Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 09.06.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови  
Авторpitanko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 11:49



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Тема Малиция с бабата, Деро с крадцитенови [re: pitanko]  
АвторCJ (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 12:22



Малиция с бабата, Деро с крадците



Тема Крадците не са на Деро, на Бонукс са...нови [re: CJ]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано01.06.01 12:41



...справка - "леля Мария" от предишните им клипове...

За мен класика си остават наистина клиповете на Деро, които очевидно са пренесени от някой централно-европейски пазар и Коколино с 25 кърпи от едната страна и 4 от другата.

Все пак не мога да не си спомня първата реклама по БНТ от "ерата на демокрацията", в която слушахме нечии сериозни проблеми с тоялетното казанче и ни убеждаваха, че трябва да си купуваме ФИТИНГИ. Какво да се прави - стоки за широко потребление...

This cold war just got hot!


Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: pitanko]  
Автор Assencho (Поназнайва нещо)
Публикувано01.06.01 13:05



"Неееее, това не е е Зрънчо...
Това е Фундуняяяяя"
И после ги осъдиха за нелоялна конкуренция

Имаше и още един:
Мъж, тъп глас зад кадър, в кадър момче на мотор и една девойка:
- Какво е това беее?
Женски глас, гальовен и извинете за израза "надървящ"
- Това е яке БОМБЪР!!!

Добре, че беше отдавна
Ама се помнят



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: pitanko]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 15:17



Spored men klasaciata pecheli Zagorka. Ne che sam ot feministkoto dvijenie, no tova granichi s narushavane na pravata na choveka.
I ot kluba na Bridgit Bardot ne sam, no i tazi adopcia na vaflata trepach shte se izkachi visoko v klasaziata.



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: Misho]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано04.06.01 15:20



абе фафлата е иди дойди, обаче най-големият ужас за мен са праховете за пране.
След ен на брой подобни тъпни със средностатистически домакини, чиито мъже сякаш не излизат от Кремиковци, а децата им са най-тъпите олигофрени с манталитет на прасета преди Коледа, можеш просто да се побъркаш и да ти се доще никога в живота си да не си купиш никакъв прах за пране.
Да не говорим за оня урод от Коколино, плюшения тоест.
Това е последвано, съвсем естествено, от рекламите на дъвки Орбит; там и до ден днешен не мога да разбера каква е връзката между циците на мадамата и дъвките, но явно проблемът е в мен.
След всичко казано на човек му се дощява от нерви да удари едно, но като се сети за рекламите на бира, почва да се чувства адски мръсен и си казва:
"Абе аз що да не взема да се изкъпя?"
Как да се изкъпеш и най-вече с какво, когато след многократни опити с различни препарати за коса разбираш, че косата ти нито става по-лъскава нито по-гъста, а и в тази масова мръсотия из целия град, се омазнява само за един ден?
Не ти остава нищо друго, освен да хапнеш.
Но в никакъв случай нещо от кухнята на БАБА ти, което се рекламира по телевизията. Много е неприятно на вкус. В общия случай мирише на непрани чорапи, а като си помисля за Галина Бланка, ми иде да тичам към Клуб за попържни и хич да не изляза от там, дееба.

Айде , чао!



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: Babyface]  
АвторKacaндpa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 15:58



Babyface, ако ти си представителна извадка за отношение на населението към рекламата, то трябва немедлено да я забранят със закон.
Тревожа се за теб, или не гледай телевизия, или постъпи като оня фен на бирата с бънджи-то, ама без въже..
Не го приемай така емоционално!



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: Kacaндpa]  
Автор Babyface (пристрастен)
Публикувано05.06.01 16:40



Ми аз затова напоследък не гледам тв, че да не скоча с бънджи без бънджи!

Смейте се повече, ве!



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: pitanko]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.01 18:12



мене най-много ме дразнят свидетелските реклами от рода на Dove и Ariel. не мога да кажа, че са най-лоши, защото ако продават - определено нямам право да ги определям като лоши. просто ме дразнят.
безкрайно ми играят по нервите и авторекламите на bTV, но това е друга история.............



Тема Re: Koq spored vas e naj-lo6ata tv reklama do sega?нови [re: pitanko]  
Автор kissnick ( tank)
Публикувано05.06.01 19:28



вие,радио Тангра не сте ли чували.да то е ний-доброто,друго рок радио в софия няма ,но рекламите в него са просто лишени от всичко най-свежо.
всички до едно са правени на конвеир,да не кажа че са отврат съжалявам за точното определение.
ами, Рънерс харесва ли ви рекламата .ако,да купете си китайски маратонки с производстве на цена 2 usd. и ще имате "фирмени" боклуци срещу 15 usd. само.това го казвам защото знам за какво става на въпрос.
а,между другото миналата година имахме реклама по радиото и това беше нещо доста по-различно от всичко пускано до сега ,но цялата реклама я измислих аз и не беше само тя .общо 6 реклами в радио "витоша".
но,после спряхме да рекламираме,защото:
1.всяка реклама се слуша до известно време и след това служи като антиреклама,нали?
2.след като си правиш собствена реклама не може някой да я хареса и да ти я открадне най-нахално,изведнъж виждаш едно подводно течение което е причинено от нещо лично твое и затрупват ефира с изопачена помия.
3.по принцип всеки като види нещо по-добро гледа да го има ,да не кажа открадне(при нас не е така) рекламата е за прилъгване на клиенти затова не може да се вярва на всичко ,което те затрупва като лавина .
но, това е може би нормално.
знам че добрите момчета са винаги първи,нали така?
един съвет от мен не си тъпчете главите с такива глупости.рекламите са като чалгата нали някои хора им е трудно да се ориентират. и затова я бълват за да напълнят главите на повечето хора с неща на който самите те (вносители и производители) не биха дали 5 лв.

а при нас има това което самите ние харесваме и бихме използвали

for you



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.