Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 27.04.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "туристическа реклама"нови  
Авторsapi (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 15:59



...и това е актуална реклама от дира на туристическа фирма...

Елате в страната на големите вълни - Тайланд, о-в Пукет
Тайланд, Други
от 25 Декември до 06 Януари



Тема а к'во ще кажеш за шампоана :) [re: sapi]  
Автор la4o (FORD USER)
Публикувано01.01.05 15:58



онази реклама с прилива на енергия и огромната вълна, която залива града за да те избави от пърхот...

и аз осъзнавам, че ми е малко крайно мнението, ама на мен лично ми навява цунами..

Поздрави,
la4o

Ford Mondeo - 1,8 16V



Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: la4o]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано01.01.05 19:32



Напротив, много правилна асоциация си направил, но... това е положението. Понякога провидението проявява доста черна ирония. А глупчовците-рекламисти едва ли някога ще си избият от главите да разкарат от великите си произведения отрицателни явления от рода на природни бедствия, болестни състояния (Манията, г-да рекламисти, е болестно състояние, диагноза. Пише го в дебелите медицински книги. Ерго не е много умно да го обръщате в нещо положително, защото то просто не е. Както казах, то е болест.), неприятни асоциации и други от тоя род.

Иначе за рекламата в дир.бг... ами за сърфистите големите вълни са благодат, ама, както казах, провидението и черната ирония....


Честита нова година!





Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: la4o]  
Авторsapi (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 15:36



аха, така си е, но шампоаните доста преди нещастието се пускаха тъпотията...а тези, за които споменах си бяха оставили рекламата и след събитието...баси и безхаберието...



Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: Haчko]  
Авторsapi (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 15:43



Честита и на теб и на всички, които по един или друг начин присъстват в този клуб.
За момент си представих тълпа от родни сърфисти - ултра професионалисти, със сърфове на рамо да чакат чартъра...все ми се струва, че такива точно, обичащи вълни тип "челюсти" у нас няма или се броят на пръсти /удоволствието да яхнеш вълната е много скъпо/...та по-скоро анонса е опит за внушение на някаква криворазбрана романтика...



Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: sapi]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано03.01.05 19:36



Там е работата, че вече има доста сърфисти. Помня навремето в института един пич идваше в столовата с дъската После стана трети на световното, ако не се лъжа, в Португалия А един мой бивш шеф ходи миналата година да кара сърф (само че с платно) някъде по Австралия... Големия риф...
Има кой да я гледа тая реклама, повярвай ми





Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: sapi]  
АвторЦyнaмитo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 13:30



"...аха, така си е, но шампоаните доста преди нещастието се пускаха тъпотията..."

И понеже, явно си много по-умен от нас, да ни преведеш,ако е възможно горното изречение...



Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: Цyнaмитo]  
Авторsapi (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:35



човече и най-умният си е малко прост...но не в това е въпросът, става дума за клипа на антипърхотните шампоани с анимация, в която се появява освежителното ърбан цунами - сега ясно ли е.



Тема Re: а к'во ще кажеш за шампоана :)нови [re: Haчko]  
Авторsapi (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:54



...май ще излезе, че остарявам и около мен виждам по-скоро хора да тътрят да карат сноуборд и кайт...



Тема Ето нещо по-актуалнонови [re: sapi]  
Автор Ecнaф (вашия зъболекар)
Публикувано10.01.05 13:58



В. Капитал (бр.1 от 08.01.2005), с. 23:






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.