Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 17.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема предлагам да направим класация за най-тъпа  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано20.04.03 17:50



реклама...


Рекламата на "Активия" с двете патки студентки плаче за Номинация...

Аз съм Алфа и Омега, начало и край


Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано20.04.03 19:50



Да бе! Ама взеха, че махнаха култовия лаф "Стига сме учили, хайде малко да позубрим"

Честно казано, предпочитам да видя класация за най-готините реклами. И да има достатъчно кандидати А не като сега - ако правят такаша, ще трябва да е Top 3, най-много 5...



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор outdoor (наблюдател)
Публикувано21.04.03 00:42



Присъединявам се.
Декламират като театрални самодейки от провинциално читалище.




Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано21.04.03 11:58



prawopisnite greshki Karlcho za ko beha priznak?
m?



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор Real (new)
Публикувано21.04.03 13:08



И не само, вземете оня г-н Бонукс, дето излиза нагънат от пералнята или отвратителния м-р Мускул(О) , който омазва всичко - направо да ти се отще да ги гледаш. Защо някой си мисли, че жените си падат по смачкани мъже, на чието чело отдалече пише "мухльо"?
Хубава ти е идеята - не за да почнем да се оплюваме тук, ами простичко - затворилите се в средата си рекламисти да забележат какво са натворили.
Не, че това е мерило за файдата от рекламата - но то си е и друга тема.

Real


Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор MoonEclipse ()
Публикувано21.04.03 18:44



Mddaaaaaaaa. Napravo otvratitelni-i momichetata i relkamata. Nikoga ne bih si kupila aktivia.

Цветята са изпълнени с толкова противоречия!-помисли си малкият принц


Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор Shanzin (непознат )
Публикувано22.04.03 13:10



Za typite patki e qsno. a kakvo da kajem za tv reklamata na neizvestnite soleti Chiko?!izob6to kakvo ob6to ima diviq zapad s dvamata typaci deto se svalqt?!



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор 3бpьoвka (Чифте)
Публикувано25.04.03 14:48



Според мен ще падне яка борба между тези две патки и едни други две - от рекламата за някакви целебни мазила против акне лептен ли лефтен ли.....



Тема Предложение 2нови [re: MG42]  
Автор127.O.O.1 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 05:17



Идеята ми допада - понеже удачните български реклами едва ли могат да се преброят на пръстите и на едната ръка, затова че идеята е чудесна - материал - бол...

Предложение 2:
В унисон с преходните епизоди за олигофрени използващи "M-TEL", предлагам олигофрена дето го изхвърлят от таксито - определението е правилно, тъй като не виждам какво друго може да се нарече човек, който е наел такси и бива изхвърлен.... А последващото "Ъъъъ шъ додеш ли...." оставям без коментар.

Та пуснете "твоят глас" за предложението



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано29.04.03 10:46



още едно предложение..тъкй като сме във великденски празници , не мога да не отбележа овчия поглед на фитката от рекламата на Пещерска гроздова..уникална е...

Аз съм Алфа и Омега, начало и край


Тема Re: защо не пия каменица???нови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано29.04.03 10:50



дълго си задавах тоя въпрос...защо аджеба не пия тая хубава бира???
осъзнах..заради рекламите....
Представете си мазно гласче на мека китка припява Каааамееенииицааа..мъжеееетеее знаааяяят зааащооооо..
Как да я пиеш тая бира бе???
А за следващите реклами просто не ми се говори...
Пия Загорка...........


Аз съм Алфа и Омега, начало и край


Тема Re:уеуееее...нови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано08.05.03 19:59



копеуета..повече ФАФЛА МУРА не близвам.............

Аз съм Алфа и Омега, начало и край


Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 16:12



Да бе, все едно мъжа и й е казал "Ей с'я, пия една ракия и те зарязвам"...



Тема super reklama..нови [re: MG42]  
Автор NickZ (audi user)
Публикувано12.05.03 09:23



..na niakakav si SUPER prah za prane..aha SUPER prah za super izpirane za 1 lev, i semeistvoto bilo SUPER - kazva jenata , tva superbezkraino povtariane na tazi vtrunala ni glupava duma kvi li idioti sa go izmudrili ne znam , napravo mi se super povrushta ot taia super gadna super reklama.

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема danon strikes backнови [re: MG42]  
Авторpostoqnstwo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 11:15



ami novata s myjkiq exemplar, deto ne qde jenska hrana, a?
danon e liderYT!



