Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 20.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: 3 март!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.03.09 22:10



Не съм твърдял никъде и никога, че някой е повърхностен.
Но идеята за хидропониката винаги ми се е струвала ненормална...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: 3 март!нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.03.09 22:11



Може, може, ето че взехте да си избирате вече националност...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано03.03.09 22:39



Ква нациналност бре?! Курветката е наднационална и принадлежи на човечеството (не само българското или кувейтското човечество). Нещо като "Аз съм Мария, жената на всички мъже" (и жени).



Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано03.03.09 22:40



А бе хора, тъй или иначе чатим, що не влезем в чата на дира да го правим там (групово), че е по-лесно?



Тема Re: 3 март!нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.03.09 22:48



Шот ни сме съ сетили.





Тема Re: 3 март!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано03.03.09 22:50



Тогаз постъпвам тъй: флизам в чата и отварям стая "Фьон". Пък ако искате да ми гостувате, добре сте дошли.



Тема Re: 3 март!нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.03.09 23:28



Е, значи всички тук сме аут от национализма по твоята класификация- нека някой от нас да посмее да не си признае, че е кур/о/вет/д/...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: 3 март!нови [re: Фьoн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.03.09 23:29



Досега не съм чатил там, не знам точно как да стане...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано03.03.09 23:35



Нямам нищо против Левски, напротив. Никой и не се опитва да отрича неговото достойнство - казано е достатъчно... Просто не мисля, че трябва да намираме повод за гордост само в миналото...а настоящето - кучета го яли... Да, велико минало, велики българи - ама само единици... Останалите са били овце и такива са и до ден днешен, по моите скромни наблюдения... Ако не бяха руснаците с техните имперски амбиции на Балканите, щяхме още да сме част от Турция...



Тема Re: 3 март!нови [re: mizrahi]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.03.09 23:44



За това става дума- не може да се твърди, че нямаме велики личности, загърбили овцедушието на масата и умрели в името на националната идея, макар че болшинството не заслужава подобна саможертва.
От друга страна, не може да се отрече, че нашият народ е просъществувал през вековете, макар че по- голямата част от историята ни е минала под едно или друго владичество...

Лично аз нямам усещането, че трябва да консумирам нечия чужда саможертва, но се прекланям пред нея!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.