Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 02.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Тема билборда на канадски технологиинови  
Авторлюбoпитka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 11:21



Какво ви е мнението за билборда на канадски технологии в б-я на Румънското посолство?



Тема Re: билборда на канадски технологиинови [re: любoпитka]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано12.03.03 12:03



dobar design... opredeleno dobar, pone toia do televizionnata kula... ama prodaljavam da predpochitam asemblinga na Persy



Тема автора ?нови [re: LoveHate]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 12:18



Кой е автор на дизайна ? Коя им е агенцията - знае ли някой ???



Тема Re: билборда на канадски технологиинови [re: LoveHate]  
Автор bsb_2 ()
Публикувано12.03.03 18:58



А какво е това на Persy? Не съм го виждал.

Боян
--
What are you afraid of?


Тема Re: билборда на канадски технологиинови [re: bsb_2]  
Автор Гeнчo BF ()
Публикувано12.03.03 22:25



Нещо не смилам очилата. Доколкото знам, би трябвало да са от кора на дърво. Тези сигурно са "хай-тек". Ама не връзвам много точно посланието. Иначе картинката се запомня.



Тема Re: билборда на канадски технологиинови [re: Гeнчo BF]  
Авторkoлeв (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 11:02



Тоя борд ми хареса, затова обяснявам какво виждам на него:
Една марка - Канадски Технологии - която трябва да се представи/гради/отличи/запомни/налее със смисъл/овеществи някак/да прави легенда дори. Става така: двете думи - "канадски" и "технологии" - се илюстрират с един канадски канадец, оригинален северен юнак и едни най-модерни очила, които по най-модерен начин ще пазят облечения с еленова кожа от вятъра и блясъка на леда. Получава се едно невъзможно съчетание, едно приятно разностилие и кичово съвместяване на традиционното и високотехнологичното (у нас същият образ е "пастир в ВЕФ"). Така са илюстрирани не само думите от марката, но и същността й - тя донася модерните технологии в нашия живот и го прави по-хубав. А рекламата може да работи и за всяка от целите между наклонените черти по-горе, защото идеята е проста и по прост начин пренася простото послание. Това е достойнство, не мислите ли?



Тема Re: билборда на канадски технологии [re: koлeв]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.03.03 11:48



Daa :)))))
Intelektulacite vinagi sa me uchudvali s umenieto si da obiasniavat nerazbiraemo slojno, neshta, koito vsashnost ne iskat nikakvo obiasniavane:)))



Тема Re: автора ?нови [re: питaнka]  
АвторЛюбoпитka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 12:12



И аз питам кой е автора. И не от нездраво любопитство, а защото ние (агенцията) кандидатствахме там преди няколко месеца. Но отговор така и не получихме. Нито да, нито не. Не става въпрос за дизайн, а за цялостна концепция, предложена от нас. А сега виждам, че някои наши идеи са били "възприети" .... Класика в жанра.

А иначе дизайна е много добър. Поздравления за автора.



Тема Re: автора ?нови [re: Любoпитka]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 15:39



А кои сте вие (агенцията) ? Питам не от нездраво любопитство



Тема Re: билборда на канадски технологиинови [re: LoveHate]  
Автор Гeнчo BF ()
Публикувано15.03.03 14:50



Не съм сигурен дали е чак толкова просто казано, наистина. На човека му трябваха доста редове, за да обясни посланието. С много редове би трябвало да се обяснява как е постигнато, а не какво иска да каже. Иначе аз свързвам канадските технологии с компютри на лизинг, и мисля че с това са известни в България.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.