Тема Re: danon strikes backнови [re: postoqnstwo]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано12.05.03 19:10



Лидерът е "DA NO NE", хахаха



Тема Re: пещерска гроздованови [re: Ивo]  
Авторgarзonne (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:27



ами как да го гледа? уж трябва да е семейна идилия, а мъжът й я гледа така, все едно селски ерген минава по улицата и вика "опа, маце, здрасти, как е, как е"? и това повдигане на веждите...

за икономия на място в клуба добавям тук и "направена с майсторлък" и "събрахме се най-после - ракия за цял живот"

сигурно никак не е лесно да се направи добра реклама за алкохол, ама нали тези хора уж за това са учили? (или аз съм много наивна?)



Тема Re: &#1087........нови [re: garзonne]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 10:32



съжалявам, не знам защо се получи това :((((((((((((

ценното послание беше, че всички български реклами за алкохоли са.... (всеки сам да попълни с любимото си определение :)



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 12:26



Ей тва е уникално тъпа п...ка (или са я накарали да изглежда така)...Тая просо ебава майката на цялата идея на тази реклама (а и замата идея не е толкова блестяща)....Гласувам ЗА!



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Авторplokij (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 14:32



parvo mqsto pechelqt biskvitkite chizi
mnogo si padam po semejstvo radostinkovi .napomnqt mi za semejstvo meizga



Тема Re: защо не пия каменица???нови [re: MG42]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 17:41



:> pii stela :> nqma da zburkash puk i reklamite sa i dobri spored mene



Тема Re: защо не пия каменица???нови [re: mutant]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано16.05.03 09:23



ама бирата е кофти бе............

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Аз да изкажанови [re: MG42]  
Автор Smile ()
Публикувано16.05.03 09:31



възхищението си от онзи "пич" дето трепе мухи с бутилка от бира. Това е идеала ми за мъж! Хвърлям го моя, ако не почне да бие мухите по този начин, а останалата част на семейството вече тренираме възгласа "ехаааааа".
Само не ми е ясно - на бирата ли е реклама това или на бутилката?



Тема Vijte pofesionalisti..нови [re: MG42]  
Автор adams (applied artist)
Публикувано16.05.03 18:02



... Znam che tozi forum e profesionalen. Znam che mudri slova se izrichat tuk.. a i znam che 85% ot reklamite sa bokluk.. But znam sashto che mnogo horica sa razglezeni ... polovinata tuk kazvat lichnoto si neprofesionalno mnenie samo za da go kajat .. drugata polovina - sviknala da gleda - adv. awards, the best of ad's i k'vi li ne the best reklami i zabraviat che rabotata na reklamata e da dajstva - dori i da e bezumno glupava.

da dadesh 10000000........ $$ za bezumie ot roda na - glupava lelka da podskacha stresnato kato i kajat "..bez nakisvane.." ili hihikashti se sasedki s zaslepiavashto bialoto im prane - niamashe da se sluchvat dylgo ako ne dejstvaha ... ima izgraden model na reklami za takyv vyd stoki s tiahnata si celeva grupa.. koito dejstva... sushto kakto pri holivudskite filmi.

Pri DERO Surf pak se polzva tozi model s vkarana malko semiotika koiato pravi reklamata mnogo dobra.

Molia ne polzvajte lipsata na prepinatelni znaci ili kakvito i da sa drugi gramatichni ili pravopisni za da otkloniavate temata :)

P.S. po-gore pisah za bezumia .. but.. ne znam kakva prichinno sledstvena kretenia triabva da dobusne neshto kato "DA no NE" :))

“No one is born a master
but some are born to be masters..”


Тема Re: Аз да изкажанови [re: Smile]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.05.03 17:56



ами просто ебе:) тая бира за пиене не става..поне мухи че тепем:))

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Я разтълкувай тогаванови [re: MG42]  
Автор Smile ()
Публикувано17.05.03 23:11



ония лигльовци дето се хилят като дон Педровци. Че и на такива мязат - как може да започне една реклама с мъж, който милва друг мъж, после един (пак мъж) полягва на рамото на друг мъж и....
Да не би да искат да кажат, че от тая бира се обръща резбата?
Въх, сакън - да не я близвате ей!



