Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 25.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема най-смотаната рекламанови  
Авторroтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 11:50



Коя според вас е най-смотаната БГ реклама?



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: roтинaтa]  
Авторdfsdfsd (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 12:08



твоята



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: roтинaтa]  
Автор unforgettable ()
Публикувано21.07.05 18:39



на мен пък темата ми харесва

ненавиждам рекламите на перилни препарати, не знам коя бих сложила на първо място, но положението е ясно - ужасна досада!

...... всъщност един постинг тук ми напомни - ако има ненавиждана от мен реклама вече втори сезон - това е на Ариана

случвало се е заради нея да сменя канала и после да забравя да се върна на стария

Редактирано от unforgettable на 21.07.05 18:41.



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: unforgettable]  
Автор brouillard (enfantBourgeois)
Публикувано21.07.05 22:15



oh, samo ne reklami na prah za prane, zapochvam da kihammm....

Редактирано от brouillard на 21.07.05 22:29.



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: roтинaтa]  
Автор Hинa. ()
Публикувано23.07.05 13:55



Мога да кажа коя според мен е най-оскърбителната реклама.
Става дума за "кит-кат" или някакво друго десертче от тоя род. Та отваря го младежът, а хората край него го наблюдават напрегнато. Той хвърля опаковката в един боклукчийски контейнер, отминава. И тогава ония се втурват към контейнера, при което една млада, добре облечена жена направо се набутва вътре, като отвън остават да стърчат само краката й. След малко тя се измъква оттам, щастливо държейки в ръка споменатата опаковка... И се оказва, че с тая опаковка е спечелила... пет лева!

Е, питам се, дали и в други държави се пуска тази реклама?



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: Hинa.]  
Автор unforgettable ()
Публикувано25.07.05 15:01



мда, супер унизително...

вярно, че не се бях замисляла - толкова безкрайно тъпи неща просто ги игнорирам, но иначе си права...

но едва ли може да се изтълкува като персонална обида към мъже или жени или еди какви си , т.е. освен към целукупния БГ народ, не е персонално дискриминационна към никого



Тема МАСТИКА "ПЕЩЕРА"нови [re: unforgettable]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 23:07



Мастика "Пещера"-страст на кристали. Прекрасна тв реклама и прекрасна печатна реклама! Заслужава да вземе награда на следващите награди на АРА. Хвала на таквиз умове, способни да родят такъв уникат!
Дълбок поклон и на рекламата на бонбоните Орбит-вече с ново лице! Жестока е! Просто невероятна!!!



Тема Re: МАСТИКА "ПЕЩЕРА"нови [re: няkoй]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 20:59



О да, рекламата на мастиката е велика! Само дето колегите от TBWA малко са объркали позицийте на бордовете. Тая визия и приляга да кичи не центъра на София, ами кабината на някой ТИР, моряшка или войнишка столова, може и в лафката на Централния затвор да я виснат.



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: roтинaтa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.08.05 09:18



Еее, изтървате безспорния фаворит - която и да е от рекламите на ЦАПК Прогрес (дистрибутор на DELL) ще грабне приза за най-тъпа реклама без никаква конкуренция...

Just a genius



Тема Re: най-смотаната рекламанови [re: Blake]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 13:13



Хайде да не обсъждаме тоя тип реклами, че като погледнеш кабеларките и свят ша ти са завий. Да разглеждаме реклами-правени с много пари, от мастити агенции, щото другото няма край-само си пусни "Фамилия Топ Шоп" по Евроком и се наслаждавай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.