Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 10.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 01:29



Копеле нема как да стане просто. Ше влизате през вип-а на Син Сити, ше си наемате вип зала с чалгабевици и бело обаче никой няма да коментира това, а факта,че сина на твоя човек е "педал".
Колкото и уши да почне да реже след тва, шушуканията няма да спрат.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 01:30



Окраска.

Завиждаш ми, че имам хубави дрехи, рокли, токчета и че ти не можеш да носиш такива ли?

Е, можеш, но с риск да бъдеш за присмех.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 01:30



Разбрах те, но "лечението" присъстваше в другите аспекти на разговора...


Просто го споменах като визирах огромната опасност за момчето от такъв начин на мислене на "загрижените" за него...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:32



защо с такава агресия, приятелю? говориш за пари, коли и страни. аз първите си пари наскоро ги направих и ще ти кажа, че знам две и двеста. бил съм скъсан като музикант (без гей частта), а сега имам ге класа. бил съм по цял свят. ходих и в дубай даже. в америка е по-тъпо от страната ни както и да го погледнеш. не става дума само за това, че нямат елитни заведения като ДОМБИ и НАЙ КЛУБ. там хората са смачкани и стрелят по деца в училища през ден. аз съм глобален човек. не слушам само чалга. обичам и дует ритон например. нещо не си ме разбрал.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано03.10.09 01:32



От всичко прочетено дотук, само в тази тема, наистина ли не ти става ясно защо едно дете в пубертетна възраст, което открива хомосексуалността си, се чувства ненормално?
Едно бебе се ражда с чисто и празно съзнание. За него не съществуват добро и зло, красиво и грозно, нормално и ненормално. Леличките и чичковците около него се погрижват да го въведат в своя свят на категоричните и окончателни представи, като най-често дори не си дават сметка, че това, което предават на детето като Обективни Истини за Доброто и Лошото, Красивото и Грозното, Нормалното и Ненормалното, са чисто и просто представи, които те самите безкритично са приели като аксиоми от леличките и чичковците на своето детство.
Едно дете на 15, което открива хомосескуалността си, вече знае какво е Нормално и Ненормално. Мама му е казала, докато му е обяснявала за птичките и пчеличките. Татко му го е внушил със сарказма си към "меките китки". Слави Трифонов и подобни са му разказали 200-300 хомофобски вица от екрана на телевизора. То самото е прочело 200-300 теми като тази в различни форуми. Приятелите му са му втълпили детинските си представи за мъжественост (разбирай бабаитлък)... и пр. и пр. С други думи светът го е залял, промил го е от главата до петите със своята нормалност. Тази "нормалност" не е просто мисъл. Тя се е загнездила в подсъзнанието ти, част е от представите ти за света и за себе си, насочва емоциите ти, трупа страховете и вините...
Как мислиш, че се чувстваш, когато си на 15, откриваш хомосексуалността си и "знаеш" какво е нормално и какво не е?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:33



ето това е. ще ми каже ли някой най-сетне как са реагирали неговите родители и как сте го поднесли на тях. това искам да разбера. търся решение бе, хора.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 01:33



Не е възможно да няма алтернатива. За рака има, за спина има, ще има и за тва. Просто требват много манги, но тука става дума за родния син на твоя човек.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:35



бегай, мойта не може още момче да ми роди и ще полудея скоро.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:36



много си груб. не само с мъжете, но и с жените. не знам какво се случва, според мен се гъбаркаш нещо тъй като едва ли си толкова комплексиран.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:37



може ли да се върнем към темата и да не го превръщаме в чат. искам помощ и ми е нервно и гузно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.