Тема Аз като един лаикнови [re: adams]  
Автор Smile ()
Публикувано17.05.03 23:23



в тая област и непретендираща за познаване на материята ще кажа, че тъпите реклами ме отблъскват повече - като погледна продукта и си казвам "Баси, тея една реклама не могат да измислят като хората - представям си каква им е стоката". Не казвам, че готините реклами рекламират супер-продукти, обаче поне ги гледаш с удоволствие когато са ти прекъснали Формулата точно в сублимния момент или изчакваш ем-найсе минути да се извъртят тъпните за да установиш, че от филма са останали само надписите.
Пък на Дерото мноо ми харесва как забират оня пич от магазина.
За lipsata na prepinatelni znaci ili kakvito i da sa drugi gramatichni ili pravopisni няма да се захващам. Обаче това But е подразни.



Тема Re: ами онази...нови [re: Smile]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 16:33



с крушите и банката?
Като ги видите тези круши не се ли сещате веднага за:
"Това круши ли са? Аз обичам круши."



Тема Re: ами онази...нови [re: garconne]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано19.05.03 18:30



Еее, мен тая с крушите ме кефи! Аз обичам круши



Тема Re: Я разтълкувай тогаванови [re: Smile]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано20.05.03 23:33



ami ne си ли забелязала че каменица не пием:))))))))

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Аре бенови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Kиpo ()
Публикувано24.05.03 18:10



ти и Саддам обичаш!



Тема Re: защо не пия каменица??? Ili "ZA mekite kitki"нови [re: MG42]  
АвторNeSYvsemHetero (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 00:40



Alooooooooo
Neshto protiv geiovete li ?????
Uj se priemate za 'Open Minded'- people, ama shtom stava duma za meki kitki, konservativizmyt po Bulgarski razcyftyava ...



Тема Re: защо не пия каменица??? Ili "ZA mekite kitki"нови [re: NeSYvsemHetero]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано25.05.03 00:47



МНОГО против педерастите.



Тема Are oshte edna stoletnica... Analiz na konserviteнови [re: Smile]  
АвторNeSyvsemHetero (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 00:51



Abe hora .. Vse oshte ne moga da si obiasnia niakoi ot vas v kakyv svyat i koi vek jiveyat ??? Az ne znam kato ste tolkova KONSERVI-rani, kyde ste trygnali da se zanimavate s reklama ???

Ivko

P.S. Bai da uei, ... Ne sym reklamist, ne razbiram nishto ot reklama. No sys sigurnost edna ot postavenite celi na vsyaka reklama, e da naoravi vpechatlenie i da se zapomni. Kakto vijdam draga moia SMILE ili kakvato tam beshe, ti si ya zapomnila, znachi reklamata si e svyrshila rabotata.

Inache, mila, podobni analizi ne sa chak tolkova neobhodimi - az ne poznavam chovek (sluchaen zritel), koito sled vsyaka reklama da stoi i da razmishliava, tyrseiki poslanieto i. I kato reshi, che sled tazi bira se obryshtala rezbata, da zakliuchi, che takava bira poveche niama da 'blizne'.

I ako naistina shte hvyrliash muj si, cherpi go predi tva edna bira ot tazi i mu dai telefona mi ...



Тема Re: Are oshte edna stoletnica... Analiz na konserviteнови [re: NeSyvsemHetero]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано25.05.03 01:00



Не е късно да се запознаеш с мислещи хора.



Тема Re: защо не пия каменица??? Ili "ZA mekite kitki"нови [re: NeSYvsemHetero]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано25.05.03 14:37



ти гей ли си или педал бе??????

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.


Тема Да се запознаем тогава!нови [re: NeSyvsemHetero]  
Автор Smile ()
Публикувано26.05.03 10:09



Щом не познаваш чвек,koito sled vsyaka reklama da stoi i da razmishliava, tyrseiki poslanieto i.
Приятно ми е - аз съм Smile ж.р.ед.ч.
И съм sluchaen zritel. Искам да харесвам това, което гледам. Като не ми харесва - превключвам програмата (вива на изобретателя на дистанционното). И не се нервя толкова, че рекламата намеква за гейове, а това, че рекламодателите и рекламоправячите могат да се напънат и да измислят нещо по-стойностно, което наистина да ти прави кеф да го гледаш, нищо, че е реклама. Та за да потвърдя думите си, че не оценявам рекламите по персонажа в нея, ще ти кажа на уше, че "какво му трябва на човек - мила жена и една добра бира" мноо ме кефеше, независмо, че съм спорила ревностно (когато седнем на бирИ) жената човек ли е или не. Тази реклама не дразнеше женското у мен.
Аз съм един обикновен потребител и като такъв избирам какво да пия. Правя го не заради рекламата, но определено не консумирам неща, чиито реклами ме отвращават. Може да не се разхождам с плакат "не пийте тая бира", ама с тая реклама те сами си го казват.
Мъжа ми казва на любовницата си, че е при мен; на мен казва, че е при любовницата си; а той си баааачка. Офертата ти няма да го заинтересува не за друго, ами защото ще стана много хората, на които ще трябва да дава обяснения



