Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 27.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Новата реклама на кока кола!нови  
Авторdad (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:02



Да ви кажа какъв извод си направих след като видях как един
приятен младеж се разхожда с бутилка кола на фона на песента "Чумба, чумба йе...!

Който пие кока кола се превръща в изрод !



Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.08.07 23:38



Жалко, явно си свикнал с "оригиналните"реклами на Бонукс с леля Мара или лигавите, нищонеказващи "реклами" от сорта на Загорка Голд.
Така сме тук в БГ, когато секретарки се превръщат в криейтив директори

.
Последната реклама на Кока Кола за мен е едно цветно петно с много подтекст, поднесено по много оригинален начин-нещо, трудно постижимо за родните ни рекламисти.

ПРОБЛЕМЪТ НА СВЕТА Е, ЧЕ ГЛУПАЦИТЕ СА САМОУВЕРЕНИ, А УМНИТЕ ВИНАГИ СЕ КОЛЕБАЯТ.

Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: Pич]  
Авторdad (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:25



Виж, не се засягай- това е първото което ми хрумна !
Когато пуснат реклами, обикновенно сменям канала. Мечтата ми е да изобретя устройство, което да превключва автоматично на друг канал когато започне рекламен блок. Във връзка с гореизложеното считам че е несправедливо да ме обвиняваш в пристрастие към кака ти Мария.
Освен това, според мен рекламата трябва да е достъпна до всички, а не да е предназначена за висшисти с психология, философия и българска филология, които могат да си позволят да тълкуват подтекста в цветното петно.



Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.08.07 12:23



Виж сега, добре направената реклама си въздейства достатъчно ефективно. Но само на таргета, към който е насочена. Ако не ти въздейства, значи не не си от таргета.

Кофти направените реклами пък, въздействат май само и единствено на създателите си, но щом са убедили клиента да си ги плати, той да му мисли защо никой таргет не откликва и не купува боклуците му.

Съвсем отделна тема е, че мислещите с главата си хора трудно влизат в който и да е таргет





Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано27.08.07 17:05



Не те обвинявам в нищо, всеки има право на мнение, а и говорих по принцип.
vens го е казал много точно и изчерпателно.

ПРОБЛЕМЪТ НА СВЕТА Е, ЧЕ ГЛУПАЦИТЕ СА САМОУВЕРЕНИ, А УМНИТЕ ВИНАГИ СЕ КОЛЕБАЯТ.

Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано28.08.07 21:11



Мечтата ми е да изобретя устройство, което да превключва автоматично на друг канал когато започне рекламен блок
отдавна е направено и продавано.в уса. не си ли забелязал че по всички канали едновременно дават реклами?
да те светна нещо
времето за реклама всъщност е време за тоалетна, време да си опукаш пиканките, да пуснеш пералнята, да целунеш булката
ще ти се изкриви гърба ако спортуваш само пред тивито в дистанционното



прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: ha!]  
Авторdad (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 09:24



Ако на теб ти се ходи през половин час до тоалетната- задължително трябва да посетиш уролог.

Явно гледаме различни телевизии, защото при мен не по всички едновременно вървят реклами. Или това се отнася за USA? Там ли вървят едновременно или тук?

И още един въпрос: Думичката пунктоация говори ли ти нещо ?

Последно:
Предполагам пиканки се получават когато хукнеш с пуканките към тоалетната ?



Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: ha!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано31.08.07 12:13



Ми то напоследък и българските телевизии почнаха да пускат рекламите по едно и също време. Че даже се синхронизират и с чуждестранните канали като AXN, Discovery, National Geographic и други





Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: vens]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано31.08.07 17:22



ахм кажи го на татенцето



прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема А знаете ли коянови [re: dad]  
Авторлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:43



е тази песничка

влюбена съм в нея






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.