Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 23.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: стига бе 4ереннови [re: mistermeth]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано27.04.02 02:29



Футболистите праскали Б12.......борците също....явно всички го праскат това. Не очаквам да е нещо невероятно ефективно, но питам хората кво знаят. Явно все пак има някакъв ефект и мен ме интересува размера му
Заеби ги ти ретаболилите и подобните щуротии



Тема Re: стига бе 4ереннови [re: Cherniq]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано05.05.02 18:15



Значи само с б12 няма да стане номера. По принцип има анаболен ефект, тъй като помага при синтезирането на белтъците (както и стероидите, но го прави по малко по-различе начин). Ако се комбинира с други препарати подсилва ефекта им, но говоря за стероидни препарати. Дава много бързи резултати. Ако го биеш час-два преди тренировка 100% ше го усетиш.
По-нагоре някой се беше изходил, че витамин Ц бил безвреден и в огромни количества. Да, ама не...вярно е, изхвърля се с урината и потта, ама я помисли малко, за да се изхвърли първо откъде минава...черния дроб, изобщо всеки витамин в големи количества затруднява черния дроб, кой повече, кой по-малко.
Още един съвет. Зарежете мюслито. Купувайте си чисти овесени ядки. В мюслито обикновено има различни сушени плодове, които обаче като престоят малко се окисляват и могат да бъдат и много вредни. Овесените ядки обикновено ги ям за закуска, по около 200 грама. За разнообразие ги правя по различен начин. Някой път със стафиди, но без други сушеняци. Друг път ги правя солени и с масло...абе въпрос на вкус. Могат да се консумират и през останалата част от деня, но за вечеря не са добра идея, тъй като имат малко въглехидратки и нали се сещате каде ще идат по време на сън. Та Б12 се съдържа точно в тях. Никакви "животински екстракти" няма в гадните мюслита.
Освен в овесените ядки Б12 има и в соята (още един фактор да я наричат заместител на месото). Та тука сигурно ще ми кажете че не се продават хубави овесени ядки. Не е така. Има едни на "Фамилия Никола" (Не правя реклама), та моят съвет е да си купувате от тях, останалите са боклуци. Също така има нормални и фини. Фините стават на каша и не са ми много вкусни, но някой може да предпочита тях, пак въпрос на вкус.



Тема Re: стига бе 4ереннови [re: Jacket]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано05.05.02 18:29



засега не съм решил да взимам стероидни препарати
значи и от Б12 няма смисъл



Тема Re: стига бе 4ереннови [re: Cherniq]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано05.05.02 19:48



Евала ти праим



Тема Re: Vitamin B12нови [re: BuHeTy]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано05.05.02 19:53



Между другото повечкото витамин Ц изчерпва запасите от витамин Б12.



Тема Re: Heheheeeeeeee...vij tova!нови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано08.05.02 12:13



Ми то само мутрите искат да им се гъзят... човек решил ли е да се нагъзи...ще си търси пред кой и ще си намери... не е ли решил... трудно ще го нагъзят...



Тема Re: Heheheeeeeeee...vij tova!нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано08.05.02 21:46



mudro prozrenie



Тема Re: Vitamin B12нови [re: BuHeTy]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 19:46



Super si:)!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.