Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 29.05.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Номинациинови  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано06.05.02 16:42



Искам да ви предложа, ако имате желание да си направим наша "вътрешна класация за най-добрите работи в българското "рекламно пространство" няма да има жури, всеки регистриран /такъв е софтуера/ ще има право да гласува. Тъй като аз не съм никой, за да направя номинациите за анкетата искам да ви помоля за вашите номинации /не класации/ - нека всеки да напише четири, неподредени по предпочитание предложения във всяка една от следните простички категории:

- ТВ клип
- Радио клип
- Печатна реклама
- Интернет сайт или банер

Знам, че това не са изчерпателни категории, но така избягвам болните спорове относно кое е BTL, какво е "кампания" и т.н.

Дано да ви заинтригува идеята. Пък де да знаем, може и Хлебаров после да пусне резултатите в няко печатно издание...



Тема Re: Номинациинови [re: Meдapko]  
Автор nikicc (groznia)
Публикувано07.05.02 01:05



Naemam se da napravia sait v koito vseki da mose da predlaga reklamki i agencii i da glasuva za tiah :-))
No ocakvam strog reglament za da znam tocno kak da napravia saitceto. Molia davaite predlosenia za reglament.

Live is short. PLAY MORE

Редактирано от nikicc на 07.05.02 01:06.



Тема Re: Номинациинови [re: Meдapko]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано07.05.02 07:23



OUTDOOR ? Май го забравихме !



Тема Re: Номинациинови [re: Meдapko]  
Автор Add (surplus)
Публикувано07.05.02 17:00



И на мен ми дойдоха разни процедурни мисли....

1. Рекламите за номинации трябва да имат някаква давност все пак! да кажем периода 2000/2002? как ви се струва?

2. Да има Ретро секшън на сайта за всички добри стари примери?

3. Да има галерия...ако е възможно /с наличните примери за номинираните реклами, поне/


Add



surplus reality



Тема Ами това наистина може да стане в края на анкетатанови [re: nikicc]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано07.05.02 18:24



Дотогава просто остава да чакам номинациите ви.



Тема Абсолютно си прав!нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано07.05.02 18:38



Мислех да я добавя, но съм се отплеснал в мисли за "собственото си величие". Ей сега редактирам темата!



Тема За илюстрации на номинациите...нови [re: Add]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано07.05.02 18:44



...ще трябва помощ, щото аз оттук трудно ще го направя. Мисля обаче, че първо трябва да получим номинациите, след това да направим гласуването, а след това вече да публикуваме всичко на сайт. По темата може би ще трябва да си разменя една-две думи с хората от Дир.бг /за хостинг и някои други работи/.

За давността мислих, но ще отпаднат всички гениални неща от рода на "Мъжете знаят защо", клиповете на "Савой" и т.н. Затова си мисля, че като начало е хубаво да имаме предвид всяка българска реклама, за която можем да се сетим.

Всъщност, няма да е зле да подшушнете на повече колеги, така ще има повече номинации, а пък и тези, които предлагат /евентуално/ неща, които тяхната агенция е правила, сигурно ще имат възможност да дадат и илюстрации... Ако може, де.



Тема Re: За илюстрации на номинациите...нови [re: Meдapko]  
Авторdrr (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 00:39



az sym ZA i za da spra raztakavaneto na vsichki s gluposti, predlagam napravo konkretna nominacia za BG reklama. Za radio KLIP de, sega skoro slushah edin klip na CAPPY ... ne znam, ama mnoo me kefi ...
Inache i za OUTDOOR ... mda... na FM+ zebrata hvashtashe okoto, ama az haresvam povechko tva poslednoto, deto ne znam kvo e - onova na cherveniya fon ot SoundForge ili Cool Pro "iskash li da si pogovorim" i podobni.
AAAA . da. da pohvalya i Mtel Za kampaniytata "ISKAM", pak v TV variant de.



Тема Re: За илюстрации на номинациите...нови [re: drr]  
Автор Milenishte ()
Публикувано09.05.02 16:00



Imajki predvid che Mtel sichko si praqt sami, predpolagam che kampaniata "iskam" bi trqbvalo da ne e implementacia... stranno zashto gledah predi 1 godina absolutno sashtata ideq, samo che beshe "I want" ;) po MTV, za sajalenie ne moga da si spomnq na koj beshe.

I samo da dobavq kolko smeshno mi stana Mtel kato si smeniha logoto i tqhnoto "M" stana po sashtia nachin izpisano kato "M" na himicheskoto chistene do kashti ;) t.e. himicheskoto beshe parvo ;)

Che sas vsichko tova iskah da kaja che ne moga da se saglasq sas nominaciata na Mtel

Редактирано от Milenishte на 09.05.02 16:02.



Тема Re: За илюстрации на номинациите...нови [re: Milenishte]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано09.05.02 16:38



Ia marsh v arhivite na toia klub da chetesh:)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.