Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано03.10.09 03:47



Комплексно е заболяването, но както Пенев намекна по-горе - водещото е грешка в хормоните,която би могла да се коригира.
Такова твърдение предполага да си провел сравнителни изследвания на стотици хора. Ако си, ще е интересно да споделиш резултатите в проценти и съотношения и най-вече да обясниш защо твоето изследване не се подвърждава от официалната медицина, която не счита хомосексуалността за болест, а за алтернативна сексуалност?
Във всеки случай ако си направил откритие, че хомосексуалността се лекува с хормонална терапия, не е зле бързо да публикуваш студиите си в някое престижно медицинско списание. Току-виж се окаже, че си открил разковничето към проблем, за който учените нямат еднозначен отговор. Да не говорим колко лесно лечима ще се окаже хомосексуалността. Което ще е голямо облекчение за любителите на Нормата. :)



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 03:47



Това, че ТИ "най-отговорно" заявяваш най-голямата глупост, това не означава изобщо, че е вярно.
А само означава, че ТИ си изрекъл тази глупост.
Дали ще разбереш за какво става дума...
Съмнявам се. От много анаболи се затъпява, нали знаеш...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 03:49



ти влезна в тежък детайл. убеден съм, че когато изобретят хапче за хомосексуални всички ще го вземат за да се впишат в обществото. щото иначе нали гледаш какво става когато имаш амбиции - ставаш премиер и те държат с компромати цял мандат.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 03:52



И кога го разбра това, че "по цял свят хората знаят"?
И как установи, че "хомосексуални и педофили са близки" - близки в какъв смисъл?

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."


Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 03:54



Вече нямам сили да обяснявам...
Лека ти нощ!



"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано03.10.09 03:54



Мдааа, ама ако си премиер на аграрна ориенталска страна като нашата. Ако ще ставаш кмет на Берлин или премиер на Исландия, излизаш на конгреса пред съпартийците си, казваш "Дами и господа, аз съм гей и не се срамувам от това", следват аплодисменти не защото си гей, а заради доблестта да говориш открито за това, след което те избират за кмет на Берлин или премиер на Исландия. :)
Хайде лека... сутрин, че съвсем зациклих мисловно.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 03:55



виж сега, познавам хиляди хора по цял свят. може даже и десетки да са. консенсусът е, че са сходни нещата. наречи го невежество, аз ти казвам какви са действителностите



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 03:58



съгласен съм. няма как да ти вярват хората когато ги лъжеш за нещо очебийно. камен во например от 15 години дава интервюта за неква клош манекенка в париж алабала при положение, че всички знаем, че е н1 гей в софия по статистика, класиране и тн



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано03.10.09 04:50



Излятата простащина в почти необозрими размери тук на моменти ме кара да се запитам дали някои хора наистина са толкова прости и интелектуално пропаднали (а може би и не това е точната дума, защото се "пропада" от някаква височина) или все пак не се правят напълно целенасочено на такива? Трудно ми е да възприема самата идея за съществуването на карикатури подобни на няколкото блеснали със своето остроумие в тази тема "VIP особи". Именно поради тази причина се чудя защо някои хора се впускат в обяснения, давайки им възможност да продължават да ни озаряват със своите безценни мисли?


Когато двама души говорят на различни езици, общуването е безпредметно. Резултатът е само какофония, от която само могат да ни заболят ушите...



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано03.10.09 05:47



Това, което за теб "не е нормално" е напълно естествено за мнозина други. Като не си готов да приемеш чуждото мнение, защо въобще си дошъл го търсиш?

...

Но стига вече, защото темата наистина стана безсмислена - сред кашата от думи, има достатъчно информация и мнения. Няма смисъл да се продължава.
Аз и Гардиън имаме прерогатива да казваме кога нещо стига.
А той се изказа преди няколко часа.

Темата се затваря.

ПП:Ако някой иска да промени статуквото на прерогативите - нека се кандидатира за мод. Все още има време до 23:59 на утрешния ден.


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 03.10.09 05:48.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.