Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 11.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Здравейте! И не ми се смейте...  
Автор Шaka (зулус)
Публикувано03.08.05 11:24



Имам някои идеи за реклами и искам да си пробвам късмета
Дайте ми съвети как да действам. Има ли някакви конкурси за реклами, или... Абе, най-общо казано, какви са начините, по които човек може да си предложи идеите. Пък след общото, ако и с нещо по-конкретно ме светнете, с някой и друг линк, например, после...

После, щом спечеля от рекламите, всички от клуба на разпивка ще ви водя. Като под "всички" обаче имам предвид само клубарките



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Авторcaнитap (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 14:30



Пробвай на 4-ти километър или в Карлуково ...



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: caнитap]  
Авторпeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 21:17



май ти си за там...
осакатена душа



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: пeнa]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано13.08.05 19:32



Може би рекламна агенция? А защо не направо шефовете на продукта?
Но внимавай - в България масово се крадат идеи. И аз имам, но не ги споделям. Веднъж го направих и резултатът бе, какъвто можеше да се очаква - човекът, на когото се доверих (исках да работим заедно) я експлоатира сам. Но човек се лъже само веднъж. Та внимавай. И не се връзвай на разни от сорта на - кажете идеята си, аз ще питам шефа.



Тема Пробвай да гинови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано13.08.05 19:33



завериш в писмен вид при нотариус. Нека ти ги краднат после.



Тема Re: Пробвай да гинови [re: Prof.McGonagol]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 13:43



благодаря за идеята!



Тема Re: Пробвай да гинови [re: минaвaщa]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано14.08.05 15:22



Моля!
Аз не разбирам много от тези неща, така се че радвам, ако съм била полезна.



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторШaka (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 14:15



Привет!
Вече се бях отчаял, че никой няма да ми отговори.
Благодаря ти за съветите и... Ами предлагам да ги доразвием. Избираме най-ефектните си идеи, заверяваме ги нотариално, но без да казваме за това на никого. А после подбираме подходящите лица - лица от бранша, с положение дето се вика, - и си "споделяме" идеите с тях най-тъпашки и откровено. След което изчакваме с надеждата, че някой от тях ще клъвне, тоест ще посегне на чуждото - на нашето, де! И ако, дай Боже, това стане...

Съд до дупка! Кожите им ще съдерем, та и идеите ни бял свят ще видят



Тема Що да се смеем?нови [re: Шaka]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.08.05 14:19



Вижда се, че целта ти е да направиш пари - по-сериозно занимание от това, здраве му кажи



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано15.08.05 16:05



брях! Човек ще каже, че с американски филми и книжки за адвокати си откърмен - някой не писал, че в микровълновата не се сушат животни и хоп - на съд след като останките на горкото коте се залепили по стените на микровълновата. Де да бяха такива нещата и в БГ. Да си чувал за бавността на българското съдопроизводство и корупция

This is a soul dance
Embracing me
This is the first chance
To put things right


Тема Re: Що да се смеем?нови [re: Гeвpek]  
Автор Шaka (зулус)
Публикувано16.08.05 14:42



Ти ме разбра!
Така си е. Зад привидната ми шеговитост, се крият много сериозни намерения. Но колкото повече се замислям, толкова по-малко почтени стават



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: atteh]  
Автор Шaka (зулус)
Публикувано16.08.05 15:21



"Да си чувал за бавността на българското съдопроизводство и корупция?"

Даже и глух да бях, пак щях да съм чул и да чувам. Но аз съм човечец набожен и спазвам заръките Господни:

"ЧУКАЙТЕ И ЩЕ ВИ СЕ ОТВОРИ. ИСКАЙТЕ И ЩЕ ВИ СЕ ДАДЕ!"

Е, защо да не чукна и по челото на някой корумпиран "съдопроизводител"? Или може би не точно по челото... Или пък да му обещая голямо чукане с чук.

Абе, има варианти, имаааа



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Авторmihawah tadjawa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 15:19



az natwoe mjasto bih opipala po- wnimatelno po4wata, 6toto sre6tu edna goljama kompanija,stigne li se do sad dosta werojatno e da en spe4eli6.
Po- dobre da im pi6e6 twoeto mnenie za towa koe kade im kuca pri reklamata(ako imat we4e takawa) ili ne6to takowa, pod formata na kritika, a sled kato we4e si ustanowil kontakt i e nalice interes ot tjhana strana da si se dogowarjate:) uspeh



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано12.09.05 16:41



Аз не съм специалист, както подчертах, въпреки че се занимавам с неща, пряко свързани с авторското право. Скептична съм по отношение на процедурите в БГ, въпреки че сме член на Бернската конвенция. Нотариалната заверка ми се струва адекватно действие.



