Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 22.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Коя е най-тъпата рекламанови  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано27.08.02 00:19



която сте виждали/чули/прочели? Лично аз доста се колебая коя е на върха на класацията ми. Бившата реклама на Глобул с дудука и тупана (чието послание лично аз тълкувах като “Ползвайки услугите на Глобул че се чувате като през девет планини в 10-та!”), всички реклами за прах за пране (от които най-често разбираш или че жените са кокошки и по всяко време носят в себе си кутия от любимия си прах или шишенце белина, за да ги предлагат на приятелките си в затруднение; или, че най-нормалното нещо, което прави мъж, кат му падне бельо на главата, е, хубавичко да го обдуши) или култовата “Защо плачете, малки кисели млекца?”- “Защото искаме да станем плодови!” (логичен отговор, дет се вика!)

It's just a game!


Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: fukla]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 10:09



Порови се малко по-назад из клуба, може и в архива. Имаше една тема с номинации за "Златна кратунка" - там имаше доста предложения.

Боян



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: fukla]  
Авторsir (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 22:58



Много тъпи реклами има! Важното за рекламодателя е да ти набият в главата техния продукт, да ти писне и да си го купиш накрая. Купуваш го защото ти е писнало от тази реклама. После като я видиш отново, си викаш "Аз го имам вече, изиграхте ме. Голям боклук е. Ха-ха, нека и други да се пречукат......



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: fukla]  
Авторoki (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 13:19



Върха на простотията е новата реклама на "Тема" (нищо против продукта - хубав си е) :
Може ли финансов специалист , много взискателен в работата , е... ти майката и родителя, децата се пързалят с чаршафите върху паркета ??????
Какво трябва да внушава?
То е очевадно и на децата че нещо куца , не е необходимо да си рекламен специалист!!!!!



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: fukla]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано26.10.02 11:23



М тел. Категорично. И техния малцинствен уклон - внушението е, че само цигани и идиоти носят джиесеми. Което не е далеч от истината, аз отдавна минах на мобифон. Не без помощта на дебилските реклами на джиесеми.



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: bsb_2]  
Автор cлънчицe (обича живота)
Публикувано09.11.02 14:27



м-дааа... това така и не го намерих...

Аз лично се разкъсвам между двете изключителни реклами на сапун Dove:
1. първите 2 дни го гледах УЧУДЕНО И СТРАННО... на петия ден СЕ ПРЕСТРАШИХ и го използвах
2. на 2рия-3тия ден реших да измия и лицето си - моите ученици веднага забелязаха разликата

ооо, да не забравяме и рекламата на Активия с двете студентки (???), която, въпреки, че няма такива култови реплики, е също толкова антипатична... Някой би ли могъл да произнесе репликите на горките момичета така, че да звучат що-годе естествено? Аз не. Дали някой от авторите скоро е слизал на земята да чуе как говорят хората? а за визията съвсем не ми се мисли...

Моля, ако някой знае къде е направена рекламата, да сподели, защото не бих искала да попадна точно на тази агенция!



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: AK47M]  
АвторLiST (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 22:51



Na mtel reklamata ne e losha. Ne si prav



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: cлънчицe]  
АвторSnow White (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 11:57



Слънчице, мед ми капеше на душата докато четях коментара ти.
Просто ми върна вярата в Човека, аз си мислех, че само аз се дразня от тези реклами:)
Само бих добавила още един пример от близкото минало - една реклама на Bonux, в която се сочеше едно петно и се казваше дословно "Искам да го почистиш и да го освежиш!".
Брилянтна мисъл, предкрасно е да се освежават петна - с червено вино, с кетчуп, с мастило...освежители да искаш:))))




Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: Snow White]  
Автор cлънчицe (обича живота)
Публикувано13.11.02 15:05



ОБИЧАМ да освежавам петна !!!

Снежанке, благодаря ти, отдавна не се бях смяла така...

ох, ще ми се разчекне ченето



Тема Re: Коя е най-тъпата рекламанови [re: fukla]  
Авторsandradi (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 13:49



За мен най-тъпата и най-ужасна реклама, която не мога да понасям и която ми вияе зле на нервите, е една Мтел с отврътителна музика. Не мога да я опиша, само накрая присъства преминаващ влак и едно момиче с развяти коси, което говори нещо, но от другата страна на слушалката не го чуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.