Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 25.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема :(Zagorkaнови [re: MG42]  
АвторTia (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 02:49



Mrazia ia tazi reklama za dobria ylov
tova e naistina ynijavashto za jenite
zashto Zagorka polaga ogromni ysilia da zagybi jenskia glas!!! neobiasnimo mi e i tupo



Тема Re: предлагам да направим класация за най-тъпанови [re: MG42]  
Авторnevermind (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 18:53



Ako ste minavali pokrai edin magazin sreshtu zala "Universiada" ne moje da ne ste zabeliazali slednoto bezumie, zakicheno na fasadata:

Edna rusa kaka s osobeno umen pogled, durji niakakuv hibrid mejdu krenvirsh i banan. Obelen krenvirsh!!! Ama obelkata ne e krenvirshova, ami e bananova!!! Osven tova neshtoto iavno e obekt na neini niakakvi po-osobeni jelania, tui kato pod nego pishe : "Nujdaia se ot teb" , ili neshto podobno.


E aide sega kajete !!!



Тема да ме простят модераторитенови [re: Karl Terzaghi]  
Авторlocalhost (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 13:08



но не се сдържах да пусна следния

. Да оползотворим челния братски опит!

(за ваше сведение, за разлика от България, нацията за която става дума в статията имаше шортлистнати реклами в Кан, в категорията "принт" ако не се лъжа)



Тема Pi4,нови [re: mmdaa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:15



не си ме познал.
За педераси не моа си мисля, щото съм ж.р.



Тема Точно!нови [re: Coлeдaд]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:25







Тема Братчет,нови [re: MG42]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.07.03 14:29



пак са ти турнали звездичките, а?



Тема На обратното мнение съмнови [re: Coлeдaд]  
АвторAлбeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 16:56



Рекламата на ALLWAYS е една от малкото, които наистина показват нещо, което отличава продукта от останалите /течността в гел/. Мисля, че има разлика в качеството на превръзките.

Друга подобна е на сапуните DOVE /не изсушава кожата - крем сапун/

Праховете за пране например според мен не се отличават един от друг според рекламите им - всички "перат добре", "евтини са", "отстраняват стари петна".

Какъв е смисълът да се рекламира 1 продукт, който не може да се отличи сред останалите подобни нему?



Тема ми излишни санови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано23.07.03 15:01



и винаги са били. Определената цена в повечето случаи ти дава определено качество, ориентировката в пазара е елементарна.

Не ми е приятно да гледам такива реклами, особено ако вечерям. Доста хора мислят като мен.
Даже наскоро четох, че във Виетнам забранили тези реклами да се излъчват в часовете, когато зрителите масово вечерят.

Aledar~


Тема Re: :(Zagorkaнови [re: Tia]  
Автор Peмeдиoc (самота)
Публикувано23.07.03 15:02



Мда... и на мен ми се струва унизително.

Aledar~


Тема Re:тъпо и тъжнонови [re: garconne]  
Авторлиcицa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 21:33



Тези реклами са ги правили от JWThompson в Париж и са за цял свят. И намирам, че са доста свежи. А това че има овчица, а не козичка, най-вероятно се дължи на количествино проучване, според което за по-голямата част от потребителите мохерът се свързва с овчици... Момчетата от JWT си разбират от работата, повярвай ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.