Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 18.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 21:41



Kolegi kakvo mislite che shte e budeshteto na novata agency iCom. Ne e internet agency, na Pulicis novoto otroche e?



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
Авторznam_li (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 13:30



moje bi govorish za Publicis...

Ami, az po-skoro sum optimist,imiki predvid,che e nai-veroiatno e sazdadena da obslujva opredeleni budjeti, koito shte doidat ot international nivo, i budjeti,koito MARC ne moje da obsluji. Osven tova sledva i logikata na slivane na globalno nivo na Publicis s dr. grupi.

Tova e lichno moe vpechatlenie, sled pretzejdane na razlichna info



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 19:41



а какви са тия определени бюджети от интернешънал ниво? Имаш пред вид, че някой нов голям международен играч, ще стъпи на пазара?



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 23:25



Daa....za siankata na Publicis. Zashtoto apetita idva sas iadeneto ...... Stara frenska pogovorka. Ta kato se razprikazvah da kaja , 4e tova iCom se suzdava za da vzeme uj klientite na S&S. Da ama tiah ve4e gi niama zashtoto si prepodpisaha sas Bates, a pak i ne sa ludi da se hvanat na vaditzata na tova neshto novo i neizvestno i nai-veche imaginerno kato imeto si .
Ta vse pak sam pesimist, zashtoto ne viarvam vav prikazkata za krasavitsata
( agenciata) deto spala nnn...godini i doshal edin den dobria, umen, smel i karsiv printz ( ot Head office ) kiss her i kakvo da vidish ........
Dobre de moje i da stane neshto, no to vav MARC ne ostanaha mnogo hora. Znam li moje bi tova e politikata im. ......... Iztakaha platnoto i ritnaha krosnoto. Tova ve4e e ot bulgarskiq folklor.



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторKpивия (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 10:17



И кой не е останал в МАРК? Ако имаш пред вид "старите кадри", и по-добре...
Виж по-добре кой е отишъл там... Виж кой им е копирайтър, на пример...
Защото, ако хората си мислият, че МАРК е смешна агемция, то е заради старите кадри, които, слава богу, един по един си отиват... Да се надяваме, че ще останат само хора, които знаят за какво става въпрос...



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторБeлa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 12:29



Името и е невероятно тъпо! Евала на селянина, дето го е измислил и на тоя, дето се е навил да му плаща заплатата. Ако и другата си работа я върши така "оригинално" , не зле като за рекламна агенция с претенции. iSeliak!



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Бeлa]  
Авторznam_li (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:39



Pak shte kaja,che ne razpolagam s konkretna info i mnenieto mi e chisto useshtane za neshtata...

No pak si zadavam vaprosa, savsem strategicheski: Niakoi shte tragne li da razrabotva agentzia, ako tia niama niakakva otredena rolia, bila tia vodeshta ili poddarjashta? Nali vse pak trizbva da se otkloniavat budjeti...



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Автор nikicc (groznia)
Публикувано15.05.02 23:14



estestveno ce ste se otkloniat vaprosa e koga sa e tova i kolko.

maleeee kak se izkazah :-))))))

Live is short. PLAY MORE


Тема Ще се опитам да отговоря на всички постинг-и тукнови [re: pesimist]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано16.05.02 12:58



Гроздето е кисело.

Лека работа



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Kpивия]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 14:49



Copywritera im e strahoten. Spor niama. Ama affiliation ia vze staria ekip. Razbirash li .....sashtite tezi smeshkovzi kakto ti gi narichash uspiaha, kolkoto tova da ne se haresvashe i iskashe ot mnogo hora i "Kolegi"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.