Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 23.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано22.05.02 08:17



abe ne sa mi problema 4te kinta, obache che ne beshe stulpotvorenie ne sum suvsem suglasna:)) oshte poveche se napulva vecher horata samo deto ne si skachat po ramenete:))))
a shto se otnasya do kartata i instruktora, ami minaliyat put kato byah tam si kupih karta za edin mesec - za da mi e po-evtinko, nali taka:) obache puk iskah s instruktor, ta 5 kinta davah dopulnitelno. po toya nachin edna trenirovka mi izlizashe ne 5, a 9 leva! mi tva e absurd! po dobre za teya pari da si naema chovek da me podgotvya v nas, che i erotichen masaj da mi prai nakraya



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Zlia]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано22.05.02 09:02



v zalata, kadeto trenirah predi 2 godini pla6tah 15lv za mesec - neograni4en dostap i kogato se sabirahme 40 4oveka v neq (prez ve4er) 4akahme pred lejankite na opa6ki ot po 4-5 4oveka... samo za info - ima MNOGO otvratitelni zali...




Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Melissa]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано22.05.02 11:47



Не съм съгласна за МНОГОТО пари. В слу4ай, 4е ще спортуваш за тонус и поддържане на добро тяло не са нужни толкова пари. Всеки се простира според 4ергата си, но 4овек винаги има избор. Пак казвам за мен липсата на пари и време не са оправдание. Ако 4овек иска може вси4ко:))) Единственото сериозно основание да не спортува някой е Здравето -ако има лекарски съвет да се избягват спортовете, то трябва да се вземе под внимание, но един спорт може да бъде заменен с друг и т.н....
Аз посещавам от година и половина една мъжка зала, пък да ти кажа, не съм умряла от миризмата или от липсата на някои екстри.
И не намирам, 4е само в залите лукс 4овек може да вае тяло. Вярно е, 4е в мъжките зали липсват доста от женските уреди, но ти сама трябва да прецениш какво ти трябва, кое можеш да приемеш и кое не.
По-важното е храненето, защото един спортуващ 4овек има нужда от прецизно хранене, за да се възстановява по-бързо, за да има нужната енергия и т.н. ... не е за подценяване и по4ивката (сънят), защото сама ще се увериш, 4е без подходящ на4ин на живот няма да ти се спортува, ще се 4увстваш отпаднала и не в кондиция:))
Има и друг вариант...можеш да си закупиш уреди за вкъщи... комплект гири4ки ...степер или колело....и да си се поддържаш у дома


Зна4и ХУБАВО ТЯЛО и ПАРИ не се покриват според мен -по скоро е ХУБАВО ТЯЛО и ЖЕЛАНИЕ, АМБИЦИЯ, ИНАТ:))) зависи от волята ти и от теб самата, защото можеш да го направиш и без пари.
Оба4еее, ако ще говорим за ХУБАВА ЖЕНА И ПАРИ...нещата стоят по-друг на4ин....определено с инат с воля и искане една жена не може да постигне: хубави дрехи, козметика, парфюми, бижута и аксесоари...това ве4е не зависи само от волята ти....и бих разбрала ако кажеш, 4е нямаш пари за да се обли4аш, както би искала и да изглеждаш, както би искала.
Така, 4е парите са много важни, за много неща, за здраве, красота, обу4ение...ама все пак има някои неща, които не зависят само от парите и не е хубаво 4овек да пробутва това като оправдание...
Тук си говорим за спорт...ами какво да каже някой, който иска да у4и, а няма средства??? ще намери на4ини и пак ще у4и и доста хора го правят...така 4е липса на време и пари ....не са оправдание...нито пък трябва да действат демобилизиращо

Редактирано от *** на 22.05.02 12:10.



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Авторbum bum (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 12:19



Само като ги приказваш тези за твойта приятелка ми потекоха лигите, пък си представям ако я видя ... лошото е обаче че тя сигурно не си пада по мъже... mission impossible
Колкото до желането за тренировка, това е нещото, което е важно. Познавам едно момче което идва в залата в която тренирам и аз. Той няма пари дори за храна, какво остава за витамини, протеини и други екстри. Освен това вечер чисти залата за сметка на таксата за тренировка. Въпреки това има по- добре развито тяло от повечето от другите посещаващи залата. Така, че явно желанието е водещото...



