Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 08.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Umorataнови  
Автор galopante (скитник)
Публикувано22.05.02 12:52



tova e vapros4e mai za Eliq i za sportuva6tite aerobika i takiva ne6tica s opit... ta zna4i, interesuva me kak da se preborq s umorata po vreme na trenirovka, za da q napravq po-prodaljitelna i po-palnocenna. zanimavam se s Boini Izkustva i natovarvaneto e mnogo shodno s tova vav fitnesa i aerobikata, kato jelanieto mi e da ne se skapvam na parviq 4as, a da moga da zapazq koncentraciqta si za okolo 4as i polovina-dva. pomagat li izotoni4nite napitki ot tipa na "Isoton", priemani po vreme na samata trenirovka? za "Red Bull" ne moga i da si pomislq, za6toto e dosta skap... mineralnata voda moje li da napravi ne6to po vaprosa? s namalqvaneto na obezvodnqvaneto po vreme na trenirovka 6te se uveli4i li izdrajlivostta mi?




Тема Re: Umorataнови [re: galopante]  
Авторbum bum (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 13:24



Опитай се да изгориш мазнините за сметка не получената енергия- с един куршум- 2 заека и да запазиш мускулите от разрушаване вследствие интензивната тренировка.
Някои добавки с такава функция:
1.) Л- Карнитин Препоръчителни дози: 2 000 - 4 000 mg дневно, 30 - 45 минути преди тренировка.
2.) Пируват- Препоръчителни дози: от 6 до 10г дневно.
3.) Ефедрин и кофеин (ако нямаш проблеми със сърцето и ако можеш да си намериш ефедрин) Препоръчителни дози: 1 таблетка ефедрин с чаша кафе, веднъж или 2 пъти дневно.
4.) Верижно разклонени аминокиселини (BCAAs) Препоръчителни дози: 4 грама преди и след тренировка
5.) Креатинът се препоръчва в силовите спортове, но върши добра работа и при тези спортове в които има нужда от взривна сила. Освен това задържа вода и предпазва от травми. Дозата я има на опаковката. Пие се задължително със сладка течност. Най- добре ябълков сок и след тренировка..
Ако си състезател внимавай с тези добавки защото може да покачиш или намалиш теглото си и да излезеш от тегловата категория.
Водата е важна защото щете предпази от дехидратация, това пък ще доведе до сгъстяване на кръвта, затруднено обслужване на клетките с хранителни вещества, кислород и т.н. а това е ясно как ще се отрази. Предполагам че си под 85кг затова пий по 2.5 литра слабо минерализирана вода дневно и 50% повече в тренировъчните дни.
И още веднъж нещо което казвам доста често. Ако не можеш да си позволиш добавки на реномирани марки по- добре си я карай на чисто. От българските ползата е нула.



Тема Re: Umorataнови [re: galopante]  
Авторl idea si niama (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 17:13



Това става с тренировки и пак тренировки,докато създадеш натрениран орга-
низъм(това не става за година-две).



Тема neeeнови [re: bum bum]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано22.05.02 18:26



nqmam namerenie da 4istq - 4udq se kak da si zapazq koncentraciqta za 2 4asa bez umorata da mq razbiva.




Тема Re: Umorataнови [re: l idea si niama]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано22.05.02 18:27



treniram ot 6 godini... ako trenira6 na max. i za 20 min. moje6 da se skape6... i 3 4asa sam izkarval na trenirovka, ama da ne govorq za ka4estvoto.




Тема Re: Umorataнови [re: galopante]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 01:45



За съжаление специалисти по бойни изкуства тук сте ти и tzolov доколкото знам... в този смисъл вие двамата би трябвало да сте най-запознати с методиките на тренировки при бойните изкуства... така че... аз не мога да си позволя мнение, при положение, че си нямам понятие от бойни изкуства... за мен всичко това се изразява в една дума... "карате"....



Тема Re: Umorataнови [re: galopante]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 03:41



ами тичай за издържливост бе братле
ама ти нали разправяше, че повече от 10 секунди нема да се биеш и не ти трябва издържливост
ефедринчето и добро решение. аз с него съм правил чудеса

не си взимай изотон. пил съм го. голем боклук е. ако си разтвориш един мултивитамин във шишенце вода ефекта ше е по-добър. уж ободрява, ама кур ободрява.......


Редактирано от Cherniq на 23.05.02 03:45.



Тема Re: Umorataнови [re: bum bum]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 03:42



абе ти луд ли си бе.......2 пъти дневно ефедрин с кофеин.......и докога така....точно на 3тия ден няма да усещаш грам ефект



Тема Re: Umorataнови [re: Cherniq]  
Авторbum bum (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 11:09



Взимал съм ЕФЕДРИН+КОФЕИН в продилжение на месец и нещо и не съм усетил да нямалява ефекта... Открих обаче, че действа по- добре в комбинация със зелен чай. Виж с кленбутерола е нещо друго.
Не виждам какво е лошото при който и да е спорт да стопиш мазнините и да ги заместиш с активна мускулна маса. Мислех си че би била от голяма полза в бойните спортове вместо мазнинките на нейно място.



Тема Re: Umorataнови [re: eлия]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано23.05.02 11:21



vij sega, da ne iska6 da otgovori6 i da ne moje6 da otgovori6 sa razli4ni ne6ta. stava duma, 4e natovarvaneto mi e po4ti sa6tototo kato tvoeto. ako sled 2 4asa ska4ane ili kakvoto tam pravi6, izgubi6 koncentraciq, pro sledva6tiq ne precenen skok moje6 da stapi6 nakrivo i da si navehne6 glezena primerno. ako az zagubq koncentraciq sled 2 4asa trenirovka, nqma da spra idva6tiq udar i kakto e samo trenirova4en boi, moje da stane GOLQM fal. kaji mi kak izbqgva6 tezi efekti i kak uveli4ava6 izdrajlivostta si po vreme na samata trenirovka... ili nedei, tvoq si rabota...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.