Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 09.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Za novata "superstar" na reklamnata arena  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 21:41



Kolegi kakvo mislite che shte e budeshteto na novata agency iCom. Ne e internet agency, na Pulicis novoto otroche e?



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
Авторznam_li (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 13:30



moje bi govorish za Publicis...

Ami, az po-skoro sum optimist,imiki predvid,che e nai-veroiatno e sazdadena da obslujva opredeleni budjeti, koito shte doidat ot international nivo, i budjeti,koito MARC ne moje da obsluji. Osven tova sledva i logikata na slivane na globalno nivo na Publicis s dr. grupi.

Tova e lichno moe vpechatlenie, sled pretzejdane na razlichna info



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Авторлюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 19:41



а какви са тия определени бюджети от интернешънал ниво? Имаш пред вид, че някой нов голям международен играч, ще стъпи на пазара?



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 23:25



Daa....za siankata na Publicis. Zashtoto apetita idva sas iadeneto ...... Stara frenska pogovorka. Ta kato se razprikazvah da kaja , 4e tova iCom se suzdava za da vzeme uj klientite na S&S. Da ama tiah ve4e gi niama zashtoto si prepodpisaha sas Bates, a pak i ne sa ludi da se hvanat na vaditzata na tova neshto novo i neizvestno i nai-veche imaginerno kato imeto si .
Ta vse pak sam pesimist, zashtoto ne viarvam vav prikazkata za krasavitsata
( agenciata) deto spala nnn...godini i doshal edin den dobria, umen, smel i karsiv printz ( ot Head office ) kiss her i kakvo da vidish ........
Dobre de moje i da stane neshto, no to vav MARC ne ostanaha mnogo hora. Znam li moje bi tova e politikata im. ......... Iztakaha platnoto i ritnaha krosnoto. Tova ve4e e ot bulgarskiq folklor.



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторKpивия (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 10:17



И кой не е останал в МАРК? Ако имаш пред вид "старите кадри", и по-добре...
Виж по-добре кой е отишъл там... Виж кой им е копирайтър, на пример...
Защото, ако хората си мислият, че МАРК е смешна агемция, то е заради старите кадри, които, слава богу, един по един си отиват... Да се надяваме, че ще останат само хора, които знаят за какво става въпрос...



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторБeлa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 12:29



Името и е невероятно тъпо! Евала на селянина, дето го е измислил и на тоя, дето се е навил да му плаща заплатата. Ако и другата си работа я върши така "оригинално" , не зле като за рекламна агенция с претенции. iSeliak!



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Бeлa]  
Авторznam_li (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:39



Pak shte kaja,che ne razpolagam s konkretna info i mnenieto mi e chisto useshtane za neshtata...

No pak si zadavam vaprosa, savsem strategicheski: Niakoi shte tragne li da razrabotva agentzia, ako tia niama niakakva otredena rolia, bila tia vodeshta ili poddarjashta? Nali vse pak trizbva da se otkloniavat budjeti...



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: znam_li]  
Автор nikicc (groznia)
Публикувано15.05.02 23:14



estestveno ce ste se otkloniat vaprosa e koga sa e tova i kolko.

maleeee kak se izkazah :-))))))

Live is short. PLAY MORE


Тема Ще се опитам да отговоря на всички постинг-и тукнови [re: pesimist]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано16.05.02 12:58



Гроздето е кисело.

Лека работа



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Kpивия]  
Авторpesimist (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 14:49



Copywritera im e strahoten. Spor niama. Ama affiliation ia vze staria ekip. Razbirash li .....sashtite tezi smeshkovzi kakto ti gi narichash uspiaha, kolkoto tova da ne se haresvashe i iskashe ot mnogo hora i "Kolegi"



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторOptimisT (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 18:41



Az pyk mislia pozitivno. Lesno e da hvane6 ne6to, trudno e da go zadyrji6. Vseki moje da si trygne... Tra la Tra la la la....



Тема Минало свършило песимистичнонови [re: Assencho]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 11:12



Не е въпросът, в киселото грозде, обаче!
Въпросът е в това че S&S не е просто една голяма международна верига в България. Тук S&S означаваШЕ изключителен екип, много високо know how, отлично обслужване на клиенти - български и международни и отличителен творчески подход! Това, го направиха Steam и само Steam. За това и техните местни клиенти ще си останат с тях, а международните ще ги напуснат с нежелание.
Носъздадената агенция дълго ще се бори да наложи себе си като новата S&S! Не се пораства за един ден, независимо колко обучени хора/екипи наемаш. Растежът не е в количеството и размерите, нали?



Тема Всичко казано ...нови [re: Гepи]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано17.05.02 15:21



... очевидно са причините от Публисис да решат да прекратят договора не само в България, а и в останалите Балкански държави. Който има очи да чете ... "Капитал" например.

