Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тъжно ми е  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:12



може ли да си поговоря с някой тук




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 16:23



Ако само това искаш, то нямаш проблем...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:30



А какво друго да искам в този клуб, дори нямам идея. Просто търся разбиране. Това искам да, ако не е достатъчно си тръгвам когато кажете




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано18.01.09 16:31



Ами сподели. Сигурна съм, че ще получиш разбиране





Тема Re: Тъжно ми енови [re: шмaт]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:34



Просто ми писна от разни мъже изживяващи се като незаменими ....... гларуси




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано18.01.09 16:40



о, ми всички мъже са такива. Примиряваш се и ако не искаш да си сама, гледаш напред и толкова.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: шмaт]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:45



Te какво си мислят и правят си е техен проблем. А моя - защо са толкова арогантни. Кога някой става толкова безцеремонен към жена




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 16:46



просто си почукала на грешна врата, но не се притеснявай, всички чукаме на такива врати. Извини ме ако съм те засегнал, просто питах какъв е проблема.





Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 16:48



Никой не става Някакъв някога, той просто си е такъв по природа...



Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:50



Все на такива попадам, не знам как, дори не ги търся. Няма проблем, само споделям, дори не очаквах такова разбиране. Благодаря




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 16:53



Явно подсъзнателно те привличат като светлината... /полезното никога не е вкусно/...
Не се кори, всички сме такива...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: шмaт]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:57



Ама аз съм атрактивна жена и доста чувствителна, а те са груби. Защо го правят, кажете ми




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:00



Не, аз не мисля че сме различни. Не е ли това някакво странно чувство на безпомощност






Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:04



Точно за това. Всички се страхуват от теб и се фукат, ако успеят. Ще ти разкажа един виц: К. Шифър и Нашенец на необитаем остров. На 5-тата седмица тя му пуска. На 8-мата седмица - той спира да я чука, защото няма на кой да се похвали...
Мъжете не обичат да ги превъзхождат /Наполеонови и Едипови комплекси/. Едните се борят с Егото си , а другите чакат Маминка да ги завие...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:12



Много мило. Егото си . Е трябва ли да се хвали на някого, а не да я псува. Това както ми дърпаха опашката в 5-ти клас ли е




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано18.01.09 17:12



Бий му шута като е толкоз арогантен и минаваш на следващия

Или си намери някакво хоби, което за известно време да отдалечи от тези мисли. Или просто мини на жени - жените са къде-къде по-готини създания и отношенията с тях са много по-лесни:)
Пък и таз сигнатурка на две обичащи се жени как да я разбирам



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:16



Да, точно така. Момчетата не порастват.... И ако може един съвет. "Когато си чешеш ухото, на кое му е кеф?"
Опитай се да разсъждаваш така и смятам, че нещата ще тръгнат в правилна посока...



Тема Re: Тъжно ми енови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:18



Грешно ми виждаш сигнатурата




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:22



Исках само да кажа че ми е гадно от арогантни мъже. И да питам защо са такива. Ти ми даде отговор. И следва въпроса като как да ги приемам. Като някакви виждащи единстено себе си ли в огледалото




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано18.01.09 17:34



Далеч не всички мъже (няма значение хомо или хетеро) са арогантни! Просто попадаш на такива и си създаваш грешни представи. По мое мнение арогантното и грубо отношение към някой е тенденция в цялостното поведение и не вярвам това да се промени. Освен това да се държиш грубо към човек, който те обича, не предполага наличие на особен умствен капацитет. А за мен лично това е голям turn off и бягам надалеч.
Някъде льовето беше писал нещо, което много ми хареса - и с красотата/сексапила и с липсата му се свиква до няколко месеца, после, ако няма и духовна връзка, всичко пропада. Предполагам теб те привличат мъжкарчета от типа тренирам-седем-дни-в-седмицата-вижте-ме-къф-съм-ебач - не че казвам нещо, обаче рядко сред тез добичета вирее мозък и на мен лично са ми много смешни - едни такива надъхани и си вярват, че щом могат да свалят всяка жена, светът е техен, те са господари, а останалите - подчинени и незаслужаващи уважение. Все пак, има и разумни сред тях, не искам така генерално да обобщавам.





Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:45



Един познат казваше: "не мога да се избръсна, защото като застана срещу огледалото не виждам нищо, т.е съм неотразим..." Е, ако търсиш този тип, то си го намирала... Ако търсиш Човека, опитай се да погледнеш под обвивката...

Късмет !



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано18.01.09 19:15



Ще цитирам по памет: Мъжът, макар и окосмен, си остава просто един маймун обезкосмен.