Тема Re: Tocno kato Hebros...нови [re: Karl Terzaghi]  
Авторro (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 21:34



Pomnite li outdoor na Hebros Bank? S iabulkite, s ribkata i s gerdancheto...
Absoliutno identichna s PIB. Osobeno s iabulkite...
Niama sveja misul...Tova e!



Тема Re: мамка му!!!!!!!!!!нови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано05.06.03 15:22



да пукна ако си сложа презерватив Durex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re:новата рекламна кампаниянови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано28.06.03 22:28



на Каменица заприлича на предизборен митинг на СДС от 89 "Бий червените!!'' /Загорка/..Само плаката със Скравена липсва..
ми тъпо господа тъпо.....



Тема Re:тъпо и тъжнонови [re: MG42]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 16:58



тези дни видях една реклама на продукти за коса Silk нещо-си под надслов "коса, мека като КАШМИР"
и картинката: една косица, прихваната с една МОХЕРНА шноличка, а на шноличката, нарисувана една бяла ОВЧИЦА.
ако някой все пак попита кое е тъжното в тази очевадно елементарна визия: кашмирската вълна не се добива от овце, а от кози. ама кой да го знае... :(
а ако все пак на някого му се прииска и да го види - задната корица на Капитал лайт от тази събота.



Тема Освен това...нови [re: garconne]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано01.07.03 17:08



...не виждам смисъла да се отдалечават от коприната в името на прдукта, за да търсят мекота във вълната. Ама то нали знаеш, професионализъм та се къса, особено по шева на копирайтърите.



Тема Re:тъпо и тъжнонови [re: garconne]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано01.07.03 17:54



тва са подробности бе.. коза овца.. айде ся нали са взели парите



Тема Re: Освен това...нови [re: Гъбapko]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 21:05



... да не говорим за абсурдното усилие при температура от +30 оС да представиш нещо за атрактивно чрез усещането за вълна :)



Тема Re: Я разтълкувай тогаванови [re: Smile]  
Авторmmdaa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:02



Pi4, kojto za kakwoto si misli!



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Авторups, i did it again (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 14:45



Abe deca, niama li da proumeete 4e wsqka reklama si ima celeva grupa. I ako na was ne wi hareswa niakoq, towa prosto ozna4awa 4e na reklamodatelq ne mu puka za mnenieto wi.

Prejiwejte go!



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: ups, i did it again]  
Автор xитъp пoщaджия (келеш I степен)
Публикувано03.07.03 17:20



Да, така е, но това не значи, че рекламата трябва да е глупава.
Или пък глупавите реклами са за целева група от глупаци?!

Добрите вести идват бързо, а лошите още по-бързо.


Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: ups, i did it again]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано03.07.03 19:05



ти откри топлата вода пак, майна...
точно за тия целеви групички си хортуваме..
за целевата групичка на Великите Рекламисти които с един поглед определят Безпогрешно Нуждите на горкия рекламодател..и дето си сипят после дитирамби един на друг..
Открехнах те.




Тема реклама за тампони ОБ от списание:(нови [re: MG42]  
Автор Coлeдaд (самота)
Публикувано05.07.03 12:06



Има една отвратителна - "Нали не искаш да загубиш девствеността си от тампон?" или нещо такова.
Егати гнуса.
Като жена мога да кажа само, че всяка реклама, в която ти изливат някакви сини гелове върху дамски превръзки са върха на безвкусицата. Не стига, че трябва да сме неразположени все месец, ами още трябва и да ни се напомня всяка вечер, ебах мама му.



Тема Re: реклама за тампони ОБ от списание:(нови [re: Coлeдaд]  
Авторnikicc (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 14:53



radvai se ce tecnosta e sinia a ne tamno cervena



Тема Re: реклама за тампони ОБ от списание:(нови [re: nikicc]  
Автор Remedios (самота)
Публикувано05.07.03 21:23



не ща да се радвам. Всяка жена от момента, в който за пръв път й дойде, много добре знае какво да използва. Има кой да я посъветва.
Все едно да рекламират тоалетна хартия с кафявичко по нея. Гнус.




