Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 05.10.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tursq klubнови  
Авторlronic (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 12:06



Sled zimata kak da kaja:)...nalaga mi se da posportuvam malko.Posuvetvaite me dali da izbera fitnes ili aerobika i molq kajete mi hubav kluv kudeto ima i demonstator, a ne te ostavqt sama da se oparvqsh.
Udobno mi e da hodq nqkude okolo Pliska ili Zavod Elektronika



Тема Re: Tursq klub [re: lronic]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.04.02 12:08



Муахахахаха

БГ Рап

Тема Re: Tursq klubнови [re: Cherniq]  
Автор M™ (Oh batko ohh)
Публикувано04.04.02 14:22



Na Pliska moga da ti kaza fitnesa v kojto hodia az ot dosta vreme i sam dovolen.
Namira se do Postata, a imeto mu e Pojarnata. Dosta e spokojno tam i naj-vece cisto. Cenite sasto ne sa goliami.
Karta za 12 posestenia e 30 lv a za 16 posestenia 40



Тема Re: Tursq klubнови [re: lronic]  
Автор eлия ()
Публикувано04.04.02 20:11



Йова Спорт... на гърба на зала Универсиада...
Аеробиката е добра... но фитнеса е отчайващ...
А има и една зала в подлеза преди началото на парка... Спирката след Плиска в посока центъра - там май е само фитнес... И Ситняково... там е доста добра зала за жена, но няма аеробика...
Аз лично бих ходила на Аеробика в Йова Спорт и на фитнес на Ситняково... бившата баня срещу Румънското посолство



Тема Re: Tursq klubнови [re: M™]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано05.04.02 03:44



Пфуууу.....братле незнам какво е състоянието на залата, но сам знаеш например в 33 колко струва цял месец неограничено. На Септември е 30лв неограничено, а твърдя, че залата е доста добра

БГ Рап

Тема Re: Tursq klubнови [re: eлия]  
Авторlronic (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 11:29



Imam vuzmojnost da hodq 3 puti v sedmicata kak me suvetvash 2 puti fitnes i 1 aerobika ili obratnoto.I kato za nachalo po kolko vreme da mi budat trenirovkite



Тема Re: Tursq klubнови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано05.04.02 14:18



Къде е това 33....
Черен...събирам постингите... и искам да спретна една тема за това къде какви зали има... за какво са залите... какви са цените... как се стига и адресите им... и всичко.... предлагат ли инструктор или не...
Можеш ли да опишеш каквото знаеш и да го пуснеш тук



Тема Re: Tursq klubнови [re: lronic]  
Автор eлия ()
Публикувано05.04.02 14:24



Значи пак ще кажа... много е индивидуално...
Не се делят така само фитнес и само аеробика... тоест може да се разделят... но резултата ще е различен...
Зависи от твоето ниво... индивидуалните ти физически качества... какви са целите ти... за какво тренираш... много неща са...
Може и само с аеробика да се заемеш и да ходиш един ден в седмицата на аеробика и два на фитнес... аз лично първо загрявам... после тичам... после имам упражнения за гъвкавост... силовата подготовка... разтягане... сауна... масаж... Идеалния вариант е да съчетаеш аеробната със силовата тренировки



Тема Re: Tursq klubнови [re: eлия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано05.04.02 15:50



Има една много добра зала "Вагнер" в района на Медицинска академия, ще проверя точния адрес и ще ви го кажа. Има инструктор
Знам една друга в Белите брези - има още солариум, сауна, масаж и никак не е скъпо. Уредите са добри, но няма никой който да помага там. И за нея повече подробности като отида пак там



Тема Re: Tursq klubнови [re: eлия]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано06.04.02 00:58



Пфууу.......днес първия път като се опитах да ти отговоря ми блокира нетскейпа. Втория път експлорера.


33 е в блок33 на студентски град. Ето и сайта му


Тия дни ще напиша за залите дето знам, но за съжаление в повечето не съм влизал и не знам какво точно се предлага

БГ Рап


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.