Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 24.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо женитенови  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано16.10.02 11:23



са показвани толкова тъпи в рекламите? Или ще се радват като кокошки на некво ново червило, или ще решават супер глобалния проблем как да овлажняват сухата си кожа, или ще си подскачат нагоре-надолу с единствената цел да си развеят къдриците... И пак това не е фатално! В рекламата на, струва ми се, "Ленор", жената на сутринта изпира всички дрехи, завивки и проч. по една крайно основателна причина: че "ТОЙ помирисал всичко в гардероба и установил... (не че е мръсно, неподредено или нещо подобно!) свежият аромат бил изчезнал"!!! Е това е върхът! Единственият мъж, който чисти и бърка неква манджа вкъщи, е тоя от "Мистър Мускул", който е смотльо отвсякъде! Никак не ми се ще мъжете, колкото и да са съвременни, да смятат домакинската работа за женска, а жените за патици. Но когато това ти се набива отвсякъде...

It's just a game!


Тема Re: Защо женитенови [re: fukla]  
АвторBilly (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 12:36



napravo si plachesh za otgovor:
"Ami tochno zashoto sa si takiva"




Тема Re: Защо женитенови [re: Billy]  
Авторwild goose (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 13:04



a ti si magare!



Тема Re: Защо женитенови [re: fukla]  
Автор mr. darsy (undercover)
Публикувано16.10.02 13:28



И аз страдам, ама по друга причина: вкъщи аз мия, пера, простирам и като гледам рекламите, пълни само с жени, се чуствам много самотен- нещо като последния мохикан. Колко ли готина щеше да е една реклама с двама мъже (автомонтьори напр. които, докато отвиват некви гайки) си говорят за това как са спестили пари с новия РЕКС или колко им е мека кожата на ръцете от новия ЕХО.
Мъже, трябва да се борим за правата си! Трябва да ни чуят!



Тема Re: Защо женитенови [re: mr. darsy]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано16.10.02 13:40



Ahum, i az sam v sashtata pozicia i to shtoto kontkite neshtat da chistiat i prochie. Mnogo uporiti sashtestva, neshtat i t'va si e.



Тема каквонови [re: wild goose]  
АвторBilly (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 14:09



против магаретата имаш, а за жените или добро или нищо а ...?




Тема Re: Ami da........нови [re: mr. darsy]  
Автор onn (непознат)
Публикувано16.10.02 14:57



Mnogo gotina reklama 6te6e da stana i az samo ot tozi prah 6tiah da si kupuvam.
Kupon! :-)))



Тема Re: Защо женитенови [re: LoveHate]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано16.10.02 15:03



Не бе, нищо против чистенето нямам, но имам много против едно такова внушение:

Картинка 1: аз съм супер мацка, а единственото, което хрумва на мъжа ми, е да ми купи кухненски робот

Картинка 2: аз съм супер бясна, че единственото, което хрумва на мъжа ми, е да ми купи кухненски робот, но начинът, по който изразявам това е, като меля картофи на пюре, бъркам тесто и т.н.

Следствие: той си чете вестника, а аз го галя по главата.

Не е възпитателно някакси мъжете да стават ежедневно свидетели на подобни неща. Ще вземат да решат, че така е нормално.

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан!


Тема Re: Защо женитенови [re: fukla]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано16.10.02 15:52



eto ti ebni stari rasajdenia po temata, moje da sa ti interesni





Тема Re: Защо женитенови [re: LoveHate]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 15:56



Disclaimer - долното е виц. Не е мое мнение.
Пояснение - за по-пълното му разбиране е необходимо да сте чували повечко американски/английски вицове за овце, ама и така става.

Въпрос: Защо Господ е създал жената?
Отговор: Защото овцата не може да донесе бира от хладилника.

Е***и, за два реда виц - три реда обяснения :(

Боян




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.