Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 29.09.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема имам един въпрос  
Авторreklamka (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 14:28



здравейте! искам да папитам нещо. имам фирма-която е от 3 месеца на пазара във Варна и София. Не съм правила реклама до сега но вече сериозно мисля за това. Бихте ли ми казали каде би било подходящо-интересуват ме радиостанции и вестници. Имате ли и някакъв рейтинг на радиостанциите, различен от този в сп. Медия свят.



Тема Re: имам един въпроснови [re: reklamka]  
Автор gamina (someone)
Публикувано25.08.05 12:00



съветвам те да се обърнеш към рекламна агенция, ще свършат работата професионално, могат да поръчат проучване на медиите, направено специално за вашата фирма (срещу заплащане). ако имаш интерес пиши ми на: gamina@mail.bg , работя в агенция, която може да ви е от полза.



Тема Re: имам един въпроснови [re: reklamka]  
АвторHaнe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:22



Радиорекламата трябва да е много професионално направена за да хване вниманието на публиката - такова нещо се случва особено рядко. А и много малко хора слушат радио. Докато всеки поглежда в ежедневниците. Вестника е евтина реклама, която грабва окото, дори човек да не чете рекламите по принцип. Поставиш ли нещо в каре, то четящите неизменно поглеждат към него, тоест, обръщат внимание на твоя продукт. Спестяваш си и таксата за рекламна фирма - която само ще те обгърне с приказки. Рекламата за вестника дори да ти е необходима като по-сложна, можеш да си я подготвиш и сам, необходима е елементарна компютърна програма за графика.



Тема Re: имам един въпроснови [re: Haнe]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:02



леле Нане - дано не те чуе шефът ми, че току-виж забравил какво е СРР



Тема Re: имам един въпроснови [re: reklamka]  
Авторcлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 16:35



Наистина е по-добре агенция да ти свърши тази работа. Иначе всички радиостанции се тупат в гърдите, че теса най-слушаните, пък... Аз ползвам Карина Р - обади им се - 944 71 45



Тема Re: имам един въпроснови [re: reklamka]  
Авторreklamka (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 16:10



аз наистина се надявах да намеря професионалисти в този форум, а то какво се оказа.... тези световно-неизвестни агенции които ми казвате 1 работещ сайт нямат да ги видим как и с кого работят. а утре някой от тях ще се опита да ме убеждава че трябва да ми направят сайт и колко е важен той за контакта с клиентите мимного съм разочарована



Тема Re: имам един въпроснови [re: reklamka]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.09.05 11:47



ами работете тогава със "световно известни агенции"...
все пак ви предлагам да се чуем или да се видим за да Ви докажа че и неизвестните имат ресурси и възможности да организират добри кампании.



Тема Re: тъпо!нови [re: reklamka]  
Автор little_donkey (само си мрънкам)
Публикувано15.09.05 15:40



Като си такава грандоманка работи с известните. Ама има някои условия - да имаш много кинти, че те с дребосъци не се занимават, да имаш вече направени клипове, за да могат само да ти ги преведат от английски и да прежалиш едни нищо и никакви 25% върху цялата сума - за тях. Пожелавам ти успех. дано само след това няма писъци и вопли в сайта за поредната ужасия дето я гледаме.



Тема Re: Прав синови [re: gamina]  
Автор little_donkey (само си мрънкам)
Публикувано15.09.05 15:44



прав си, братко, ама всеки българин иска да му оплакнат окото с нещо лъскавко- я сайт, а офисче, а си мисли, че по това може да прецени дали в тази агенция ще се роди добра идея или не. Ама като не ги интересува да си върнат парите от рекламата и да спечелят - да си ги хвърлят на вятъра. Проблемът си е техен



Тема Re: имам един въпроснови [re: Haнe]  
Авторcaщиcaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 19:39



По-некомпетентно мнение от това не съм чела скоро!!!
"...много малко хора слушат радио. Докато всеки поглежда в ежедневниците."
Правиш ли разлика между платено СМИ и неплатено?!?! И защо тиражите на вестниците падат с всеки месец. Как така се получи, че за 4 години тиражът на най-четените "Труд" и "24 часа" е паднал с поне 50%?
"Вестника е евтина реклама, която грабва окото..."
Как така го прецени, че рекламата във вестник е евтина? Или имаш предвид вестници, които никой не чете. Обаче не знам на какъв принцип поместването на рекламата ти в такива ще "грабне окото"!?
"Спестяваш си и таксата за рекламна фирма ".
Какъв е смисълът да рекламираш директно във вестник като чрез РА агенция можеш да получиш поне 1/3 намаление на цената?

Въобще с каква цел си написал цялата тази заблуда? Пак ще се повторя - подобна глупост скоро не бях срещала. Сори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.