Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 27.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Chestit klub i da popitam neshto....нови  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано02.04.02 16:14



Naistina li vibro-masajora ne e polezen za hora s problemi s babrecite?

blagodaria vi predvaritelno




Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: teddy**]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано02.04.02 16:44



Ооо........теди
Кви са тия вибромасажори ве? Нема ли вибратори за теб

БГ Рап

Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: teddy**]  
Автор eлия ()
Публикувано02.04.02 17:35



Здравей Теди и мерси за поздрава...
На въпроса за вибромасажора, мисля, че най-добър съвет могат да ти дадът лекарите. Има едно основно правило във фитнеса... и то е винаги преди да започнеш занимания, да потърсиш лекарска консултация от съответен специалист, който да ти каже кое как би ти се отразило, според проблема, който имаш. Не забравяй, че фитнес инструкторите не са медици, и не могат да ти дадът компетентна лекарска консултация. Не се доверявай на реплики от рода на "няма страшно" или примери с други хора. Всеки човек си е индивидуален, и различните неща му се отразяват по различен начин. Здравето си е твое, и ако човека, казал ти "няма страшно" сбърка, последиците ти ще си ги носиш. Това не се отнася само до уредите, а и до тренировъчните програми, натоварванията, и всичко останало свързано с фитнеса, че и аеробиката...
Успех



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: eлия]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 18:30



Вибромасажора не ли един колан дето си го закачаш на г**а и го включваш да вибрира
Според теб има ли някаква полза от тая щуротия? Щото според мене ще има по-голяма полза ако клекнеш 10 пъти отколкото да "вибромасажираш" Много се кефя като видя някое момиче в залата да стои по 10-15 минути на това нещо вместо да се размърда да свърши някаква сериозна работа



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор eлия ()
Публикувано02.04.02 20:14



Ами аз... лично съм скептична... Но идеята на вибромасажа е именно след като си посвършила някаква работа да се подложиш на вид масаж, това не е вид тренировка, а да разкара вредните вещества натрупани в мускулатурата от тренировките и да подобри кръвообращението... знам че се говори, че помага за целулит... Абе не знам... аз не му обръщам сериозно внимание... според мен един масажист ще свърши по-добра работа... стига да се ограничи до масажа де :-)



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор eлия ()
Публикувано02.04.02 20:17



А тия дето им се кефиш в залата... дето идват за да стоят на колана... те пък си мислят, че с това ще си направят кожата гладка и изпъната... ще си смъкнат бричовете и де да знам още какво си мислят... Нали знаеш, че по залите всеки нещо си мисли :-) Така други си мислят, че със стречинг ще отслабнат :-) Плащат си и пълнят залите... няма лошо за собствениците :-)



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: eлия]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 20:51



Бе не знам, аз все си мисля, че собствениците са заинтересовани хората в залите да са по-информирани. Колкото по-знаещи са, толко по-голям ефект ще постигат и ще посещават по-често залите и в крайна сметка повечко парички за собствениците. Ма не знам, явно някой не разбира от бизнес, или аз или те



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор eлия ()
Публикувано02.04.02 20:56



Абе не е точно така май....
Ако тръгна да обяснявам, че солариума е вреден, че вибромасажа е безползен, че от стречинг не се отслабва... едва ли ще видя собственика с грейнало от усмивки лице...
То много неща се намесват тук... най-пълни са групите на тези, които обещават, че ще направят момичетата фиданки и балерини, момчетата - културисти и дрън дрън за отрицателно време... А това, че много от приомите са вредни или опасни - на кой му пука... въпроса е да се вземат парите на балъка... не е само и до собственика... и инструкторите понякога много поразии правят...



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: eлия]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 21:08



Все пак ако не постигнат резултатите за "отрицателно" време те ще откажат и най-вероятно никога повече няма да стъпят в зала, което едва ли е добре за собственика. Както и да е, ти си по-навътре в нещата и аз верно може да не разбирам от бизнес
А солариума верно ли е вреден? Не че съм го ползвал или смятам да го ползвам но това не го бях чувал



Тема Re: Chestit klub i da popitam neshto....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор eлия ()
Публикувано02.04.02 21:28



Ами даже слънчевите лъчи са вредни... единствената полза от солариума е тена, който се придобива и стои красиво да си мургавка пък руса... но това е за сметка на износване на кожата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.