Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 28.09.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Алонови [re: mryncho]  
Автор Cтaниoл (минаващ)
Публикувано07.02.03 20:51



По случайност съм от това село



Тема Re: Един въпрос:...нови [re: mryncho]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано07.02.03 21:37



Виж, аз не съм този бизнес (рекламния), така че не ме интересува продават ли или не. Аз съм обикновен зрител/слушател и се дразня, когато ме засипват с, меко казано, нонсенси. Що се отнася до "бисерите" - за тях точно в този клуб са изписани милиони думи. Е, мен не ме интересува дали дъвките "Орбит" се харчат добре - аз ги запомних с гениално тъпата (мое мнение) фраза "Когато се храните или просто похапвате".
А какво правите вие... гледам, гледам. То има ли отърване...




Тема Re: Един въпрос:...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Virgo (зодия Virgo)
Публикувано07.02.03 23:14



Аз пък за миг се почуствах окислена - кожа, стомах ....

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: Неутрално рНнови [re: Karl Terzaghi]  
АвторEasy (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 09:43



Абе то само с рН да беше проблема. Аз лично подължавам да се чудя, как по дяволите смятат с колко процента по-здрава или къдрава ще ти стане косата като използваш еди-кой си шампоан или по какъв начин са направили универсален шампоан против пърхут и т.н.



Тема Re: Един въпрос:...нови [re: Virgo]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано10.02.03 10:42



В тая връзка винаги съм се чудила, не може ли да се търкаш с дъвка "Орбит", вместо със сапун. От рекламите излиза, че ефектът би трябвало да е еднакъв

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Неутрално рН е относително нещонови [re: Karl Terzaghi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 12:27



Значи неутрално рН или равно на 7 е спрямо концентрацията на определен вид йони. Така е прието. Може да се мери спрямо концентрацията на друг вид и тогава нещата изглеждат коренно различно (мъчил съм химии 4 години).

За мен лично израза е доста спорен, особенно употребявайки се без обосновка спрямо какво аджаба това е неутрално. Но да не търсим под вола теле Някой знае ли чия гениална идея е да представят някаква чужденка като д-р Яна Суралова след като е ясно от самолет, че онази си движи устата коренно различно от български? Препарати Бреф ли бяха?

Понякога наистина се изкушавам да започна да събирам рекламни тъпизми от тоя вид. Но се спирам защото трябва да вися цял ден пред телевизора



Тема Re: Неутрално рН е относително нещонови [re: няkoй]  
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано10.02.03 12:46



Изпревари ме за докторката
Ти знаеш ли между другото ще то косата ти да е пълна с обем?



Тема Re: Неутрално рН е относително нещонови [re: няkoй]  
Автор Vincent ()
Публикувано10.02.03 15:15



Ами ако е чехкиня (словачка, словенка, полячка...) как да я кръстят?



Тема С обемнови [re: Karl Terzaghi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 09:59



Ми е пълна само главата. Жалките остатъци от коса битуващи по нея никакъв шампоан не може да ги вдигне. Ако ще и с виагра да я намажа



Тема Немкиня енови [re: Vincent]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 10:02



Специално помолих братовчедка ми, която знае немски да я погледне. Кара на дойчланд. Няма да се учудя ако утре покажат слона Пешо и мравката Гошо от парка Серенгети да говорят на български.

Пази ни Господи от тъпите раклами - другите ще ги гледаме с кеф




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.