Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 19.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мутренска реклама на "Евтерпа"нови  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано20.11.05 13:06



Чудя се защо всички момичета в рекламите на парфюмите "Евтерпа" изглеждат като евтини к. ? Скоро по bTV мернах поредния шедьовър на чирпанския парфюмериен гигант (btw-от доста време въртян по кабеларките). Да Ви кажа ченето ми падна до земята и изкърти паркета.
Мацка по бельо (в ролята една наша бивша миска) се чуди какво да облече. Един "енерджи" пич (гаджето) и звъни по tel. тя нещо му мяука-нямала какво да облече (пълен ужас-посредствена игра). Той пристига и с думите "Облечи това" и дава един парфюм. После се качват в едно кабрио и пича с безумно изражение на лицето и естествено не със собствения си глас казва на камерата т.е. на нас "Как е, а?" което изглежда като "Скива ли бе, бастун?"
Слоугъна е "Евтерпа-облечи го".
Евала д-р Чернев-браво! Отдалеч личи какъв таргет гоните. Явно на чирпанските мутри много им харесва. Тотална липса на вкус, изисканост, интелект. За чувственост, присъща на рекламите на такъв вид продукт пък изобщо и дума да не става. Само чалгата липсваше като фон. Следващия път Ви предлагам да не я пропуснете-много си отиват.






Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: Pич]  
Авторslai55555 (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 00:38



Рекламата е доста тъпа но мисля че е направена да наподобява сапунен сериал.Персонажите изглеждат като от сапунка.Според мен целева група са зрителите на сапунените сериали



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа" [re: slai55555]  
Автор unforgettable ()
Публикувано03.02.06 18:25



а според мен- чалгаджиите и мутрите

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема А не е ли логично?нови [re: unforgettable]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано03.02.06 19:38



Чалгаджиите са мнозинство...



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: slai55555]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано04.02.06 17:20



Много "висико" им вдигаш летвата. На мен ми намирисва на доста орязан бюджет. Все едно е правена от "сватбарски" пишман оператор. И после монтирана в домашни условия. Предполагам, че и сценария си е на Чернев.



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: Pич]  
Автор 177_58 (непознат)
Публикувано25.02.06 22:02



аз чух че се харесва от чалгаджиите



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: 177_58]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.02.06 22:41



Е да де, нали и аз това казвам. Давай да деградираме тогава всички.
Подочух, че на д-р Чернев доста агенции са му били шута ( в буквален и в преносен смисъл)



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: unforgettable]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 12:10



стига беееее, само на мен ли ми харесва тази реклама? Пък нито съм мутра, нито си падам по чалга, вярно, че обичам да се разтоварвам със сапунки от време на време - но винаги се хиля на рекламата!
:)
Защо не погледнете по-иронично на съдържанието й?



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: ниkи]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 17:21



Можеше да не се излагаш Тъкмо ще си направиш по-точна самопреценка



Тема Re: Мутренска реклама на "Евтерпа"нови [re: ниkи]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано02.03.06 20:26



Ние така и гледаме, обаче рекламата не е направена с ирония (или със самоирония), защото иначе щеше да бъде АНТИреклама(то и сега си е)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.