Aledar~


Тема Re: реклама за тампони ОБ от списание:(нови [re: Coлeдaд]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано06.07.03 21:03



еми не стига че сте неразположени:)) ами тия гелове дето ги размахват и ние ги гледаме..
То може да му се ***** на човек бе:)))

Редактирано от Haчko на 06.07.03 22:58.



Тема Re: реклама за тампони ОБ от списание:(нови [re: Remedios]  
Авторnikicc (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 13:44



Abe to i vseki mas ima koi da go posavetva kakva bira da pie ama ima reklami za bira.
Tova e polosenieto horata praviat damski prevrazki za vasite teski dni i triabva da vi gi prodavat. Taka ce stom ima nusda ot tozi produkt ste ima proizvoditeli, konkurencia ot tam i reklama.
To po tazi logika dai da niama i reklami za prah za prane stoto vidite li senite ne gi kefi ce triabva da perat.

Dran-dran ce pliasss.



Тема Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: nikicc]  
Автор ГъбapkoМодератор (мухоморка)
Публикувано07.07.03 17:30



...се правят рекламите, а не за абсолютната нужда от тях. Иначе българското рекламно пространство е виждало и реклами за фитинги. Там понеже имаше огромна конкуренция и предлагане... Това е и между другото най-тъпата телевизионна реклама, която е излъчвана в България, поне за мен. Не става въпрос и за зората на рекламата и днес има такива самоцелни уж "имиджови" реклами.



Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: Гъбapko]  
Авторhp (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 18:15



Koya e tazi reklama deto govorish za neya?



Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: hp]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано07.07.03 20:52



Ако не се лъжа, говори за рекламата на фирма "Фитинги" - мнооого стара И много яка Едно време имаше едни много интересни "рекламни блокове" по БТ (тогава още не беше национална, а само българска телевизия).

__________

Поради ремонт бръснеме отзад.

Надпис на вратата на бръснарница


Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: Гъбapko]  
Авторnikicc (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 17:46



Ot postingite po gore se razbira ce horata ne iskat da visdat izobsto reklami na prevrazki zastoto te si znaeli kakvo da polzvat.
A kolkoto do nacina na reklamirane to vaprosnata sinia tecnost e 1 ot nestata koito sa napraveni tocno za da ne otvrastavat potrebitelia. Ama iavno niakoi iska oste po radikalni merki kato zabraniavane na reklamite na prevrazki izobsto (vis postingite po-gore).



Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: nikicc]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано08.07.03 19:44



Защо не? Ако рекламите на превръзки са излишни според потребителите, защо да не изчезнат? Или трябва да стоят, за да си пълнят рекламистите гушките?

__________

Поради ремонт бръснеме отзад.

Надпис на вратата на бръснарница


Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: Karl Terzaghi]  
Авторnikicc (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 21:34



"Nenusnata" reklama riadko se pravi za da se palniat guskite na reklamistite v poveceto slucai se palniat guskite na hora deto niamat nisto obsto s reklamata.

A kolko vaprosnata reklama na damski prevrazki e "nenusna" e dr. vapros



Тема Re: Хората ти говорят за начина, по който...нови [re: nikicc]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано08.07.03 22:54



А защо изобщо трябва да се пълнят нечии гушки?
По "другия" въпрос... ами ненужна е, като се замислиш. Жените така или иначе трябва да купуват превръзки, тва не е някаква екстра, която без реклама ще потъне. А що се отнася до марките, мисля, че качествата на отделните продукти са почти изравнени, така че няма значение за жената от кои ще купи.

__________

Поради ремонт бръснеме отзад.

Надпис на вратата на бръснарница


Тема :(Zagorkaнови [re: MG42]  
АвторTia (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 02:49



Mrazia ia tazi reklama za dobria ylov
tova e naistina ynijavashto za jenite
zashto Zagorka polaga ogromni ysilia da zagybi jenskia glas!!! neobiasnimo mi e i tupo



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Авторnevermind (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 18:53



Ako ste minavali pokrai edin magazin sreshtu zala "Universiada" ne moje da ne ste zabeliazali slednoto bezumie, zakicheno na fasadata:

Edna rusa kaka s osobeno umen pogled, durji niakakuv hibrid mejdu krenvirsh i banan. Obelen krenvirsh!!! Ama obelkata ne e krenvirshova, ami e bananova!!! Osven tova neshtoto iavno e obekt na neini niakakvi po-osobeni jelania, tui kato pod nego pishe : "Nujdaia se ot teb" , ili neshto podobno.


