Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 28.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема 4aoнови  
Автор galopante (скитник)
Публикувано24.04.02 21:42



az v sabota si zaminavam ot Sofiq do 12-ti mai i nqma da vlizam v kluba dotogava. sega 6te vidq kak 6te me izpratite i dali sled 2 sedmici pak da vlqza tuk ili da si potarsq drug klub...




Тема Re: 4aoнови [re: galopante]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано24.04.02 21:49



Чао братле. Приятно изкарване в прованса
В скоро време сигурно и аз ще пусна такава тема, но няма да се връщам в клуба



Тема wowнови [re: galopante]  
Автор BuHeTy (zLa_VeSHtIcA)
Публикувано24.04.02 22:51



S kakvo shte se zanimavash prez tova vreme?!?!? Tam kudeto shte se podvizavash niama li da ima niakude pod ruka niakoe internet klubche?!?!??! Vsushtnost az sega kato se zmaislia kato se pribera v BG i mnogo ne se viasvam iz neta...niama vreme, a i trudno se zadurjam na edno miasto povechko osobeno kato e toplo... /a bi triabvalo da e obratnoto, ama.../

GrAvItY iS a BiTcH, sO dO I!


Тема a ti kude?нови [re: Cherniq]  
Автор BuHeTy (zLa_VeSHtIcA)
Публикувано24.04.02 22:52



v kluba ili v dir.bg vuobhste?! I ti li shte zaminavash niakude...ama aide shte ti ostavia belejka

GrAvItY iS a BiTcH, sO dO I!


Тема Re: a ti kude?нови [re: BuHeTy]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано24.04.02 22:58



Нямам грам време Не знам. Ще видим. Идва лято.....



Тема Re: a ti kude?нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 23:48



Ти вече си пристрастен към клубовете...ако искаш да се откажеш ше трябва сериозно лечение



Тема Re: 4aoнови [re: Cherniq]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано24.04.02 23:53



Абе пичове какво сте се отчаяли, да не се е свършил света ... още два-три такива постинга и самоубийствата сред интернет обществото ще скочат с няколко процента

Черен, разочарован съм от теб - вчера нищо не си писал! Между другото си бавен на старта, трябва повече да се стараеш ...
Не сте малки, оправяйте се. Как ли сте оцелели в този труден живот до сега



Тема Re: a ti kude?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано25.04.02 12:53



Мнеее......2 дни като изтърпя да не влизам после е лесно
Обикновено имам работа на компютъра и си викам "Я да включа и клубовете и отвреме навреме да гледам кво става", но веднъж включа ли ги забравям да си върша моята работа и става кофти. Е сега например влезнах в нета да проверя един мейл, но вече съм над час в клубовете



Тема Re: 4aoнови [re: Fast Taker]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано25.04.02 13:05



Хахаа......братле в грешка си. Нямам намерение скоро да се самоубивам. Преди да пукна трябва да смажа главите на двама от залата Добре, че поне не са деветглави, че ще ми отнеме доста време
Вчера кво беше......сряда ли.....как ше не съм писал? Писах и даже влезнах в клуба имаше над 60 мнения само за да видя дали ти си писал нещо, но не открих нищо Оня ден пък не помня дали вечерта съм влизал. Май не. Бех скапан. Първо закъснях за тренировката(бях правил крака във фитнеса) и отивам там и го гледам бат'Емо фанал некъв кожен колан и шляпаше наред. Мене веднъж ме дебна над половин минута, но не успя да ме фане в крачка После пак нещо беше пощурял и не изцеди на макс. Добре, че си забравих ръкавиците тогава Накрая пък тамън си викам, че ше скатая на силовата и той каза да броя четвъртите серии
Ти да не си бил на втората тогава бре? Ако говориш за ония спринтове ш'ти кажа, че краката не ме държеха. С всяко стъпване мислех, че потъвам

Хахааа.........иначе за живота нема страшно. Ш'се оцелее.



Тема Re: 4aoнови [re: galopante]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.04.02 14:29



Специално за теб прописвам отново тук, дойде ми музата, като видях, че колегата фен на джудо ще зачезва за толкова много време
Приятни забавления

А...да попитам..да не би да отиваш в някоя клиника за нет пристрастяване..цели две седмици без да влизаш в клубове? Ще очаквам да споделиш впечатления от преживяването




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.