Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 29.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Niama da me ima....:(нови  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано21.05.02 22:00



Zdraveite SLadkishcheta,
utre zaminavam "ot zapad po-na zapad" i shte lipsvam za 10 dena. Shte se vurna tochno za edna nosht i shte si stegna bagaja za BG/mislia che niama da me svurti da pogledna vse pak vuv foruma za malko pone!/ i sled tova se otpraviam za Sofia.
U nas niamam kompiutur taka che kachvaneto mi online shte e sporadichno nali vse triabva da pribiagvam do uslugite na internet kafetata...
Obache se nadiavam da produlja s prevoda na statiite koito sum zaplanuvala da se kachat tuk!
Razbira se sum na mnenie che triabva da si napravim sreshtichka niakude na otkrito i da se vidim, da si polafim...drugo si e na jivo! Shte sum radostna i ako mi ostavite koordinati za da vi se obadia!
Vuobshte izchezvam, nooo duhom shte sum tuk....
Taka shtee eventualno do Septemvri kogato moje bi shte triabva da se vurna v USA za mlako che dneska mi subshtiha radostnata novina che sum IZBRANATA za edin intershnip/staj/ vuv Washington DC!
Shte mi lipsvate mnogo....zatova kato moga shte se kachvam! A, moje i da se sdobia s Internet, koi znae...
Cunkam vi!

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: BuHeTy]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано21.05.02 23:08



малиии........ако знаеш как ще ми липсваш
всяка раздяла(макар и виртуална) се преживява тежко
от името на всички знайни и незнайни читател ти благодаря, че си направи труда да преведеш интересни неща, които ще бъдат полезни на много хора
няма кво да се чудиш, събирай кинти, взимай една машина, тресвай я у вас на бюрото и се дайълъпвай
наистина може някой хубав слънчев ден да си устроим срещичка на живо, но съм сигурен, че много хора ще се скрият затуй кой с който иска да се вижда да го прави по единично
аз септември може да съм в казармата, та начи няма да се засечем онлайн, както и да е
мен ако искаш знаеш къде да ме намериш. аз теб също знам къде
ако решиш да идваш при нас си добре дошла, ако си решила на друго място да ходиш ти пожелавам успех
цункам те, чао, ш'ми липсваш



Тема Ама аз какво казах...а????нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано22.05.02 02:48



Казах ли аз че трябва да съберем парички за клубно лаптопче... та да го взима който зачезва за по-дълго....



Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: BuHeTy]  
Автор eлия ()
Публикувано22.05.02 02:52



Винету... желая ти успехи... желая ти да успееш във всичко... и ти желая да имаш нерви да прочетеш постингите които ще те чакат когато се върнеш на линия :-)
Ще се радвам да пием по кафе в София като дойдеш... телефона ми е 088 634729 ... но рядко го включвам, и още по-рядко отговарям на непознати номера, та може да не успееш да ме откриеш на него... така че по-добре и по-сигурно е да ми пуснеш бележка на ICQ 64204954 или на мейл elia74m@yahoo.com и да ми кажеш телефон на който аз да те потърся... да пием по кафе и да се запознаем...
Дерзай...



Тема Re: Ама аз какво казах...а????нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано22.05.02 03:18



аз подкрепих идеята, но никой не прати пари по сметка



Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано22.05.02 03:20



хихиии........криеш се нещо.......не вдигаш на непознати....брей.....
некой път ше ти кажа как да направиш малко фокуси. например некой като те търси, оператор да му казва, че няма такъв номер или нещо от сорта.......



Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано22.05.02 04:33



Абе наистина ще ми е полезно... съвсем сериозно... щото в чудо се виждам... а се сърдят че се крия...



Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: eлия]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано22.05.02 09:12



az moga li da se vklu4a v zapoznavaneto? ako ti dam GSM - a si (nomera, de), o6te li 6te go ima6 za nepoznat nomer?




Тема Re: Niama da me ima....:(нови [re: Cherniq]  
Автор BuHeTy ((((==HaLa==))))
Публикувано22.05.02 10:47



Hei CHorniu shte mi postnesh li pak drugia si email?!??! Dneska iazpratih edna snimka na 088 ama pak mi ia vurna zahstoto poshtata e pulna...Losho e che niamam vreme da rovia za da vidia kude beshe drugiat email

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Заповядайнови [re: BuHeTy]  
Автор ktsolov (:-)
Публикувано22.05.02 10:57



Ако искаш, ела на някоя от моите тренировки :))
Подробности за графика на тренировките и мястото -

:))
Поканата важи и за всички останали :)

Поздрави, Красимир Цолов




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.