E aide sega kajete !!!



Тема да ме простят модераторитенови [re: Karl Terzaghi]  
Авторlocalhost (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 13:08



но не се сдържах да пусна следния

. Да оползотворим челния братски опит!

(за ваше сведение, за разлика от България, нацията за която става дума в статията имаше шортлистнати реклами в Кан, в категорията "принт" ако не се лъжа)



Тема Pi4,нови [re: mmdaa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:15



не си ме познал.
За педераси не моа си мисля, щото съм ж.р.



Тема Точно!нови [re: Coлeдaд]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:25







Тема Братчет,нови [re: MG42]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:29



пак са ти турнали звездичките, а?



Тема На обратното мнение съмнови [re: Coлeдaд]  
АвторAлбeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 16:56



Рекламата на ALLWAYS е една от малкото, които наистина показват нещо, което отличава продукта от останалите /течността в гел/. Мисля, че има разлика в качеството на превръзките.

Друга подобна е на сапуните DOVE /не изсушава кожата - крем сапун/

Праховете за пране например според мен не се отличават един от друг според рекламите им - всички "перат добре", "евтини са", "отстраняват стари петна".

Какъв е смисълът да се рекламира 1 продукт, който не може да се отличи сред останалите подобни нему?



Тема ми излишни санови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано23.07.03 15:01



и винаги са били. Определената цена в повечето случаи ти дава определено качество, ориентировката в пазара е елементарна.

Не ми е приятно да гледам такива реклами, особено ако вечерям. Доста хора мислят като мен.
Даже наскоро четох, че във Виетнам забранили тези реклами да се излъчват в часовете, когато зрителите масово вечерят.

Aledar~


Тема Re: :(Zagorkaнови [re: Tia]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано23.07.03 15:02



Мда... и на мен ми се струва унизително.

Aledar~


Тема Re:тъпо и тъжнонови [re: garconne]  
Авторлиcицa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 21:33



Тези реклами са ги правили от JWThompson в Париж и са за цял свят. И намирам, че са доста свежи. А това че има овчица, а не козичка, най-вероятно се дължи на количествино проучване, според което за по-голямата част от потребителите мохерът се свързва с овчици... Момчетата от JWT си разбират от работата, повярвай ми!



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано10.08.03 19:45



Как да се избавим от пърхута?????





Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Автор Vitale (непознат)
Публикувано11.08.03 21:43



Кремвиршите "Сачи"!Кремвирши с месо!
То пък да ми кажат толкова направо,без заобикалки,какво съм яла досега.....тръпки ме побиват.



Тема Обаченови [re: Vitale]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.08.03 12:36



Вчера в супера един дядо пред мен - без да гледа кво има на щанда - директно си попита жената зад щанда: искам кренвирши Сачи.

Щото не е лоялен към кренвиршите с тоалетна хартия и хлебарки от Живково време, пък помни старото, помни! Пък то - старото, с немного пари - си е баш таргетът. Не е лоялен към други "марки": повечето нямат вкус на месо, а "Тандем" не му е по джоба. Пък и е гледал "Жената зад щанда", като е бил по-млад

Редактирано от Гeвpek на 12.08.03 12:39.



Тема Знаеш линови [re: Гeвpek]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано12.08.03 12:47



каква е цената на Сачи?



Hannibal ad portas!


Тема Не знамнови [re: RG®]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.08.03 15:14



Абер си нямам , но някой ми каза, че били след Тандем (descending order)



Тема Наднови [re: Гeвpek]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано12.08.03 15:39



5 лева.

5.20-5.50, според магазина.

А това хич не е в долния ценови клас.

Пък щом и дядото се интересува, какво по-хубаво от това. :-)

Та може би идеята е - За парите си, купувате месо.

Та така...

Успех! :-)



Hannibal ad portas!


Тема Съгласеннови [re: RG®]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано12.08.03 16:01



Друг път, преди да говоря, ще требе да прескоча поне до магазина

Това, което казваш, е по-вярно.

НО сега питах - Тандем също са над 5 лв/кг

Редактирано от Гeвpek на 12.08.03 16:59.



Тема Ценитенови [re: RG®]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано15.09.03 12:20



Вчера обърнах внимание на цените в нашия квартален магазин:
Тандем - 7.10 лв / кг.
Сачи: 5.20 лв / кг.
(разлика: Тандем са с 36.5% по-скъпи).

Прощавайте за повдигането на темата.

Agent of Change



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.