Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 27.04.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Супериориум тъпанарикус вулгарларънови  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 14:39



Какво ще кажете за таргета на рекламата/анонс на ВИП брадър?
Дали тя не го стеснява зорлем?



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: ниkи]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано09.03.06 15:13



ТВ- или радио-? Щото са доста различни.



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: Гeвpek]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 17:44



телевизионната. Радиорекламата не съм я чувала.



Тема С.Т.В.нови [re: ниkи]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано10.03.06 11:21



Просто - бляк. Понякога и телевизорът... пърди, ще прощаваш. На това ми прилича този клип. Язък им за усилията на НМНЮ, ако е тяхно произведение.



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: ниkи]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано10.03.06 12:54



Тя аудиторията на ВИП-а си е достатъчно стеснена - дори още повече отколкото на брадъра.
И ми се струва, че клиповете удрят точно в аудиторията и са си супер ефективни - бъдете сигурни, че 70-80% от тийнейджърите ще зяпат ВИП-брадъра.
А ние с вас просто не сме от таргета и затова не ни харесва. Ама тия клипове не са предназначени за нас



Тема Re: ---нови [re: vens]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано10.03.06 12:58



Ми то като е тесен таргетът, що им е мас медиа за автореклама? Не е ли достатъчно да напишат 100-тината писма до феновете?
Колцина впрочем са тийновете, дето зяпат телевизия (вместо да... и ..., че и ...) Аз ги преброих: 100 броя от 7.6 милиона общо бугаронаселение

Комуникационният канал, демек, е сбъркан като мен.

Авторите на всяка потресаващо слаба реклама казват точно това: не сте от таргета и затова не ви харесва Ще падна. (не казвам, че си автор)



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: vens]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 15:36



Аз си погледвах ББ, макар и на моменти с отвращение ;). И също така ми беше любопитно да видя кой ще е във ВИП брадър.
Обаче сега направо ми се драйфа...
Смятам, че е прав Геврек - не е ли ролята на рекламата да привлече повече аудитория от сигурната, а не да отблъсква.

Какво им става на тези хора? Оня ден гледам реклама на салам - в която персонажите "ядат от един приятел". ЯВно намекът за канибализъм е особено весел в съзнанието на копирайтърите.



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: ниkи]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано11.03.06 15:08



Имам повече опит с печатна реклама. С телевизионната - само като зрител, който знае малко повече за кухнята и толкоз.
Ясно ми е как са стигнали до идеята за "канибализма" - търсели са аналогия между "салам" и "амиго", спомнили са си филма "Живи" (прекрасен, межу другото) и ето ти - тъпа реклама

А за ролята на рекламата - аз знам, че си има разни видове реклама (да ме извинят професионалистите, че не знам официалните термини):
- информираща - че съществува нов продукт
- поддържаща името - да не забравяш, че Кока-кола още съществува
- обясняваща колко страхотен е продукта и как максимално повече хора требе да го имат. В началото съвпада с първия вид, но когато не е вече нов продукта си е отделен вид
- и много други

Според мен рекламите на ВИП-брадъра са от първия вид - те си знаят колко им е таргета, изчислили са си, че си заслужава, и си правят спотове, за да го информират кога започва бозата.
Това си е мое мнение, де - никого не ангажирам



Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларъ [re: vens]  
Автор unforgettable ()
Публикувано21.04.06 16:05



пичове, знаете ли, че откриването на ВИП Брадър е избило по рейтинг ВСИЧКО показвано по ТВ досега???

аз също съм от тези, дет не го гледат, ама тук май неква непредставителна извадка от бг народонаселение се е изказала, щото НТВ са нагушили яко от тази вип бозъ.....

така че не съдете рекламата, а таргета, който съставлява внушителна част от жителите на републиката

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Супериориум тъпанарикус вулгарларънови [re: ниkи]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано26.04.06 18:21



Не е образец на вкус, но пък тази с ескалатора и нарастващата лихва направо дере котки - актьорчетата си зяпат щастливо в бъдещето с лихвите, а на теб ти идва да се скриеш под стола.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.