Тема Re: Що да се смеем?нови [re: Гeвpek]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано12.09.05 16:43



Друг е въпросът, че в България много се краде...



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Авторьreнциoннa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 14:58



Здрасти Шака! То никак даже не си е до смях, защото тъжната истина е, че в България никой не го е еня за добрите идеи. Ти случайно да си видял повече от две-три добри български идеи. Принципът е следният - голяяяямата агенция събира парите от голяяяямата фирма. След което прави дублаж на клипа на български, превежда текстчето на плакатчето, разпределя парите - тука - 30%, там - 20, 17% за агенциийката и с това цялата работа приключва и както се казва - всички са доволни и всички имат дял. Та такива ми ти работи. А онези с идеите - ДГД! То затова и гледаме толкова малоумия по украните, защото колемите компании си правят рекламата на признака - за Америка, за Европа, за арабския свят. И толкоз със спецификата, народопсихологията и други такива дребни детайлчета. А до собствениците на голбемите (пък и не толкова големи) компании не можеш се добра. В най-ддобрия случай (ако някой собственик се окаже трети братовчед на леля ти) той ще те прати при рекламната си агенция и там - знаеш....



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: mihawah tadjawa]  
Автор Шaka (зулус)
Публикувано13.09.05 22:46



Благодаря ти!
Ще пробвам и този - всъщност нормален, почтен, човешки - вариант. Именно защото е такъв обаче, не ми се вярва да има успех. Та кой ли би обърнал внимание на нечия критика и въобще на някого си - ако преди това не се е изявил като "личност" с поне един скандал или нещо просташко...

Но може би съм станал прекалено черноглед?



Тема Re: Горчив смях...нови [re: ьreнциoннa]  
Автор Шaka (зулус)
Публикувано13.09.05 23:25



Привет, ьгенционна,
Първо: моите поздравления! Разни мастити изследователи изписват цели фермани по тая рекламоболна тема. А ти в петнайсетина реда, при това мимоходом, направо си я заковала голата истина. Закова ме и мен покрай нея, ама как да ти се разсърдя? Гола или не, истината трябва да се показва А че е тъжна, горката... ми как пък да не е?
И второ: пак това
Но все още се надявам да има и трето. Или поне някой трети братовчед



Тема Re: надежда има!нови [re: Шaka]  
Авторareнциoннa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 13:39



Надежда има отвсякъде!!! Трябва само да направимдве неща: първо - да посадим родителските тела на някое канапенце и след това къде с уговорки, къде с някоя ракийка, къде с - кой както може - да ги накараме да си изпеят всички регламентирани и нерегламентирани контакти - току виж....изскочил някой вучо владика
второ - да почакаме някакви си сто години на храбрия български народ съвсем да пу писне и тооооолкова много да обеднее, че да спре да купува абсолютно всичко. тогава: големите ще фалират (без да са разбрали защо), а ние да дръпнем водата и да продължим на чисто
Четох някъде в сайта, че само първите сто години било трудно - после свикваш



Тема Re: надежда има!нови [re: areнциoннa]  
Автор alkor1 (непознат )
Публикувано16.08.06 10:47



I posledno ,kyde moje da izkara6 pari ot ideq za reklama?



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано03.10.06 12:32



Не съм много наясно, но тази история с нотариалната заверка ми звучи леко смешно и съвсем абсурдно. Да не би да имате предвид патент?

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.

Редактирано от Cлapтибapтфacт на 03.10.06 12:32.



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано18.11.06 21:04



Не, имам предвид нотариална заверка. Пробвай да се свържеш с патентното и ще видиш.

Впрочем, що се отнася до идеи и ръкописи, има и много по-евтин, също толкова валиден начин, използва се от младите неособено имотни автори за защита на авторското право, извън България предимно, тук не знам дали някой го знае... но затова сам ще се поразтърсиш. Нали знаеш, че има консултации, които се плащат.



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано19.11.06 04:29



Хм... това твоето дупе ли е? ...Хубаво е!

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Prof.McGonagull]  
Авторcool_alyn (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 18:35



И ако искаме консултация как да те намерим?



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Шaka]  
Авторheat_d (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 14:41



Pich probvai na tozi adres
qvno do tuk nikakuv svesen otgovor ne sa ti dali ;)))
kakto i da

markomani.com

tam kopuvat idei sushto i prodavat
a na tezi s notarialnite zaverki i tem podobni gluposti mnogo pozdravi ot men ;))



Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано19.12.06 18:31



Съжалявам, че те разочаровам, но не е




Colours are magic

Тема Re: Здравейте! И не ми се смейте...нови [re: cool_alyn]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано19.12.06 18:34



Виж инфото ми... аз ще ви намеря.




Colours are magic


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.