Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 24.09.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Тема Има ли морал в рекламатанови  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 09:01




Имам рекламна агенция.За 5 години я разработих до ниво ,при което клиентите сами ме търсят и имам много работа.Още когато започнах,нагласата ми беше такава-да не връщам клиент и да правя всичко.Справих се, но сега не се чувствам щастлива.Има моменти, при които ми се налага да наложа продукт със съмнителни качества,има и клиенти ,които дават много пари за това,чудя се това ли беше мечтата ми.......



Тема Re: Има ли морал в рекламатанови [re: Дaни]  
АвторXммммммм (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 09:31



Не се притеснявай, защото:
1. Скоро ще ти мине.
2. Така правят всички.
3. Всъщност, нищо не е такова, каквото изглежда.
4. Ако не го направиш ти - друг ще го направи.
5. Моралът в рекламата е като хубава млада жена, която (в повечето случаи) поставя евентуалния кандидат за ръката й пред една дилема - какво да предпочете - лайно сам или торта с "приятели". Извод - не се коркай!





Тема Re: Има ли морал в рекламата [re: Дaни]  
Автор ha! (минаващ)
Публикувано27.04.07 21:08



хехех
демек попорасна, узря дето му се вика
ми ако искаш можеш да се спреш за час-два и да си подредиш приоритетите. най-малкото си е забавно
впрочем този екзистенциален въпрос застава пред всеки буден човек. просто в рекламата е интензивно и очебийно



Тема Re: Има ли морал в рекламатанови [re: Дaни]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.05.07 22:10



За съжаление, живеем в материален свят. Сърцето ми би те посъветвало да следваш съвестта си, а разумът ми - да отсяваш, доколкото можеш, и да не се захващаш с най-големите боклуци, щом можеш да си го позволиш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.