Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 30.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Каланетиканови  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 14:30



Посъветвайте ме!
Кой са най-подходящите упражнения за корем,ханш,бедра,седалищни части,за бричове?



Тема Re: Каланетиканови [re: Arwen]  
Авторbum bum (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 15:07



edna ot nai- razprostranenite zabludi.... nqma uprajneniq za otslabvane samo na nqkoq 4ast ot tqloto. a kalanetikata i aerobikata spored men sa sportove za po "ostastliveni" ot prirodata po otnosenie na telesnite formi lude...
taka 4e men ako pitas zaemi se seriozno s fitnes, mini na po- seriozna dieta /koeto v nikakuv slu4ai ne ozna4ava gladuvane/, svali nqkolko kila i vsi4ko ste e OK



Тема Re: Каланетиканови [re: Arwen]  
Авторlronic (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 15:13



Здарвей Arwen,
доскоро и аз си задавах същия въпрос.Не знам дали ще ти бъде удобно но точно зад зала Универсиада има един спорт ен клуб.ТАм има каланетика всеки ден.Ако не ти се спортува в зала отиди един два пъти и виж за какво става въпрос
Аз ходя от скоро като редувам каланетиката и аеробиката.И съм много доволна:)Успех



Тема Re: Каланетиканови [re: Arwen]  
Авторyoni (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:37



az hodi na Spartak kato reduvam kalanetika s kombinipana gimnastika. Ima grupi vseki den-3 lv./h.

shte se chuvstvash dobre i s dobro samochuvstvie



Тема Re: Каланетиканови [re: bum bum]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:40



С килограмите съм добре-имам бричове и целулит.Не мога да свалям килограми-не искам да съм кожа и кости-просто искам по стегната фигура.



Тема Re: Каланетиканови [re: lronic]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:45



За съжаление не бих могла да ходя в зала-не се чувствам комфортно там.Приятно ми е да правя упражнения,когато съм сама.Повече се съсредоточавам.
Какви са цените в този клуб?И в кои часове се провежда каланетиката?Може да се реша да дойда няколко пъти.



Тема pomognete mi -fitnes zala-damski urediнови [re: Arwen]  
Авторivana (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:48



triabva mi info za fitnes zala -s damski uredi v Borovo, Bukston, Beli brezi ili Krasno selo. Do sega hodih v "Maiorka"-Lozenets, ul. Korab planina. Veche niamam vazmognost. Ot niakolko dni hodia v ''Beli brezi''- niama dostat. damski uredi. Triabva mi -osven v. i h.skripec, pek-dek i uredi za vutreshna i vunshna strana na bedrata, pochti nikade niama

Blagodaria predvaritelno



Тема това, което търсишнови [re: Arwen]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано26.04.02 17:56



привет. има три книжки, издателството не се сещам кое е, но са на калан пикни, която е създателката на каланетиката. имам ги от доста време, но съм ги виждала по славейков, така че едва ли ще ти е проблем да ги намериш. много са добри. упражненията са точно за това, което искаш, а резултатите се забелязват много бързо. моят съвет, ако не си тренирала преди това каланетика, е преди да започнеш да правиш упражненията сама у вас, да отидеш на едно- две упражнения, но при добър инструктор, за да добиеш представа как точно се правят движенията. ако имаш въпроси, пиши ми, смея да твърдя, че съм сравнително компетентна по въпроса, що се отнася до каланетиката

щом искаш да си щастлив, бъди!


Тема Re: това, което търсиш [re: Jasmine]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 21:58



Благодаря много-даже вече ги намерих.Една приятелка ги е взела от нейна позната.Дано скоро си ги купя,но поне имам засега откъде да гледам упражненията.Вече направих няколко...много лесно за изпълнение...не е нужно голямо натоварване.....а за резултатите....ще ги съобщя след известно време...когато стигна до тях
Искам да те питам по специално за корема...понеже за мой срам доста се поотпуснах тази зима и съм го позакръглила....кои според теб са най-ефективните упражнения?Имам само 2 от книжките-за крака и за ханш и бедра.Тази за корема не успях да открия.



Тема Re: това, което търсишнови [re: Arwen]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано26.04.02 22:14



ами то изходното положение, като за коремни преси, е едно, после импровизирай значи лягаш на пода, краката ти са сгънати; бавно се изправяш, докато раменете не се разравнят с нивото на коленете ти, ръцете са изпънати напред, успоредни на тялото и пода. правиш леки, малки движения /2-3 см. най- много/, като гледаш да не си помагаш много с раменете- повторенията са от 80-100 за всяко упражнение, но в началото не се напрягай, че ще получиш зверска мускулна треска. упражненията стават доста по- трудни, ако изправиш единия крак и го повдигнеш 5-10 см. от пода. можеш да сложиш ръцете зад главата, да ги преместиш от едната страна на тялото, въобще импровизирай. ще се опитам да изровя моята книжка за корем и ще ти кажа там какви са упражненията. успех :))))))

щом искаш да си щастлив, бъди!

Редактирано от Jasmine на 26.04.02 22:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.