Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не мога да ги разбера някои актьори!нови  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано14.01.09 20:05



Явяваш се на кастинг за дадена роля и аз си мисля, че преди да подпишеш, отгоре- отгоре поне трябва да си запознат със съдбата на героя си?! Не е ли така?
Ето каква е историята:
Оказва се,че нашето момче Крис(Любо Ковачев), като разбрал, че ще се целува с Валери и хванал къра.


Но нямало накъде да ходи, защото ако откажел, го чакали неустойки по договора!
За това съм тук да ви питам вас, като разбиращи, а не наивни същества като мен. И съм сигурна, че разбирате и от подобни договори и въобще. Та възможно ли е това?
Актьорът да е знаел, че ще играе бисексуален и да не е бил уведомен ,че ще се целува с партньора си?! Аз не вярвам. И още, да знаеш, че ще игареш такъв и да не се замислиш, че ще има подобни моменти и поне да попиташ?!
И още: сценарият е копи- пейст на немската продукция? Няма ли да се позаинтересуваш поне малко и поне един поглед да хвърлиш?!
Или е истина, или този, който ми го сподели, ме хвърля яко в тиквите!

И още: от години ви изучавам и ви обичам и всичко и мислех,ч е за 20 години и отгоре поне малко съм се специализирала да отгатвам кой е гей или бисексуален и сега, удар по егото ми, се оказва, че тотално съм се объркала...
Още, от първото зърване на Крис, си казах, че е гей. Оказа се наистина , че играе такъв. И, или наистина е такъв актьорът, или страшно добре си играе ролята.
Хора, докога да това някой да е гей или бисексуален трябва да изглежда като тотална обида? Защо трябва да се чувствам виновна, пишейки тези редове, че мога да обидя някого, споделяйки че според мен е гей? Защо? И докога?
Отчайващо е, защото дори аз все още страдам от подобни предразсъдъци, а какво да кажем за закостенялото ни общество?
Аз си позволих да се "изявя" свободно из форумите на Забранена любов относно предпочитанията си и пристрастията си и получих единствено снизхоздително неразбиране. Не разбирам каква е разликата да харесваш еротични сцени между двама мъже и това, да харесваш еротични сцени между мъж и жена? За мен е едно и също? Но аз се борих за това- да ви приема. Щото имаше и един такъв момент в живота ми: Кефя се на гей- сцени във филмите, а в обществото отричах подобни прояви. И си казах,ч е ако някой има проблем, то това съм аз. И го преодолях, промених се и съм горда с това, което съм и с това, което харесвам и не искам да изпитвам повече срам, когато пиша за това, което обичам.



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: шмaт]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано14.01.09 21:40



Малко са хората като теб, които мислят, радвам се, че все пак има и такива

Обществото ни почти не е мръднало по отношение на приемането на гей хората. Говоря за приемането, не за търпимостта. Защото, трябва да признаем, хората са доста по-търпими, отколкото преди 20 години примерно. Ето ти самата очертаваш какъв е пътя - трябва работа, осъзнаване, желание да опознаеш различието и да го приемеш, а не да го отричаш по дифолт. Споко, на мен честно казано не ми пука. Реално погледнато, бидейки гей, държиш настрана тъпите и ограниченитеЕто едно положително нещо от цялата история:)



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: шмaт]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано14.01.09 22:12



Може да е пи-ар, че не бил знаел и т.н.... да се вдига шум.



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор about blank (супер!)
Публикувано14.01.09 22:18



Абсолютно! както казва една моя чудесна приятелка, разкриването може да бъде един чудесен лакмус, през който да процедиш хората, които си струва да познаваш





Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: about blank]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано15.01.09 00:12



Много вярно! Използвам си го по предназначение това действие.



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: about blank]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано15.01.09 00:23



Много малко хора ме интересуват вече- още по- малко ме интересува реакцията на околните, всмисъл- не се набутвам зорлем между шамарите, защото мога да си ги бия и сам...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: jaytee]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано15.01.09 18:19



ПО- скоро е друго


Просто въпросният човек, който ми "сподели" информацията, се бъзика с мен Все така ми повтаря като навит грамофон, че съм мъж, който се прави на жена. И тъй като е явно, че не харесва гей, е решил да се побудалка с мен:)
Предполагам, че Любо Ковачев и хабер си няма от цялата история. Няма начин Иван Юруков- Валери, да е знаел, че ще има подобни сцени и да не е станало дума. За неговата реакция въпросният приятел нищо не ми отговори, а ако някой има право да протестира, това е Иван Юруков, защото той е известният от двамата. Той е звездата.
Не знам, не искам да обиждам Любо Ковачев, докато не знам къв процент истина има в цялата тази история, но ако е вярно Нииикак не говори добре за него



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: шмaт]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано22.01.09 20:08



Егати въпроса.
Някога питала ли си се кога и как са се запознали със сценария актьорите от "Дързост и красота" или "Докато свят светува".. там сериалите, които са по няколко хиляди серии...
Повечето сериали имат най-обща линия и най-общ профил на героя...и сценария понякога се пише в течение на сериала. Ат там нататък всичко е хрумки на сценаристите за момента... По тази логика може на сценариста да му се стори много фън нещата да не приключат само с целувка... а примерно едно дискретно фелацио.. или цензуриран кадър как единия пъшка зад гърба на другия... И това изобщо никога да не е било споменавано на актьора. Не че има нещо лошо.. но може да е неприемливо за него.
Но както виждам основната част от постинга ти е да отбележиш колко много приемаш гейовете. Прието е посланието. Поклони доземи.



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори!нови [re: шмaт]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано23.01.09 08:33



До сега не бях обръщал внимание на тази тема, но сега като прочетох, направо съм изумен... Не мога да разбера как човек може да се интересува от такива неща и да си завира носа кадето не ру е работата, а гейовете да се радват че имало "мислещи" хора по въпроса!? За мен е неестествено това да те вълтнува освен ако не си лично засегната по някаква причина - например недподелена любов да кажем. А не виждам срисъл ние - хората с такава ориептация да се радваме на нездравия интерес на другите към нас. Дт собствен опит знам, че почти без изключение това е пюлно лицемерие...



Тема Re: Не мога да ги разбера някои актьори! [re: aidede11]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано24.01.09 11:43



Така е, нищо не разбираш и
според мен ти си лицемерът тук, защото разбираш себе се, но не можеш да приемеш мен.
Хора като мен съществуват и подозирам, че следващите репресирани ще са нашето малко общество, ако случайно решим да се обединим и покажем пред публиката. Но как ще се определим: нашето не е сексуалност, а някаква ментална или духовна потребност..Тук усещам, че ще срещнем сериозна трудност;)
Да наричаш потребността ми нездрава е същото като да наричаш себе си болен за това, че изпитваш потребност да го правиш с мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.