Мъжът, като рогат добитък - Лора Зигман.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 19:28



Не зная на каква възраст си /няма и да питам/, но през последните двадесет години изпуснахме духа от бутилката, в каквато и посока да погледнем. Маргинализиране, профанизиране, материалното в култ /включително и за за не умреш от глад/ са ежедневни понятия; духовното, моралното, хуманното станаха ненужни буквени съчетания. Така че младите отчитат бройки /изчукани/, не са им нужни нито чувства, нито мозък, нито отговорност и толерантност към околните.
Това, което те вълнува, не е частен твой проблем. Всеки се е сблъсквал с подобни проблеми, пък виж- оцеляли сме и движим напред. Почти винаги съм гледал в посока- "По- добре сам, отколкото зле придружен". Ааааа, не споменах неминуемите компромиси, които не бива да надхвърлят разумното и поносимото за всеки един... Иначе няма съвместно движение.
И друго, напоследък започнах да действам огледално на това, което виждам насреща си. Имам чувството, че насилвам същността си, но определено задоволявам усещането си за справедливост.
Дишай дълбоко, едно- две питиета, не мисли за бъдещето, и зимната депресийка ще те размине!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 19:33



Леле, сега погледнах, много активно комуникираш в дир- а????



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Тъжно ми енови [re: ljove]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 19:35



"В едно огледало и черно и бяло..."



Тема Re: Тъжно ми енови [re: ljove]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:03



И друго, напоследък започнах да действам огледално на това, което виждам насреща си. Имам чувството, че насилвам същността си, но определено задоволявам усещането си за справедливост.


Ако говориш за комуникация

напоследък затова е. За да се защитавам точно от проблема, който споделям. То дори и защита не ми трябва и аз не знам защо се занимавам ама дразнят ме някак си и в същото време ги съжалявам. Исках само да разбера какъв е проблема за един мъж, за да псува безпричинно една жена в нета. Смешно ми е и тъжно някак си




Тема Re: Тъжно ми енови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:08



Може би си прав, вероятно за някои хора това е форма на поведение. Едва ли ще се променят. Търся само причините, защото мисля, че тази агресия принципно се дължи на нещо




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 20:11



Хареса ми това за огледалото

. Звучи ми като:
Тя: Влюбена съм в теб
Той: И аз




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 20:32



И смешно

, и тъжно нали ? За съжаление се случва. То и аз, понеже съм "цъфнал и вързал", та и съвети давам, но се оитвам да бъда полезен. Най-важното е Ти какво чувстваш и искаш, другото се опитай да забравиш... И ако утре се събудиш с усмивка на лицето, значи си разбрала истината за себе си - животът продължава.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 20:46



За това ли ставало въпрос? Не се научих да псувам, ама даже и да го правех, мислиш ли че на някой подобен ще му направи впечатление? Чудя ти се, че обръщаш такова внимание на някакъв нещастник...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 21:11



Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

съвети трябва да се дават
Вероятно ще се събудя с усмивка, докато не реша да влизам в нета че кой знае какво ще видя




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 21:14



"...че кой знае какво ще видя "


Поне една приятелска усмивка...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: ljove]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 21:14



Ами не знам как да не обръщам. Пускам си някаква тема и не може без "актуална" негова намеса

. Кажи ми тогава ако спра да се връзвам ще помогне ли, т.е. ще спре ли с тия глупости, щото ме съмнява




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 21:15



Благодаря




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.01.09 21:33



Дааа, досадно, рецептите са разни и според конкретната ситуация. Но нищо не помага срещу наглостта и нахалството. Освен може би презрението и "Каквото повикало, такова се обадило"...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 18.01.09 22:41.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано19.01.09 00:28



безпомощност и минимум добро възпитание. нищо повече, струва ми се.

bowling for concubines


Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор lsis. (restless)
Публикувано19.01.09 07:24



Аз понакуцвам в теория по темата, или поне до скоро си мислех, че съм просто предубедена. Болшинството от мъже, които познавах в Бг бяха арогантни, комплексари, сексисти, расисти, космати, кльощави или още по-добрата комбинация 'skinny-fat', вярващи, че са най-умните на този свят (особено спрямо жените) и тн и тн

Обаче се оказа, че повечето мои приятелки хетерки са на абсолютно същото мнение, с добавката, че ако евентуално има някой свестен, то той в повечето случаи е гей.

Имам си разни теориики защо се плучава така, но не ми се разтягат локуми. Също така и не мога да си изкривя душата, че в последно време се запознах с няколко страхотни хетеро мъже.

Та не знам, Дания, не е лека и твоята, хич даже, обаче светлина в тунела има. Просто гледай да си подбираш обкръжението много внимателно и не прави много компромиси, готини хора има навсякъде, просто май в твоя случай се намират по-трудно :)

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus

Редактирано от lsis. на 19.01.09 07:26.



Тема Re: Тъжно ми енови [re: lsis.]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано19.01.09 11:03



Абе не е болка за умиране, ама се дразня от такова поведение. Явно някои хора с това се забавляват щото си нямат с какво друго






Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор apv ( blaze)
Публикувано19.01.09 13:42



и аз имах подобни проблеми-прекалено много очаквания влагах,преди да си дам честно сметка какво стои насреща ми,сексмашина търсеща както се казва "бърза среща с плътта"или нещо качествено и стигнах до извода,че по-добре е да съм сама- отколкото зле придружена.

.не се отчайвай има и доста качествени хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.