Тема хаханови [re: eлия]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано22.05.02 12:41



като те 4ета Елия се хващам за главата:) как по дяволите успявам да изглеждам добре, а работя, по 8-9 4аса и седя пред комп...ве4ер тренирам от 19.00 до 20.30 ( и винаги имам енергия, даже се кефя, 4е я изхвърлям, защото в края на деня е пове4е агресия) и на вси4кото отгоре в мъжка зала.... да не говорим, 4е понякога спортувам без да съм фит:)))

по твоята логика дай да си ме посади мъжа ми в саксийка и да се усмихвам само и да казва ТОВА Е ЖЕНА МИ:)))
направо ми се струва нереално това, пове4ето хора в БГ едвам свързват двата края...огледай се ...това не зна4и, 4е са грозни, 4е не се поддържат...просто им е по-трудно и е за сметка на нещо...
това, за което говориш е в слу4ай, когато 4овек има мноооого пари, за да си позволи да не работи и да се 4уди само с какво да запълва времето си и как да си направи живота по-интересен...но малко хора в БГ могат да си позволят такъв на4ин на живот....
и още нещо ще добавя...в 4ужбина всяка сутрин ти4кат в парковете моми4етата, имат условия да спортуват и да се хранят добре, животът им е доста по-спокоен от нашия в БГ и въпреки вси4ко пак са дебели и пак не са по-хубави от нас.....



хайде стига сме от4айвали хора...с пари всеки може....

Редактирано от *** на 22.05.02 12:48.



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: eлия]  
Автор Melissa (тайнствена)
Публикувано22.05.02 12:59



Много благодаря за изчерпателния отговор.
Значи наясно съм, че не мога да променя структурата си, а и не искам да го правя, но като прочетох твоето описание за хубаво тяло...... е има още какво да се желае
Значи аз работя и не мога да си позволя да не го правя, често оставам до късно, но въпреки всичко тряба да почна да тренирам, нищо че ти казваш до 17ч. Не мога и да отделям по 250лв на месец само за фитнеси и поддръжка /надявам се един ден да мога да си го позволя/.
Конкретно исках да питам заслужава ли си фитнеса на Ялта, работя в този район, а иначе живея в Св.Троица, но искам да тренирам след работа. Няколко пъти ходих в този на Шипка в Руския център и не ми хареса там. Атлетик знам че са наблизо, но не съм чувала хубави неща за там. Остана Ялта, но там картата е 60-70лв и се чудя заслужават ли си?
Какво би ми препоръчала?



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: ***]  
Автор Melissa (тайнствена)
Публикувано22.05.02 13:11



Разбирам, че човек ако има желание и без пари може да се поддържа, но какво да направя като такъв ми е живота и нямам време да тичам по паркове, а ако ходя в по-далечен фитнес просто след време ме домързява да изминавам големи разстояния и прекратявам тренировките.....
Или трябва да си намеря приятелка с която заедно да ходя /в случая няма как в този квартал/ или пък да ме амбицира самата обстановка и инструкторите....



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: bum bum]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 01:30



Абсолютно... то ако си без желание - и да тренираш - ще тренираш без желание... а това не води до особено развитие...



Тема Re: хаханови [re: ***]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 01:32



Ами и аз се чудя как успяваш



Тема Re: Хубавото тяло и паритенови [re: Melissa]  
Автор eлия ()
Публикувано23.05.02 01:38



Здравей.... Ами в Ялта... да... ще те поеме инструктор, ако искаш де...и ще ти стои до дупето... и така... но е много... претенциозно някак там... и много странични неща има... аз лично бих предпочела атлетик.. ама този - срещу парка Заимов... мисля, че Iva_g ходи там...
А хубаво тяло... и аз желая да имам... все пак нека не забравяме, че критериите за хубаво тяло ги изграждаме от рекламите и списанията... така че... направи максималното от себе си... и каквото сабя покаже...
А този Фитнес на Шипка... руския център... аз защо знам, че е закрит вече???
Много хубави фитнеси за жени има в Лозенец впрочем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.