Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 23.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 04:06



хехее.....твойта приятелка си изкарва с тялото парите и може да дава 250лв безпроблемно......и аз да бачкам охрана на някой баровец ше давам по 500лв за фитнес. идеята е целта да оправдава средствата
деееба и глупостта написах



Тема KVI PARI BE!!!нови [re: Melissa]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 09:02



AMA TI SI MNOGO ZAETA BE,V SVETA TROICA NIAMASHE LI GRADINKA DO CURKVATA,HODI TI4AI SLED RABOTA.DORI I DA NE HODISH NA FITNESS,EFECTA SHE E MNOGO DOBUR.SHTO SE ODNASIA DO MUZKITE ZALI NE MISLIA 4E SHE TI SE PONRAVI,OSVEN AKO NE SI TOLKO GROZNA 4E NIKOI DA NE TI OBRUSHTA VNIMANIE.INA4E SAMO SHE SE PRITESNIAVASH OT RAZNI KVARTALNI PUSHTOVE,DETO SHE SE PROBVAT DA TE SVALIAT(VIZDAL SUM ZA KVO STAVA VUPROS)."MARIA LUIZA" TI E BLIZKO(DO RABOTATA),DOKOLKOTO RAZBRAH,TAM E HUBAVO,OSHTE POVE4E,VE4E E LIATO I SHE MOZESH DA SI HODISH NA PLAZ.INSTRUCTORCETO E MALKO KISELO,AMA SHE TI NAPISHE PROGRAMA.PROBVAI MISLIA 4E SHE TI HARESA,USPEH.



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Автор Melissa (тайнствена)
Публикувано23.05.02 10:31



Я кажи за тези фитнеси в Лозенец?
Какво против фитнеса в Ялта - какви са тези странични неща?
Въпроса ми е - заслужават ли си парите за там, щото 7лв/ посещение никак не е малко.......



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Melissa]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано23.05.02 12:45



Щом живееш в Св.Троица,може би ще ти е удобно там,където ходя аз.В техникума "Хенри Форд"-фитнес клуб "Премиер".След 16ч се плаща по 5лв. на тренировка.Но там няма сауна,но пък има басейн
и фитнеса работи до 23ч

Редактирано от kлиo на 23.05.02 12:46.



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Zlia]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 18:35



Ами може... то аз... вечер не съм ходила там... през деня е спокойно... Вечерите са ми за разврат Кажи повече за еротичния масаж



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: galopante]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 18:37



Така е... какви дупки знам... акъла може да ти хвръкне... кой ходи там идея си нямам



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Melissa]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 18:42



Фитнеса в Ялта.... абе хубав е... заради входа за киното не го приемам нещо... абе усет... де да знам... лично мнение де... не е нещо...да кажем да съм абсолютно против с аргументи... ако те кефи - ходи... но е наистина скъпо...
В Лозенец.... Виталити... това е на хладилника де... Кадолита... абе на сайта са описани... иди ги виж... и ако имаш да добавиш някой фитнес... казвай...
Ама много скъпо е 7 лева....
Впрочем знаеш ли, че Мелисса на гръцки значи "пчеличка"



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: kлиo]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 18:44



Клио... а защо не вземеш да събереш повече инфо и снимки за този Клуб, та да го представим на сайтчето както си подобава...



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 18:47



Сгреши... богат татко... стара баровска фамилия реститути...ей такива...
Но пък и аз си изкарвам парите с тялото си - най-общо погледнато... Има и достойни начини да се изкарват пари с тяло...



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано23.05.02 19:02



С удоволствие ще събера информация за клуба и ще я публикувам тук,пък ти ще я предвижиш по нататък,но снимки май нямат,ще ги питам де




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.