Иначе време има - ще поживеем и ще видим. А ако вземете и да се регистрирате хич лошо няма да направите. Последното пожелание.

Приятен ден



Тема Чудя се,нови [re: Гepи]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано17.05.02 17:49



клюките говорят, че Nenad L. нямал много точно споразумение за ползване на името "Saatchi&Saatchi".

Но ако оставим клюките - мисля, че екипът "разбира" само от телевизия (т.е. не щат да правят друго, не че не могат).



Тема Здрасти Гери ! Пак ли ?нови [re: Гepи]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано18.05.02 07:09




Май на всички стана ясни къде работиш. Моля те не влагай толкова лични емоции в работата си и не бъди толкова категорична в оценките си.

И изобщо твърдения от сорта "тези или еди-кой си е върха, всички останали са боклуци" са меко казано неподходящи за този клуб.

А иначе STeam наистина са добри и освен това са едни от пионерите на българския рекламен пазар, но нещата се развиват.

Clients come, clients go - c'est la vie !

Редактирано от Xлeбapoв ® на 18.05.02 07:12.



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: pesimist]  
АвторNooNe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 15:01



Malko kasno, no stoinostno kakto se kazva...
Ne znam dali shte obslujva opredeleni budgeti, non sas sigurnost edno e iasno - Publicis si pribirat biznesa chrez tazi agenzia. STeam ili kakto sa tam sa, sas sigurnost sa si opekli rabotata, kak se gubi bzns ei taka? A i ne sa malka hapka sas tehnite budgeti i klienti. Edno e sigurno, te shte ozeleiat , vaprosa e kak shte tragne novata, koi shte i se doveri samo na ednoto ime bez know how..



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: NooNe]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано23.05.02 16:58



Бе аз чух, че всъщност екипът на Saatchi-тата отива точно там (iCom).



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Гeвpek]  
Авторпeтeл (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 13:20



гладна кокошка просо сънува!



Тема Кой е в ролята на кокошката?нови [re: пeтeл]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано27.05.02 15:02



??



Тема Predishnia ekip drun-drun!нови [re: pesimist]  
Авторbig mama (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 12:01



Predishnia ekip raboteshe dobre, ama ne im dostigashe malko za da sa tova, koeto triabva. Mnogo dobre, che si trugnaha, sega Nedelchev ste moje da napravi edna naistina dobra agencia. I ne te specheliha afiliaciata, hajde da ne se zablujdavame, Nedelchev si svurshi dobre rabotata.



Тема Re: Здрасти Гери ! Пак ли ?нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Яkи ("naiven")
Публикувано28.05.02 12:52



Пичовее.... гери не работи в С-Тийм, не знам какво ви е станало ясно....



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Гeвpek]  
Автор Яkи ("naiven")
Публикувано28.05.02 12:53



Е тва пък е тотален виц и абсолютно невярно



Тема Re: Здрасти Гери ! Пак ли ?нови [re: Яkи]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 13:56



Thank you, Яки!



Тема I love rumoursнови [re: Яkи]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано28.05.02 15:09



Мда, слухчета, красота просто.



Тема Re: I love rumoursнови [re: Гeвpek]  
АвторБeз знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 16:50



Явно си им фен. Повярвай ми, има и по-информирани от теб. Като например, такива, които работят в агенциите, които обсъждаш толкова компетентно



Тема Re: Здрасти Гери ! Пак ли ?нови [re: Гepи]  
АвторЯkи (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 16:51



My pleasure..... and.... nice haircut :-)



Тема Re: I love rumoursнови [re: Бeз знaчeниe]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано29.05.02 17:27



Бе не се сещам да съм казал нещо компетентно , но наистина обожавам правенето и развитието на слухове. Май не е точно по темата де...



Тема Re: I love rumoursнови [re: Гeвpek]  
Автор Яkи ("naiven")
Публикувано29.05.02 18:34



това не го ли написа ти:

Бе аз чух, че всъщност екипът на Saatchi-тата отива точно там (iCom).



Тема Re: I love rumoursнови [re: Яkи]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано29.05.02 20:11



Ами го опровергай го като хората (т.е. ако не е така, какво е?), ако знаеш нещо.



Тема Re: I love rumoursнови [re: Гeвpek]  
АвторBee (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 23:58



Ti imena li iskash? Mai ti beshe kazano dostatachno. A ti imena mozhesh li da posochish?



Тема Re: Za novata "superstar" na reklamnata arenaнови [re: Гeвpek]  
АвторSancho (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 17:59



Che koi ot Saatchi bi zariazal pitomnoto i bi tragnal da goni divoto? Te sa si silna ahencia sas ili bez imeto. A novata ne e iasno vaobste kak ste tragne ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.