Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 14.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Реклама....нови  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 16:22



Ако направя един рекламен видео клип и фирмата, която го е поръчала го одобри и ми плати, как бих могла да го предложа на телевизиите за излъчване? Трябва ли пак да минавам през рекламни агенции или направо да си търся хората в ТВ? И колко трябва да платя за излъчване на един 20 секунден клип около 30 пъти през 2 дни?
Телевизиите имат ли някакви технически изисквания към клиповете и от къде мога да ги разбера?
Абе да ви кажа направо - искат да ми платят на мен, а не на разни измислени агенции - не искам да деля печалбата с разни "професионалисти"



Тема Re: Реклама....нови [re: Питaнka]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано12.09.02 17:02



бе да ти кажа... тука доста хора има дет са "разни професионалисти"... от "измислени агенции"...така че...

ама дано па ти отговорят де...

Редактирано от Aвaтapчe на 12.09.02 17:04.



Тема Извинявай, нонови [re: Питaнka]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано12.09.02 17:32



толкова безсмислено нещо рядко може да се прочете.



Hannibal ad portas!


Тема Re: Реклама....нови [re: Питaнka]  
АвторШпekлoвckи (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 20:02



Брей!!!



Тема Re: Реклама.... [re: Шпekлoвckи]  
Автор Гeнчo ()
Публикувано13.09.02 07:34



Туй сега майтап ли е някакъв или така ми се струва? Първи април е още далече... Или някой пуска постинги, за да изпробва за свое забавление словесните стрелкови способности на клуба.



Тема Re: Реклама....нови [re: Гeнчo]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 09:20



Сори!
Почвам отново!
Клиповете са направени в Германия. Не е необходимо озвучаване, дублиране и "творческа намеса" от наши "професионалисти" - ха ха ха!
Просто питах мога ли да ги предложа, след като си платя разбира се, директно на ТВ и да избегна рекламните агенции. И как става това?




Тема Отиваш нанови [re: Питaнka]  
Автор RG® (Lifeless Snake®)
Публикувано13.09.02 10:35



Сан Стефано 29.

Търсиш Кирил Гоцев.

и на

Площад България 1
НДК

Търсиш Светлана Василева.

После...

-------
Басси простотиите...



Hannibal ad portas!


Тема Re: Отиваш нанови [re: RG®]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 10:49



Не се нервирай! Само питам бе ....
Ако не знаеш отговора, не е необходимо да се изнервяш - има място за всички -за мен реклами на високите технологии, за други - тоалетната хартия, за трети - дъвките, не виждам защо трябва да ме обиждате




Тема Re: Реклама....нови [re: Питaнka]  
Автор bsb_2 ()
Публикувано13.09.02 10:50



Може. Само дето с по-важните телевизии далаверата е така извъртяна, че на теб ти е по-изгодно да минеш през медиа-шопове (това не са точно рекламни агенции), вместо да ги даваш на телевизията. А дори и да не е така, какво предпочиташ, да занесеш 10 касети на едно място, в медиа-шопа, или по една касета на десет различни телевизии?
Техническите изисквания са различни за различните телевизии, но на практика се свеждат единствено до носителя. За някои е Betacam SP, за други може и DVCPRO или MPEG2 на CD, за трети каквото и да е различно от VHS е чудо невиждано.

Боян


Тема Re: Отиваш нанови [re: Питaнka]  
Автор bsb_2 ()
Публикувано13.09.02 10:57



Проблемът ти е, че твоето "само питане" беше изложено по рядко неподходящ начин, да не използвам други определения. И поради това предизвика справедливо, според мен, раздразнение. Тъй като тук си пишем, без да се виждаме, няма допълнителни ориентири какви чувства, положителни или отрицателни, влагаме в думите си. Затова трябва доста да внимаваме как се изразяваме. А и това е една от причините да се използват smileys (или emoticons, както предпочитате).
Та внимавай повечко какво и как пишеш и хората няма да се дразнят толкова.
Надявам се, no hard feelings, нали?

Боян



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.