Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 26.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: А знаете ли коянови [re: любoпитнa]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано04.09.07 10:41




и тук питат
дебни за отговора

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор babaToHka (2 в 1)
Публикувано17.09.07 19:49



Аз от известно време се опитвам да си обясня смисълът на тази реклама. По принцип Кока Кола (въобще големите брандове де) не предлагат просто продукт, а лайфстайл. Но в конкретния случай наистина нямам обяснение.
Значи носиш си колата (настроението/лайфа) и си го споделяш с тез дето съдбата (случайността/кармата) те срещне и всеки, с който се срещнеш ти повлиява по един или друг начин. До тук добре. В указания случай те превръща във все по-голям и по-голям изрод, докато накрая не срещнеш себеподобна и това, което се получава от комбинацията е толкова страшно, че направо не е за показване. И каква е поуката в крайна сметка? С Кока Кола към светли бъднини?
Мен лично рекламата ме погнусява до дъното на моята душа и ако бях потребител на него напитката щях доста да се замисля дали да продължавам да бъда.

Пий си кукумицина, жено!


Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: babaToHka]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано18.09.07 18:51



аз с нетърпение очаквам следващите в серията
щото досега на кокаколата рекламите бяха все консервативни едни такива залагащи на сигурното
тази реклама е стил фанта
не мога и да помисля че кока кола прави грешка
има някаква дълбока идея и си я чакам
то не е до споделяне и до приемане на различнст с кеф
то е до поднасяне
та ми е ацки любопитно

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: babaToHka]  
Авторdad (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 11:34



Може би трябва да помолиш Рич да ти обясни скрития замисъл.



Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.09.07 13:30



Свежо представяне на комуникацията. Защо все търсите под вола теле? Понякога хората просто се забавляват, измисляйки щури неща. btw, доста трябва да си луд и креативен, за да ти хрумне тази идея

.
И както казваше професора ми по естетика Иван Джаджев "няма хубава или лоша естетика-естетиката е една, зависи ти как ще я възприемеш", така че за едни може да са изроди, а за други-щури типажи.

ПРОБЛЕМЪТ НА СВЕТА Е, ЧЕ ГЛУПАЦИТЕ СА САМОУВЕРЕНИ, А УМНИТЕ ВИНАГИ СЕ КОЛЕБАЯТ.

Редактирано от Pич на 25.09.07 13:31.



Тема Re: Новата реклама на кока кола!нови [re: dad]  
АвторXмммммм (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 15:32



Според мен, тази реклама може да въздейства и положително някъде другаде и на други хора - не и у нас. В България е така - който си е пил колар пак ще я пие, който не е пил, няма и да я пие. А по отношение на "свежата креативност" ще се опитам да отговоря една сентенция (за мое съжаление, не съм я измислил аз): "Тишината и пълният покой в спалнята раждат безумия.".






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.