Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 09.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: 3 март!нови [re: about blank]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.03.09 23:53



?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано05.03.09 00:51



Льове, приятелю, не бъди мазохист - не си причинявай това! Не чети нищо от фашисткия портал алтермедия. Това са ирационални хора, те боравят с фактите като клоун с бухалки и е безсмислено да им обясняваш или да се опиташ да пишеш по въпроса. Това е една от главните особености на фашистите - събират факти от всякъде и ги слепват - те биха подчинили и астрологията на своите нужди.

Това са хора с най-гнусното съзнание, те са квинтесенция на това, че дяволът съществува, но само в изкривената им и безкрайно грозна душевност. Те не могат да идат в ада дори, защото той е в тях!!!!!!!!!!! Фашисти, подхора, човекоподобна ненавистна злост, това са те...

Хора, тази сган трябва да изчезне


Европа няма бъдеще, свободният дух не може да вирее редом с миризмата на нацистки ботуш!

Порталът им ми е добре познат, доста често съм се опитвал да опонирам, но накрая ми изкривяват мненията както им е удобно. Този сайт е миризливо торище от мозъчна гнилост на скинари от "Кръв и чест", футболни ултраси, ултранационалисти и расатевци.

Урод и грозота в най-чист вариант

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 05.03.09 00:54.



Тема Re: 3 март!нови [re: about blank]  
Автор linjack ()
Публикувано05.03.09 02:58



че според мен е въпрос на политически пристрастия дали точно Османската империя с нейното душманско владичество ни е запратила на дъното на европейската цивилизация... - ?

Ъъъ, на това му се вика фалшив въпрос.


от C. Van Vechten

Редактирано от linjack на 05.03.09 03:12.



Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор linjack ()
Публикувано05.03.09 03:15



нашият народ...
Интересен въпрос е този за дефиницията на народа. Какво е народът и свързан ли е с нацията? А с държавността?

Свързан с горните е и този въпрос: "От кога съществува българският народ?"


от C. Van Vechten

Тема Re: 3 март!нови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.03.09 06:05





За мен народ е група от хора, обединени от общ език и минало, характерен начин на живот и ценности, една религия, и населяваща обща територия...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: 3 март!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.03.09 06:35



Драги Папа, даже не съм прочел какво пише в този сайт... Просто пуснах една илюстрация за това, как може всичко да бъде отречено, преиначено, обругано и изнасилено от елементи, които не зачитат нито фактите, нито от мнението на другите, нито пък се интересуват чувствата и стремежите на останалите...
Целта ми бе да ти покажа, че кръстове с пениси, статии от звани и незвани "велики" умове, отричане заслугите на народи, били се за нашата свобода, омаловажаване стремежите на собствения ни народ /и неговите най- ярки представители/ през вековете турско робство да съхрани съзнанието за българското като собствена идентичност- всичко това може да засегне чувствата и самоличността на отделния индивид...
Нямаме право да опорочаваме вярата, самосъзнанието и идеалите на хората тогава, когато те не са насочени в ущърб на останалите... Религиозният фанатизъм, националсоциализмът в хитлеровия вариант и нихилизмът не включвам в ценностите, достойни да бъдат уважавани и подкрепяни... /Естествено, и хомофобията- като лично засегнат...

/

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 05.03.09 06:38.



Тема Re: 3 март!нови [re: linjack]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано05.03.09 10:19



Ако човек се заслуша в приказките на маса(естествено, че на маса - къде другаде) ще стигне до извода, че българският народ е по-древен от всички най-древни цивилизации взети заедно. Защото където и да копнеш, само пръст да излезе - това е велика древна тракийска пръст.

Също така българките са най-красивите жени, защото преди 15 години една българка(ах бабо Илийце, да бе видяла до къде я докарахме) станала шеста на един конкурс по красота.
Освен това сме и най-великата футбулна нация, защото пак преди толкова години май, сме били на някакво световно първенство и сме се класирали там на някакво място.

Онзи ден случайно чух от съседната стая малкия коментар, на битиви мисля беше. Та нещо за България, за празника, естествено, и някакво хлапенце на има няма 5-6 годинки изтърси, че нашата мила родина е една от трите най-велики сили в Европа. Това ако не го е чуло от баща си на масата епа на.

Смях се с глас, майка ми и баща ми също.

Понякога родната ни самозаблуда надминава и най-смелите мечти. Веем байряци, тупаме се в гърдите и си мислим, че сме по-по-най.

Природата ни била най-уникалната и най-красивата, нямало никъде другаде по света подобни неща, съчетания и чудеса. В същото време на едно изложение за ваканции Кърджали се представя от два(ДВА!!!) хотела, щандът на Шумен ви казва, че имали една(ЕДНА ПО ДЯВОЛИТЕ!) брошура за Шуменско плато, но някой я бил взел, Боровец и Пампорово не са представени въобще, и така нататък, а в същото време всяко гръцко селце е готово да ви подари торбичка с красиви и големи цветни брошури, със снимки и информация. А от родни щандове получавате черно-бели ксерокопия, ако въобще нещо получите, което да не е материал от 2007ма.

И се сещам винаги за вицовете за Бай Ганьо - няма значение американци ли, германци ли, французи ли - нашият винаги е по-по-най тарикат, а другите са прости балъци.

Е те тва е милата родина - живее в някаква абсолютна самозаблуда, която ни позволява да седим насред строеж, сред купища буклуци и да повтаряме "...най-красивата природа, най-красивата природа...". Позволява ни да седим в центъра на сивата, мръсна, прашна, пренаселена София, в центъра на някое задръстване и да си повтаряме "...древна столица, древна столица, а сега и европейска...". И какво ли още не.

Във вицовете българина винаги е тариката, за мен обаче реално погледнато винаги сме и ще си бъдем балъците.



Тема Re: 3 март!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано05.03.09 13:53





И една извадка от "Стандарт"- ще пропусна някои поводи за "незаслужена" гордост, според теб...

1. Кирилицата.
2. Първото бойно използване на самолета.
3. Идеята на Никола Динков за ООН.
4. Абсолютния световен шампион по свободна борба Дан Колов.
5. Кампютъра на Джон Атанасов.
6. Електронния часовник на Петър Петров.
7. Фотокопирната техника на Георги Наджаков.
8. Въздушната възглавница и третото крило на Асен Йорданов.
9. Хапчето антибебе на Карло Джераси.
10. Световния рекорд на Йорданка Донкова на 100 м. с препятствия.
11. Световния рекорд на Стефка Костадинова на висок скок.
12. Вечния световен рекорд на Чавдар Джуров по парашутизъм.
13. Лиофилизираната храна за космонавти.
14. Лекарството "Нивалин".
15. Шестия сърдечен тон- /и мой роднина има принос в това откритие/.
16. Оперните ни гласове.
17. Световната титла на Веселин Топалов.
18. Космическия мобилен телефон на Милен Николов.

Сигурно пропускам някое и друго българско достижение, например отричането на всичко българско от хора, които имат абсолютното основание за това...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: 3 март!нови [re: Фьoн]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано05.03.09 14:02



Грешка. *Аз също СЪМ от тези, които се усмихват под мустак на патриотичния патос.



Тема Re: 3 март!нови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано05.03.09 14:07



Олеееее, Льове.... Ма тоз сайт на Расате ли е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.