Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 27.04.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Мегахимнови [re: Гocт]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано14.05.04 13:38



Това е борда



Идеята е да се запомни името, защото фирмата страда от лоша познаваемост на марката, а всъщност продажбите я нареждат на второ място на много малка дистанция от водещата в бранша. Друг е въпроса колко успешно се провежда тази идея.

И нещо относно анонимността на хората, които пускат теми в този или който и да е друг форум - не смятам, че е редно, почтенно и колегиално да се дават каквито и да е мнения на място претендиращо за професионално ориентирано, пък било то и глобалната мрежа. Като нямаш доблестта да застанеш зад думите си с това което си по добре е да следиш дискусиите без да се намесваш. Това, разбира се, е мое мнение.

И за да не тръгнат разни спекулации с горното - нямам нищо общо с въпросния бранд, въпреки че съм ангажиран в голяма степен с фирмата.



Тема Свежонови [re: SlMPLl]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано14.05.04 18:12



Свежо е, това мога да кажа. Заради моделите най-вече.

Малий, кво дупенце . Вчера един джип се беше блъснал в билборд ...

Ама, нещо му стърчи на момъка бе ... чак над десния джоб отива - не е ли могъл да изчака снимките?

Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 14.05.04 18:13.



Тема Re: Мегахимнови [re: Гocт]  
Автор HaчkoМодератор (oldskul 4alga)
Публикувано14.05.04 20:25



Аз бих хванал друга посока... пак със секс, като толкова държат на това. Послание, което да внушава, че "мястото на латекса е по стените и нашият ще си остане там и след най-бурната ви нощ".
Разбира се, аз не съм професионалист, не ги разбирам тия неща. Само споделям

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Мегахимнови [re: Haчko]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано17.05.04 09:48



Щом я мерна тази реклама веднага с дистанционното - щрак,иначе много дразни.

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."


Тема Re: Мегахимнови [re: Гocт]  
Автор_O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 18:33



Рекламата е много свежа, истинска рядкост в българския ефир. Не знам защо така им се нахвърлихте. Не виждам нищо просташко. На мен ми действа, определено предизвика някакъв интерес към боите на тази фирма и вече разбрах, че са добри. Това е важното за една реклама.
Рекламата на "Леко" също беше добра, но вече омръзна.
А просташки са рекламите на водка - някакъв си извратеняк облизва списание а бабето му намига.
Просташки са рекламите на бира - руса курвичка ми намига от етикета на славена или нещо такова. И как да си купя тази бира като ми се повръща от квартални пиянки а на тях се набляга. Правя си асоциации с гаражна бира а тя май си е точно такава.
Просташки са и рекламите на ракия - разни старчоци нагъващи салати и мезета.

Какво да кажем за чуждите реклами, които са много по агресивни и там може да видим дори голи задници и други неща.

Първо да изчезне селенията от българския ефир пък после ми говорете за морала в рекламите.



Тема Re: Мегахимнови [re: _O]  
Авторo- (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 13:43



как обаче разбра че са добри?
щото то е казано- направи го веднъж, ами при следващия ремонт, а?



Тема Re: Мегахимнови [re: o-]  
Автор Paul Trueman (EastEnder)
Публикувано28.05.04 14:09



Първо да създадат друго име - с това правя соцасоциации.
Индустриализация, тежка промишленост, химическа промишленост...
А и сексуалните намеци изобщо не са забавни, по-скоро са дебелашки.



Тема Re: Мегахимнови [re: Paul Trueman]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 18:00



Аз започнах темата. Отговарям - да, пазя анонимност, както пазите и вие, който ме нападате за това. Всеки има право да избере сам. Аз просто изказвам мнение. А мнението ми е че като се загледа човек в персонажите от рекламата, нито един от тях не е читав, не изглежда нормално. Е, трудно ми е да възприема такива персонажи да ми дават ъкъл как да го правя. Това с боята де.
Както виждате, звучи доста просташко. Радвам се на чудната статия по въпроса в Медиа Свят този месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.