и ще възстановиш килограмите...Хапвай си колкото ти се иска, но махни тестените и сладкарските изделия...ама за постоянно...така е по-сигурно :)
И като казвам махни, това не означава абсолютно да се откажеш...пак можеш да си позволиш понякога...но само понякога...т.е. ако в някакъв момент безумно се изкушиш и си хапнеш да не смяташ, че с това си прекратила всичко...а да си продължиш пак с ограничението...:)



Тема Re: imam edno pitane...нови [re: the_bitch]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано31.05.02 11:00



киселото мляко е крайно недостатъчно като хранителна суровина за тялото, особено ако спортуваш. Така че моят съвет е в никакъв случай не си прави такива експерименти

Колкото до здравословен живот-ако искаш да водиш такъв това означава коренна промяна в много навици: минаваш на плодово-зеленчукова диета, отказваш алкохол, цигари, късно лягане и т.н. и най-вече трябва промяна в нагласата ти към света. Да, звучи супер смешно и изтъркано, но ако по цял ден си тровиш нервите с кой ли не, работиш неприятна работа на шумно място, само храненето не е достатъчно. Един вид позитивизъм ти трябва

:: No one lives forever ::




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.